آخرین اخبار

عرضه گوشت فاسد در کبابی

یکی از کباب فروشی های این شهر اقدام به عرضه گوشت فاسد کرده که حتی این گوشت قابل استفاده برای سایر حیوانات نیز نبوده است.

اشتراک گذاری
۲۷ مهر ۱۳۹۵
کد مطلب : 2129

سید باقر افشین صبح امروز درگفتگو با خبرنگاران اظهارداشت:با همراهی دادستان شهرستان کهگیلویه و بازرسی از بعضی واحدهای تامین موادغذایی درسطح شهر دهدشت مشخص شد یکی از کباب فروشی های این شهر اقدام به عرضه گوشت فاسد کرده که حتی این گوشت قابل استفاده برای سایر حیوانات نیز نبوده است.

افشین افزود:بادستور دادستانی محترم این کباب فروشی پلمپ و مدیر آن  بازداشت شد.
رئیس صنعت معدن و تجارت کهگیلویه اظهارداشت:برنامه بازرسی ازتمامی اصناف بصورت سرزده ادامه خواهد داشت.وی خواستارهمکاری بیشتر سایر دستگاه های نظارتی برای نظارت و برخورد با برهم زنندگان بهداشت و سلامت  مردم شد.
در حاشیه ورودی و خروجی شهر دهدشت این روزها شاهد راه اندازی سفره خانه های سنتی زیادی هستیم.از آنجایی که در این سفره خانه ها و کبابی ها به دلیل آنکه میخواهند کباب را با کیفیت بهتری به مشتری عرضه کنند به همین دلیل گوشت مورد نیاز خود را بصورت روزانه کشتار میکنند و متآسفانه شاهد آن هستیم که در چنین اماکنی مسایل بهداشتی بطور کامل رعایت نمیشوند.
با توجه به اینکه این اقدامات رابطه مستقیمی با سلامت شهروندان دارد پس نیاز مبرم دارد که مسولان ذیربط همکاری و نظارت شدیدتری بر این سفرخانه ها داشته باشد.
امیدواریم که با نظارت و دقت و همکاری بیشتر بین ادارت مسول دیگر شاهد آن نباشیم که اینگونه با سلامت مردم بازی شود و بروز چنین مواردی باعث نگرانی بیش از حد شهروندان نشود.

img-20161018-wa0007 img-20161018-wa0005 img-20161018-wa0006

این مطلب بدون برچسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *