آخرین اخبار

ربط دادن سرشماری اینترنتی به کنگره شهدا استان

فرماندار بویراحمد در اظهار نظری گفته است ” با توجه به اینکه مرکز استان طی دو هفته گذشته درگیر برگزاری کنگره ملی سرداران و ۱۸۸۰ شهید استان بود مردم در ثبت‌نام آمار و نفوس مسکن کمتر شرکت کردند “!

اشتراک گذاری
18 October 2016
کد مطلب : 2139

سید “محمد کاظم نظری ”  با بیان اینکه تنها ۱۶ درصد جمعیت بویراحمد ثبت‌نام اینترنتی نفوس و مسکن کرده‌اند افزود :  متاسفانه جمعیت ثبت شده اینترنتی شهرستان بسیار پایین بوده و به نسبت جمعیت بسیار عقب هستیم.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه جمعیت شهرستان بویراحمد بسیار زیاد بوده و در ثبت‌نام اینترنتی آمار و نفوس مسکن به نسبت سایر شهرستان‌ها درصد مطلق عددی کمتر است، گفت: این درصد پایین ثبت‌نام اینترنتی در شهرستان در خور شان شهرستان نیست.

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاشمان بر این بوده که جمعیت بیشتری در ثبت‌نام اینترنتی مشارکت بالایی داشته باشند، گفت: مدیران شهرستان و دهیاران در سطح روستاها آگاه‌سازی لازم در این خصوص را انجام دهند.

فرماندار بویراحمد در پایان از آحاد مردم شهرستان خواست تا در زمان باقی‌مانده در ثبت‌نام اینترنتی سرشماری آمار و نفوس مسکن ثبت‌نام کنند.

****

اینکه فرماندار بویراحمد در این اظهار نظر عجیب  پایین بودن آمار ثبت نام شوندگان اینترنتی در این شهرستان را به برگزاری کنگره شهدا ربط داده اند حداقل برای این پایگاه اطلاع رسانی نامفهوم و ربط این دو موضوع به همدیگر برای ما غیر ممکن است .

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *