آخرین اخبار

قول می دهم این طرح مشکلی برای شهر بوجود نیاورد/ زیرگذر به خوبی جواب داده است

شهردار گچساران گفت: قول می دهم طرح سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان به گونه ای اجرا شود که هیچ مشکلی برای شهر بوجود نیاید.

اشتراک گذاری
۲۷ شهریور ۱۳۹۵
کد مطلب : 432

اجرای طرح سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان شهرستان گچساران که یکی از مهمترین و قدیمی ترین نقطه شهر از بعد ترافیکی و تجاری محسوب شده و به زودی عملیاتی می شود از مهمترین طرح هایی خواهد بود که قطعا برای شهروندان گچسارانی حائز اهمیت خواهد بود.

 

خیابان بلادیان در مرکز دوگنبدان واقع شده و مهمترین نقطه بازار اصلی شهر بوده و روزانه محل عبور تعداد زیادی از خودروها نیز می باشد و در طرح جدید مصوب شده است این خیابان کاملا سنگ فرش و پیاده محور شده و از عبور و مرور خودروها جلوگیری به عمل آید.

 

این طرح و اجرای کامل آن برای نماینده گچساران و باشت نیز مهم محسوب شده به طوری که غلامرضا تاجگردون در آخرین گزارش هفتگی خود اعلام نمود این طرح را با حساسیت زیادی پیگیری می کند.

 

حاج خدادوست حاجی زاده یکی از بازاریان قدیمی و  معترض به اجرای این طرح بوده که نشان می دهد برخی بازاریان بازار اصلی شهر چندان موافق آن نیستند و نگرانی های خود را در این زمینه ابراز داشته اند و نگرانی دیگری که در این زمینه است بحث ترافیک آن بوده که معلوم نیست با بسته شدن این خیابان مهم بار ترافیکی آن چگونه جبران خواهد شد.

زینل زاده شهردار

اردلان زینل زاده شهردار گچساران در گفتگو با فانوس زاگرس در مورد نگرانی های پیرامون این طرح اظهار داشت:بحث سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان در شهرستان،استان و خود وزارت راه پیگیری و مصوب شده است و بنده سه بار در وزارت خانه با معاون وزیر جلسه داشته ام.

 

وی گفت:این طرح در دو بخش به اجرا در خواهد آمد که بخش اول نوسازی پیاده روها و جداول است که فکر نمی کنم مغازه داران با این بخش مخالف باشند و بخش دوم طرح این خواهد بود که آیا خیابان بلادیان پیاده محور باشد یا سواره محور که با مطالعات و کار کارشناسی که صورت گرفته بحث پیاده محوری آن به اجراء در خواهد آمد و این طرح بسیار مفیدی است که امیدوارم در اجراء به خوبی انجام گیرد.

 

وی افزود:خود آقای تاجگردون هم معتقد است این طرح پاسخ می دهد و نظر وی این است به خوبی مورد مطالعه انجام گیرد.

 

شهردار گچساران پیرامون مشکلات احتمالی این طرح بر قفل شدن ترافیک شهر گفت:بحث پیرامون ترافیک مطرح است که امیدواریم حل شود.

 

زینل زاده در پاسخ به این سوال که مردم گچساران خاطره خوبی از زیرگذر نداشته و این روزها عملا ناکارآمدی زیرگذر گچساران مشخص شده است گفت:اینگونه نیست و زیرگذر به خوبی جواب داده است و مشکل ترافیک بغل زیرگذر به دلیل پارک خودروهایی است که نباید در ان مسیر پارک خودرو صورت گیرد و بنده حتی دیده ام پارک دوبل هم انجام میگیرد اما قول می دهم طرح سنگ فرش نمودن خیابان بلادیان به گونه ای اجرا شود که هیچ مشکلی برای شهر بوجود نیاید.

 

شهردار گچساران در مورد زمان اجرای این طرح گفت:به احتمال زیاد بیستم مهرماه فاز اول طرح عملیاتی خواهد شد.

 

گزارش:احسان دری

این مطلب بدون برچسب می باشد.

یک پاسخ به “قول می دهم این طرح مشکلی برای شهر بوجود نیاورد/ زیرگذر به خوبی جواب داده است”

  1. شهروند کارکنان بلوار تاجگردون گفت:

    از مسئول محترم سایت عاجزانه تقاضا مندم درخصوص کندن آسفالت بلوار تاجگردون کارکنان مابین کوچه یازده تا بیست شمالی پیگیری کنند که چرا باوجود اینکه حداقل یکماه است آسفالت قبلی را برای ترمیم کنده اند هیچ اقدامی نشده.
    خواهشمندم این سوال را از شهردار محترم بپرسید شاید فشار شما باعث تشریع عملیات آسفالت شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *