آخرین اخبار

شما عصای دست آقای تاجگردون هستید نه فرماندار گچساران

حاج خدادوست حاجی زاده یکی از بازاریان معترض به ساماندهی خیابان شهید بلادیان با ارسال متنی در خصوص صحبت های اخیر فرماندار گچساران در مورد بازسازی خیابان بلادیان واکنش نشان داده است.

اشتراک گذاری
12 September 2016
کد مطلب : 244

حاج خدادوست حاجی زاده یکی از بازاریان معترض به ساماندهی خیابان شهید بلادیان با ارسال متنی در خصوص صحبت های اخیر فرماندار گچساران در مورد بازسازی خیابان بلادیان واکنش نشان داده است.

%d9%81

 

متن ارسالی بشرح ذیل است:

فرماندار محترم شهرستان گچساران

با سلام و تحیت

احتراما اینجانب خدادوست حاجی زاده در خصوص مطلب آن مقام محترم به تاریخ ۹۵/۶/۱۶ که در سایت وزین کبنانیوز درج شده بود که در این خصوص چندین نکته را به شما یادآوری می کنم.

شما در آن جلسه اعلام کرده بودید که حاج خدادوست هر روز چند بار برایم خط و نشان می کشد لذا با توجه به اینکه شما انسانی عدالت محور و همچنین دوست ندارید که در حق کسی ظلم و اجحاف شود و حقیر هم اعتقاد دارم که خط و نشان کشیدن برای هر بنده خدایی گناه می باشد لذا من هیچ وقت این کار را انجام نخواهم داد.

اما در خصوص مسدود کردن خیابان بلادیان فرموده اید که همه اختیارات این طرح در دستان نماینده مردم گچساران و باشت می باشد که بنظر می رسد که شما عصای دست آقای تاجگردون هستید نه فرماندار گچساران!

اما آقای تاجگردون! از آن جایی که حضرتعالی یک انسان متخصص و کاردانی هستید از شما بعید می باشد که با اجرایی کردن این طرح غیرکارشناسانه باعث شوید که پول هنگفتی به جیب پیمانکار رفته و در نهایت این ظم و اجحاف در حق مغازه داران این بازار شود.

لذا با توجه به اینکه شهر دوگنبدان دارای یک خیابان اصلی می باشد و این خیابان جوابگوی ترافیک شهری، ساخت و ساز، تجارت و… می باشد و در صورت مسدود کردن خیابان و اجرای این طرح غیر کارشناسانه قطعا این بازار از رونق افتاده و به یک دهکده تبدیل می شود که در آینده با مشکلاتی از قبیل درگیری، نزاع و سرقت و…. دچار خواهد شد.

آقای تاجگردون و فرماندار گچسارن، دوست گفت: “گفتمت” اما دشمن گفت:”خواستم بگویمت اگر حق و باطل را بدانی”

در پایان به شما اعلام می کنم بنده با اجرای این طرح، بشدت مخالف هستم و به هیچ عنوان کوتاه نیامد و در این موضوع عقب نشینی نخواهم کرد

(کبنانیوز)

این مطلب بدون برچسب می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *