کد خبر : 55725
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۷:۳۱

واکنش تند سید قدرت‌الله حسینی به کنایه‌های تاج‌گردون: فکر نمی‌کردم تا این حد کذاب باشد

رد اعتبارنامه غلامرضا تاج‌گردون توسط مجلس یازدهم علی‌رغم اظهاراتش که گفته بود تمایل و داعیه‌ای برای ماندن ندارد با واکنش‌های تند و تخریبی او علیه منتقدان و حتی یکی از رقبای انتخاباتی‌اش سید قدر‌الله حسینی روبرو شد تا جایی که تاج‌گردون در مطالب مختلف خود به ویژه پست دیگ نذری امروزش نیز سعی در تخریب،

پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان؛

رد اعتبارنامه غلامرضا تاج‌گردون توسط مجلس یازدهم علی‌رغم اظهاراتش که گفته بود تمایل و داعیه‌ای برای ماندن ندارد با واکنش‌های تند و تخریبی او علیه منتقدان و حتی یکی از رقبای انتخاباتی‌اش سید قدر‌الله حسینی روبرو شد تا جایی که تاج‌گردون در مطالب مختلف خود به ویژه پست دیگ نذری امروزش نیز سعی در تخریب، تفهیم و القای نقش سید قدرت‌الله حسینی در رد اعتبارنامه‌اش را داشت.
بدون شک و تردید سید قدرت‌الله حسینی از چهره‌های مطرح و شاید به جرات بتوان گفت شانس اول انتخابات میان‌دوره مجلس شورای اسلامی ۱۴۰۰ خواهد بود و شاید یکی از دلایل تلاش تاج‌گردون برای تخریب او همین واقعیت باشد؛ گفت‌وگوی کورش رضایی مدیر مسئول سایت خبرآوران را با سید قدرت‌الله حسینی در خصوص حواشی پس از رد اعتبارنامه و انتخابات ۱۴۰۰ میان دوره‌ای گچساران و باشت در زیر می‌خوانید:

جناب آقای حسینی مطلع هستید که آقای تاجگردون مطلبى را به نقل از سردار خانى علیه شما در صفحه اینستاگرام شخصى خود نوشته بود، عکس العمل شما چیست؟

سید قدرت‌الله حسینی: با تشکر از حضرتعالى و تقدیر از این فرصتی که در اختیار اینجانب قرار دادید، در ایام انتخابات به این شخص اخطار دادم که، کسی که در کاخ شیشه ای نشسته نباید با فردی که در قلعه فولادین مستقر است در بیفتد، اما غرور کاذبش این اجازه را به او نداد و ادب نشد، تا آن شد که شاهد بودید.
البته دروغ های متعدد و مکرر این فرد بر ما هویدا بود، ولی فکر نمیکردم تا این حد کذاب و حقیر و بی قید باشد. حقیقتاً ثابت شد که، تولید و انتشار دروغ در او ذاتى است. به هر حال، طرف را شیر سوخته، به ماست فوت مى کند.

یعنی شما چنین حرف‌هایی را به سردار خانی نگفته‌اید؟

سید قدرت‌الله حسینی: نکاتی را که این شخص در اینستاى خود به نقل از سردار خانی گفته است، کذب محض است. نامبرده هم در ایام انتخابات و هم در مدتی که بحث رد اعتبارنامه‌اش مطرح بود، برای اینکه مردم پى به عملکرد و خیانت هایش نبرند و رسوا نشود، از آبروى مادر و برادر شهیدش سپر ساخته بود تا از منجلاب خود ساخته نجات یابد.
تا آنجا که اینجانب در تاریخ ایران و اسلام غور نموده ام، انسان هاى شریف و پاک و غیرتمند، مال، آبرو و جان خود را نثار مى کنند تا سدّ حریم نوامیس آنها مخدوش نگردد، اما هم در زمان انتخابات و هم در بازه زمانى بررسى اعتبار نامه شاهد بودیم که خود، سدّ محیط بر حرم و حریم خانواده خود را مورد تاراج قرار مى دهد تا کسى به درون شبکه هاى کشف شده و نشده آنها نزدیک نشود البته چاپلوسان، با استفاده از سایت ها و قلم های اجاره اى خود، مجرمین را در انظار و افکار عمومى غسل ارتماسى میدهند و هنوز هم از این شیوه مذموم نوکر صفتى دست برنمیدارند و سیاست او و حامیان متعصبش این بوده و هست که جاى شاکى و متشاکى و ظالم و مظلوم و قاتل و مقتول را عوض کنند تا شاید از معرکه نجات یابند، غافل از اینکه آب برکه اى که مملو از انواع میکروب هاى متعفن است، عامل طهارت و پاکى نمیشود. آنهایى که به دنبال تطهیر مجرمین هستند باید بدانند بحث رد اعتبار نامه، اول ماجرا است و تنها یک خوان از هفت خوان، طى شده است، شش خوان دیگر باقیست و در آینده خبر هاى مهم و شکننده اى را دریافت خواهند نمود.

چه خبر‌های مهمی به ما بگوئید!

سید قدرت‌الله حسینی: عجله نکنید جناب رضایى، گردن مفسدین و تبهکاران و رانت خواران و زمین خواران و پیمان کاران وابسته به جریان ایشان و نفوذى و آنهایى که مانند اُختاپوس بر سرنوشت مردم چنگال انداخته اند و مانند کرونا زندگى مردم را مختل نموده اند و کسانى که میلیون ها دلار سرمایه ملت مظلوم را از کشور خارج نموده اند، زیر تیغ عدالت قرار دارند. و بدانید که براى اینکه نمایندگان ملت دچار ویروس کرونا نشوند و به کل کشور سرایت نکند، مجلس، کرونا زدایى شد.

 

آیا در بحث رد اعتبار نامه منتخب گچساران و باشت با تیم دکتر زاکانى همکارى داشتید؟

سید قدرت‌الله حسینی: معترضین همه مدارک لازم را در اختیار داشتند، همین آقاى سردار خانى در جمع ما گفت: “یکى از مدارک موجود براى رد اعتبار نامه ایشان کافیست”. البته طبیعى است وقتى نامبرده در شعبه مى گوید که : ” پدر من رئیس ایل باوى بود یا تنها با سواد منطقه پدرم بود” و یا موارد دیگرى که در کمیسیون مطرح کرده بود، حتماً در جمع آگاهان به این دروغ بزرگ و دیگر موارد کذب که با هدف ایجاد انحراف در مسیر بررسى پرونده ایشان مطرح شد بدون واکنش نمى ماند.

یعنی شما هیچ گونه اطلاعاتى به مجموعه اى که علیه ایشان بودند، ندادید؟

سید قدرت‌الله حسینی:مگر من اطلاعى داشتم که دو نفر از محارم ایشان خارج از کشور هستند و وکالت گرفته اند که مى توانند به تمام کشور هاى دنیا مسافرت کنند حتى  رژیم جعلى صهیونیستى که ما آن را به حق به رسمیت نمی شناسیم، نیز از لیست کشور هایى که آن دو نفر مى توانند به آنجا سفر کنند، مستثنا ننموده است، این موضوع و مسافرت هاى وى به آمریکا، براى نهاد هاى امنیتى کشور مورد توجه ویژه میباشد.
یا مگر ما از تشکیل بیش از ٨٠ شرکت توسط ایشان و بستگانش اطلاعى داشتیم، این شرکت ها توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که یک نهاد مهم و قانونى است ثبت شده و مشخصات اعضاى هر شرکت در روزنامه رسمی به صراحت قید شده است. که البته او به جاى اعتراف، با فرافکنى همواره آدرس غلط میداد، مگر میشود مدارک متقن یک نهاد مهم و قانونى را نپذیرفت؟! اصلاً چرا ٨٠ شرکت؟!

 ایشان مدعى بود که به مادرش توهین شده است آیا صحت دارد؟

سید قدرت‌الله حسینی:آن موضوع هم مثل دیگ حلیم و مطالب کذبى که از قول سردار خانى مطرح نموده، میباشد. این شخص فقط با ایجاد جو روانى و عاطفى قصد مظلوم نمایى و ایجاد فضاى التهاب در جامعه را داشت و دارد و مى خواهد خانواده اش را یک خانواده مذهبى و انقلابى و دین دار واقعى معرفى کند تا با ایجاد انحراف در افکار عمومى، پرونده ها گشوده نشود. وى هیچگاه نگفت چه کسى، کجا، کى، و چه اهانتى به والده مرحومه محترمه اش نموده است؟! و نکته دیگر اینکه در کنار انحراف افکار جامعه و معترضین، مانور بر قوم لر و زاگرس نشینان توسط ایشان پر رنگ مطرح گردید که اتفاقاً یادآورى این نکته ضروریست که مردم بدانند، بعد از شکست هاى پى در پى دشمنان ما در مدت ۴٠ سال گذشته، یکى از سیاست هاى راهبردى آمریکا، رژیم صهیونیستى، غربى ها و اعراب همسو با آنها، دامن زدن به مسئله قومیت ها یا به اصطلاح گسل قومیتى است که با هدف تحریک و ایجاد تنش و تفرقه براى نظام اسلامى مشکل آفرینى کنند، و مسئولین امنیتى کشور و نمایندگان انقلابى مجلس، هم متوجه این حرکت مرموزانه و ضد امنیتى وى بودند و هستند. ( پروژه نفوذ را که قبلاً گفته بودم فراموش نکنید تا به وقتش )

اجازه دهید به بحث انتخابات میان‌دوره‌ای ۱۴۰۰ گچساران و باشت برویم و به عنوان نخستین سئوال از شما بپرسیم آیا تاجگردون می‌تواند در انتخابات میان‌دوره‌ای شرکت کند؟

سید قدرت‌الله حسینی: خیر، منع قانونى دارد. و اینکه طرفدارانش مطرح مى کنند که او مى آید، بر اساس همان شیوه دروغ پراکنى است که در سیره آنها مشهود است. و با هدف حفظ نیرو هاى خود هر هفته به یک دروغ متوسل میشوند.

  آیا شما  در این انتخابات شرکت می‌کنید؟

سید قدرت‌الله حسینی: قبلاً در پاسخ به خبرنگار کبنا در چرام عرض کردم که درخواست هاى زیادى از طرف طوایف مختلف و شخصیت هاى سیاسى، اجتماعى، علمى و جوانان فرهیخته از گچساران و باشت داشته ام و همه هم صادقانه بوده است. باید به درخواست مردم جواب مثبت بدهم. به جهت استحضار جنابعالى یک طرف انتخابات آتى اینجانب هستم و طرف دیگر، همه کاندیداهایی که حضور پیدا مى کنند، میباشند و به طور یقین همه علیه من هستندو یک اتحاد نوشته یا نانوشته با هم دارند.

یعنى شما مخالفید که دیگران در صحنه انتخابات کاندیدا شوند؟ و مطلعید افراد زیادى اعلام کاندیداتورى نموده اند با این وضعیت چه تدبیرى مى اندیشید؟

سید قدرت‌الله حسینی:هر کس شرایط لازم را داشته باشد حق دارد کاندیدا شود از این بابت ما مشکل حاد و خاصى نداریم که در پى تدبیر باشیم. هر وقت ملاحظه نمودید که در جامعه و در بحث مسائل سیاسى همه به یک نفر حمله مى کنند، بدان، نشانه قدرتمندى آن فرد و دوستانش میباشد.

 به عنوان سئوال پایانی  این گفت‌و‌گو  می‌خواهم بدانم اگر خودتان در صحنه انتخابات نباشید کدام یک از دوستانتان را پیشنهاد میدهید؟

سید قدرت‌الله حسینی: در بین دوستانم بیش از ۱۰ نفر واجد شرایط کاندیداتورى هستند ولى فعلاً این بار سنگین را به عهده حقیر گذاشته اند و انشالله پیروز میدان خواهیم بود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.