کد خبر : 50690
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳

مصطفی جوزانی

“وحدت نهایی” با درنظر گرفتن چارچوب های یک انتخاب صحیح، میسر خواهد بود

“وحدت نهایی” با درنظر گرفتن چارچوب های یک انتخاب صحیح، میسر خواهد بود

        تحولات و نوع مواضع و جبهه گیری ها بعلاوه ناامیدی مردم از بی عدالتی ها در هشت سال گذشته، حکایت از موج حداکثری مخالفت با وضع موجود را دارد.     در حال حاضر اکثریت اجتماع شهری گچساران مخالف وضع موجود و مخالف عملکرد و سیاستهای تبعیضی نماینده هستند. سبد آرا

 

 

 

 

تحولات و نوع مواضع و جبهه گیری ها بعلاوه ناامیدی مردم از بی عدالتی ها در هشت سال گذشته، حکایت از موج حداکثری مخالفت با وضع موجود را دارد.

 

 

در حال حاضر اکثریت اجتماع شهری گچساران مخالف وضع موجود و مخالف عملکرد و سیاستهای تبعیضی نماینده هستند. سبد آرا نامزدها به وضوح نشان می دهد، که برخلاف دوره قبل در انتخابات که نماینده با پشتوانه ای هفتاد و پنج درصدی از حمایت ها برخوردار بود امروز به بیست و پنج درصد تنزل پیدا کرده است و قبل از دوم اسفند شکست را متحمل شده و به سطح حمایت های سنتی خود رسیده است.
مخالفت هایی که فراتر از جناح بندی و جریانات سیاسی، یک صدا از بی عدالتی ها نالان هستند.

 

فصل مشترک همه مخالفین، عبور از وضع موجود است اما با این تفاوت که این اکثریت، عبور از این شرایط را با مصادره به مطلوب خود می خواهند. شرایطی که در نهایت با گذشت زمان و نزدیک شدن به انتخابات به نفع وضع موجود رقم خواهد خورد.

 

اما می توان تنها با کاستن از برخی خواسته های ناحق و بعضاً شخصی، به فصل مشترکی برای رهایی از این وضعیت راه یافت.

 

اگر شاخص‌های یک انتخاب را در سطح کلان برای نماینده تراز انقلاب و شاخصه هایی که رهبری در گامنامه دوم انقلاب مشخص نمودند را لحاظ کنیم. شاخصه هایی مانند جوان‌گرایی، همراه با تجربه های مدیریتی، سواد و نخبه گی و همچنین مدیریت خستگی ناپذیر جهادی برای زمینه سازی در جهت روی کار آمدن دولت جوان، بعلاوه مولفه‌های منطقه ای از ظرفیت سبد آرا از سلایق مختلف فکری، سیاسی و قومی گرفته تا تخصص مدیریتی و عمرانی و از همه مهمتر شناخته شدن با برند عدالت، شرایط را برای این نزدیکی فراهم می آورد.

 

این مسیر و رسیدن به فصلی مشترک با یک راهبر را، اگر به مثابه جراحی بدانیم شاید خون ریزی هم به همراه داشته باشد، اما قطعا نتیجه بخش و مرگی نخواهد داشت.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.