کد خبر : 49200
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸

اسامی ۸۹نفر کاندیدای انتخابات مجلس کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد+جزئیات

اسامی ۸۹نفر کاندیدای انتخابات مجلس کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد+جزئیات

.

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حدود ۸۹ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان نام نویسی کردند.
جمالی افزود: از این تعداد ۲۳ نفر در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا، ۱۸ نفر در حوزه انتخابیه گچساران و باشت و ۴۸ نفر در حوزه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده نام نویسی کردند.

اسامی نامزد‌های داوطلب حوزه کهگیلویه به این شرح است:
۱- عسکر میثاقیان متولد ۱۳۵۶ بهمئی، داری مدرک کارشناسی ارشد عربی، معلم، ۲- سید رضا ریحان نژاد متولد ۱۳۵۶ سرفاریاب، کارشناس ارشد مدیریت دولتی، کارمند اتاق اصناف کهگیلویه
۳- امیر (ثاراله) همتی نژاد متولد ۶۵ لنده بخش موگرمون مجرد۴- اصغر فلاحی متولد ۱۶ تیرماه ۶۴ چرام مجرد، دارای مدرک کارشناسی ارشد کشاورزی، میانه رو ۵- ایمان نریمان متولد سال ۶۸ چاروسا کارشناس ارشد روانشناسی، معلم و مستقل، ۶- حسن زمانی بیشه متولد سال ۴۸ لنده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی۷ – خانم پروین دانشور متولد ۶۶ از بخش چاروسا کارشناس ارشد جغرافیای دفاع مقدس ۸ – علیرضا سجادی (شهرت قبلی: چرخ نژادیان) متولد ۴۱ در شهرستان بهمئی کارشناس ارشد مدیریت، استاد دانشگاه، ۹- سید هدایت اله شریعتی مهر متولد یکم شهریورماه ۶۳ شهرستان لنده کارشناس ارشد مهندسی شیمی مجرد، ۱۰ – سید حاجی محمد موحد متولد ۳ شهریور ۱۳۳۱ شهرستان کهگیلویه،دارای تحصیلات سطح ۴ حوزه علمیه نماینده ادوار ۴، ۵، ۶،۷ مجلس شورای اسلامی حوزه کهگیلویه و دور هشتم مردم بهبهان، ۱۱- سپهدار عبد پور متولد دهم شهریور ماه ۵۴ دهدشت کارشناس ارشد حقوق دارای دفتر حقوقی در شهر تهران، ۱۲- حسن هدایت نیا متولد ۲۵ اسفند ماه ۶۰ شهرستان چرام، کارشناس ارشد مهندسی محیط زیست. کارمند دانشگاه علوم پزشکی استان
۱۳- موسی جان فزا متولد ۲۸ اسفندماه ۵۴ چرام، کارشناس ارشد مهندسی الکترونیک و شاغل در پتروشیمی امیر کبیر ماهشهر، ۱۴ – سید فرزاد نجات نیا متولد ۲۴ بهمن ماه ۵۹ دهدشت. کارشناس ارشد عمران آب. کارمند وزارت ارتباطات (دستیار وزیر)  ۱۵- سید خداداد کشاورز متولد سوم اردیبهشت ۴۸ چرام، دکترای زبان و ادبیات فارسی ۱۶ – امید انصاری کیا متولد ۲۰ اسفندماه ۵۸ شهرستان چرام، کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی. فرهنگی، ۱۷ – ابراهیم جعفری متولد اول مرداد ماه ۵۶ چرام، کارشناس ارشد عمران آب. کارمند.۸ -رحمان ترحم‌مند متولد ۵ شهریور ماه ۴۹ کهگیلویه، کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی محیطی. معلم ۱۹-حجت الاسلام سید نعمت اله صدوقی متولد ۹ اردیبهشت ۱۳۴۳ دهدشت. فرهنگی، ۲۰ – عدل هاشمی پور متولد ۱۳۴۰ دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک نماینده فعلی مردم حوزه کهگیلویه۲۱- رضا دهبانی پور متولد ۱۰ تیرماه ۱۳۴۰ بهمئی، دارای مدرک دکترای حقوق بین الملل،و عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج،۲۲- سید حمید موسوی نسب متولد ۱۰ خرداد ماه ۱۳۵۰ کهگیلویه، کارشناس ارشد مهندسی آب، پیمانکار ۲۳- خیراله انصاری متولد ۱۳۵۰ کهگیلویه، دکترای حقوق، وکیل دادگستری و استاد دانشگاه،۲۴- محمد جلیل فر متولد ۴۸ شهرستان بهمئی، کارشناس ارشد شیمی و دکترای علوم سیاسی، فرهنگی
۲۵- سیدعلیرضا تقوی اصل متولد ۱۳۵۵ بهبهان، کارمند، کارشناس ارشد مدیریت خدمات بهداشتی. ۲۶- امیرعلی احمدی متولد هفتم بهمن ماه ۶۶ لنده، کارشناس ارشد تربیت بدنی فیزیولوژی، شغل آزاد، ۲۷ – خانم طاهره صالحی نسب سرآسیاب متولد سوم آبان ۶۷ لنده، کارشناس ارشد زمین شناسی زیست محیطی، بیکار، ۲۸ – جواد حبیبی اصل متولد اول فروردین ماه ۶۴ کهگیلویه چاروسا، کارشناس ارشد تاریخ، شغل فرهنگی و نویسنده،۲۹- سلمان حقیقت شناس متولد اول مهر۶۱ لنده، کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری، شغل آزاد، ۳۰- نوراله دهناد متولد ۱۲ فروردین ۳۹، کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی، بازنشسته سپاه، ۳۱- سید مرتضی راستاد متولد یکم دی ماه ۶۳، کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی، شغل آزاد، ۳۲- سعید دواره متولد یکم خردادماه ۶۰، کارشناس ارشد عمران مدیریت ساخت، پیمانکار، متولد کهگیلویه ساکن بهبهان، ۳۳-حکیمه رفیعی متولد ۲۴ آذرماه۶۵ چرام، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی، کارمند شهرداری۳۴-حجت الاسلام سید عبداله دانشی متولد ۱۳۵۰ کهگیلویه، دکترای الهیات، استاد حوزه و دانشگاه۳۵- آیت اله پوش متولد هفدهم مردادماه ۵۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد تربیت بدنی، شغل آزاد، گرایش، ۳۶ – عنایت اله واحدی منش متولد یکم مهرماه ۵۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد حسابداری، کارمند کمیته امداد،
۳۷ – مجید باقریان متولد چهارم خردادماه ۵۲ بهمئی، کارشناس ارشد تاریخ. کارمند ۳۸-حجت الاسلام سید محمد رضا کرم زاده متولد ۱۳۵۸ چرام، کارشناس ارشد فلسفه و کلام اسلامی، کارمند حوزه علمیه یاسوج،۳۹- دکتر علی کامرانی متولد ۲ اسفندماه ۵۳ بهمئی، دکترای تاریخ، کارمند جهاد دانشگاهی استان، ۴۰- امیرحسین برخه متولد یکم اسفندماه ۶۱ کهگیلویه، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، کارمند دانشگاه یاسوج، ۴۱- سید جلال داور پناه متولد یکم مهرماه ۵۹ چرام، کارشناس ارشد عمران، دهیار افتخاری۴۲ -محسن آرمین متولد یکم مهرماه ۶۰ بهمئی، دکترای مهندسی منابع طبیعی، و عضو هئیت علمی دانشگاه یاسوج،۴۳- امیرحسین نعمتی پور متولد ۲ فروردین ماه ۶۷ لنده، کارشناس ارشد سنجش از راه دور جی آی اس دهیار روستای قیام لنده،۴۴- حمید محنایی، متولد ۳۰ شهریور ماه ۶۴، کارشناس ارشد مهندسی شیمی اچ اس آی، کارمند شرکت نفت و گاز پارس عسلویه، داور درجه ملی فوتبال،۴۵- مسعود قبادی متولد ۱۶ مهرماه ۵۰ چرام، کارشناس ارشد تربیت بدنی، فرهنگی، مشاور مدیرکل آموزش و پرورش، ۴۶- علی اهنود متولد ۷ مهرماه ۶۷ کهگیلویه روستای شوتاور، کارشناس ارشد مدیریت آموزش، شغل فرهنگی ۴۷- نعمت اله فردوس متولد یکم فروردین ماه ۱۳۶۲ کهگیلویه، کارشناس ارشد عمران ژئوتکنیک، کارمند دانشگاه آزاد تهران، و ۴۸-سید صادق شفایی، متولد اول مهرماه ۶۷ لنده، پزشک عمومی، ثبت نام با اپلیکیشن نامنویسی اصفهان.


اسامی ۱۷ داوطلب نام نوسیس شده مجلی یازدهم در حوزه گچساران و باشت هم به این شرح است:

۱-غلام رضا تاجگردون. متولد ۱۳۴۵.فوق لیسانس برنامه ریزی سیستم‌های اقتصادی. نماینده فعلی و دوره قبل مردم در مجلس
۲- زهرا فولادی وندا. متولد ۱۳۵۳. ارشد حقوق بین الملل،۳-خلیفه رشیدی متولد ۴۲ معلم بازنشسته لیسانس زبان انگلیسی فوق جانبازی ۴-مهدی صادقی مقدم. متولد ۶۶. مستقل. فوق لیسانس کامپیوتر دانشجو دکتری استاد دانشگاه، ۵- نوذری بزمی. متولد ۵۹.فوق جعرافیا. کارمند بخشداری
۶- مهرداد حمیدی کیا. متولد۵۰ وکیل دکتری حقوق، ۷- اردلان زینلزاده متولد ۵۱ ارشد جع رافیا شهری.. شهردار سابق دوگنبدان، ۸- سید مجید حسینی متولد ۵۲. کارمند دکتری تغذیه، ۹- هومان عسکری متولد ۶۰ وکیل ارشد حقوق، ۱۰-یوسف پنجه بند. متولد ۵۷. دکتری جامعه شناسی معلم.۱۱-سید قدرت اله حسینی. متولد ۳۴. نماینده سابق. فوق لیسانس جامعه شناسی ۱۲- میلاد گرجی زاده. متولد ۶۴. کارمند. ارشد. ۱۳- بهنام حسینی. متولد ۴۷. پزشک عمومی ۱۴-بهبود گرجی زاده متولد ۴۹. پزشک عمومی ۱۵-رحمان خیرمند متولد ۶۱. ارشد منابع آب. کارمند۱۶-پیمان خردمند. متولد ۶۰. ارشد نفت. ۱۷-یعقوب فاضلی نژاد. متولد۶۲. کارمند. کارشناسی ارشد خوردگی مواد است.

همچنین اسامی کامل حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا به شرح زیر است:
جمشید صفری دولت آباد متولد ۳۹ بازنشسته ثبت احوال، اردوان ایزدپناه متولد ۴۷ معاون سازمان بازرسی استان البرز، علی پژهان استاد دانشگاه، پریا پزشکپور کارمند، نستور درخشنده پور متولد۱۳۴۴مدیرعامل شهرجدید علوی هرمزگان، علی رضائی متولد ۱۳۴۸ فرهنگی، محسن شایگان متولد ۱۳۶۳ معاون اداره کل اجتماعی استانداری تهران کارشناس ارشد علوم سیاسی، محمود رضوان خو متولد ۱۳۵۴ آموزگا نهضت کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی، احسان قنواتی متولد ۱۳۶۲ کارمند شرکت نفت کارشناس ارشد مدیریت بهداشت، فریدون کیخسروی متولد۱۳۶۸ فق لیسانس حقوق، مهدی روشنفکر متولد ۴۳ فوق لیسانس  عضو هیات علمی دانشگاه و فرهنگی، سید اقبال دانشی متولد۱۳۵۸ فرهنگی، محمد بهرامی سیف آباد عضو هیات علمی دانشگاه آزاد یاسوج، غلام محمد زارعی متولد ۱۳۴۰ مدیریت دولتی، شاپور رمضانی متولد ۱۳۵۵ عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج دکترای شیمی، کیان دهراب پور دولت آباد متولد ۱۳۵۵ دکترای عمومی کارمند دانشگاه علوم پزشکی، سید شکرالله امامی متولد ۱۳۴۰ بازنشسته فرهنگی کارشناس ارشد علوم سیاسی، سید محسن محمودی نیکو متولد ۱۳۶۴ شغل آزاد کارشناس ارشد زمین شناسی، عبدالله خسرومنش متولد ۱۳۶۸شغل آزاد، حمید واحدی نژاد متولد ۱۳۵۲ کارمند دانشگاه آزاد کارشناس ارشد عمران، نادر منتظریان متولد ۱۳۴۱ بازنشسته، احمد محمودی متولد ۱۳۶۰ مهندس ناظر برق، سید احسان عسکری متولد ۱۳۵۱ عضو هیات علمی دانشگاه، رحیم سبحان زاده، منصور پرویزی متولد ۱۳۴۴ عضو هیات علمی دانشگاه، غلامحسن روی دل متولد ۱۳۶۲ شغل آزاد فوق لیسانس مدیریت دولتی، محمدکاظم رحمانی موخر متولد ۱۳۵۳ کارمند میراث فرهنگی فوق لیسانس جغرافیای برنامه ریزی و سید مصیب افتخاری متولد ۱۳۵۸ عضو هیات علمی دانشگاه کارشناس ارشد مهندسی عمران است.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.