١٩ آبان | فوران آتش زیر خاکسترچند ساله مردم گچساران از حلقوم شهردار جوان

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۱ آبان , ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۱ | کد خبر : 47289 |
 •   

  .

  مسعود ظفری شهردار گچساران که مدتی بود تحت فشار علنی و مخفی گروه فشار در گچساران  رنج  می کشید امروز بالاخره دست به قلم شد و سکوت چندساله گچساران را شکست.
  غلامرضا تاج گردون این روزها بر اثر فشارهای اجتماعی گاهی دست به اقداماتی می زند که هر آدم عاقلی را به تفکر وا می دارد،  هنوز چند روز ازاقرار و اعتراف و افتخار وکیل مردم در نظام جمهوری اسلامی به مباشرت خان نگذشته بود که درتبلیغات زودهنگام انتخاباتی به بهانه نشست با طوایف دست به برنو برد ، غافل از اینکه آتش زیر خاکسترچند ساله مردم گچساران در حال فوران است، ایشان در حرکتی تبلیغاتی و عجولانه در پیج شخصی اینستاگرام خود، تصویری از شهر گل و بلبل خود ساخته را به نمایش گذاشت که ای داد و بیداد چه نشسته اید؟ که اینجا همه خوابند غیر از ماه تی تی!
  اگرچه کنش های جناب نماینده خود نمایانگر تصویری از قلعه های فروریخته ی ایشان است، ولی مسعود ظفری در این جوابیه وظیفه ی اصلی نماینده را که تصویب قانون و نظارت بر اجرای صحیح قانون بوده و ظاهرا یا تعمدا جناب نماینده فراموش کرده بود یادآور شده و از ایشان خواسته تا به قانون تمکین کنند شاید این پاسخ پایانی باشد یر لجام گسیختگی اداری در گچساران.
  تداخل وظایف قانونی در دستگاه های اجرایی که متاسفانه این چندساله حتی بنظر می رسد از کنترل دولت نیز خارج شده است، از دل نامه شهردار بیرون زد و این قانون شکنی وقتی به اوج خود می رسد که در قلب شهر دوگنبدان در حوزه شهری و شهرداری، بنیاد مسکن که باید وظایف خود را در روستاها پیگیری کند به مدیریت شهری گماشته می شود و در شهر مجری طرح هایی شده که  اله اعلم ….
  حال پاسخ قاطع و قانونی شهردار به قانونگذاری که خود قانون را دور می زند و در وظایف همه دخالت می کند ضرورت بازنگری جدی را دارد .
  چرایی این جابجایی ها که صد البته بر مردم پوشیده نیست، می طلبد دستگاه های نظارتی ورود کنند تا دیگر شاهد این گونه مناقشات نباشیم.
   آنچه مشخص است شورای برنامه ریزی شهرستان و فرماندار باید پاسخگو باشند، چرا پروژه های محله سادات به بنیاد مسکن واگذار گردیده؟ مگر محله سادات روستاییست وصل به دوگنبدان!!!؟ یا نه، شهر دوگنبدان ظرفیت وجودیش به اندازه یک روستا پایین آمده!؟!
   در هر حال مصادیق زیادی از این دست معادلات و بده بستون های رایج در حوزه گچساران و باشت وجود دارد که ان شااله بزودی به آنها خواهیم پرداخت.  

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۱۴ نظر برای “فوران آتش زیر خاکسترچند ساله مردم گچساران از حلقوم شهردار جوان”
  1. احسان گفت:

   برادر عزیز شهرداری توان اجرایی نداره زدوبند توش زیاده که بخان پروژه سنگین بهش بدن.. مطالعاتتو بیشتر کن

  2. رهگذر گفت:

   درود برشهردارجوان خداترس که ماهیت دغل بازان طایفه گرا را روشن کرد ودرود برشجاعتت که قهرمانانه وادیبانه بانهایت ادب ومنطق واقعیتها را گفتند ونیات پلید روباهای مکاررابرملاکردند

  3. سيدي علوي گفت:

   احسنت بر دکتر ظفری عزیز شیر پاک مادرت حلالت مدیر جوان وخوشفکر

  4. ناشناس گفت:

   درود بر شهردار پاکدست و شایسته و مردمی جناب دکتر مسعود ظفری همیشه برای سلامتی و تندرستی شما دعا میکنم.🙏

  5. اعتدال گفت:

   ظفری رانت خوار بزرگی است که حد نداره ، بازارچه میوه تره بار یک مکان خالی دارد که قرار بود خودپرداز و سبزی فروشی در ان بزنند اما ظفری خواه غیرقانونی دادتش به رفیقاش .

  6. ناشناس گفت:

   بابا شهردار خودش عذر بدتر از گناست و بزودی توسط سازمان بازرسی و نهادهای نظارتی با تخلفات گسترده دادگاهی میشه

  7. علی گفت:

   درود بر شهردار جوان و شجاع دکتر ظفری. مردم در کنارت هستند

  8. سلام گفت:

   من یک بویراحمدی هستم ولی تابع حق و انصاف ..اگر مردم شهر ما از قدیم و ازربین کاندیدای کنونی توانستند قویتر از دکتر تاجگردون پیدا کنند ما گردن خم میکنیم و بیه ایشان رای میدهیم ..اخر مردم انصافشان کجا رفته ..کدوم نماینده تونست بودجه بیاره برای شهر و عمران و ابادانی انجام بده ..هر بودجه ای هم که اوردن خودشون و اعضای محترم خانواده نوش جان کردند و تمام …یادتان باشد که میرشکار همیشه میرشکار خواهد ماند

   • شرافت انسانی گفت:

    همینکه مجبورید به اسم یک بویراحمدی یا قشقایی یا دیگر طوایف کامنت بگذارید حاکی از آن است که خودتون هم میدانید که مشروعیت ندارید و از هر راهی مردم را فریب میدهید بویراحمد و قشقایی و خوزستانی و بختیاری ها و کهگیلویه ای ها و اصفهانی ها و اهل فارس و همه طوایف و مردمان با اصالت و شجاع و با غیرت هرگز این همه دو رویی و فساد و پارتی بازی و تبعیض و …….. را تایید نمیکنند بلکه در طول تاریخ همیشه طرفدار مظلومان و راستی و عدالت بوده و هستند انشا الله خودشان تمام امور گچساران را بدست خواهند گرفت و عدالت را اجرا خواهند کرد یا مهدی

  9. حسین گفت:

   تاجگردون افتخار استان هست.اصلا میدونی تو الان براچی داری اینجوری گردن کلفتی میکنی..؟برا اینکه همین تاجگردونی که ما شهرستان کهگیلویه حسرتش میخوریم که نمایندمون نیست چنان عزت و اقتداری به گچساران داد و چنان بودجه تو گچساران آورد که توی کوچولو داری با ناز و نعمت مصرفشون میکنی و بازم خیالت راحته که دوباره میاره و به تو و امثال تو توان حرف زدن میده و …….یه مشت چرت گو افتادن دنبال این بنده خدا نمیذارن همین یه نفر که آبرو و اقتدار استانمونه میخان بین مردم خرابش کنن.برو بابا دهنت هنو بو شیر میده

   • شور شور جواب حسین گفت:

    اینقدر شورش کردین که دیگه همه میفهمند چه کسانی هستید پول گرفتن و کامنت گذاشتن که دیگه افتخار نداره مردم سال ها است که همه چیز را میدانند ولی متاسفانه پول و استفاده از روشهای غیر شفاف و هزاران ترفند شده حربه شما و سعی دارید از هر راهی جلوی بیداری و فهم و استقلال و مردم سالاری مردم گچساران و باشت و حومه را بگیرید ولی چراغ خدا خاموش شدنی نیست و تاجگردون و اطرافیان پول خوارش دیگه برای مردم شناخته شده اند و دیگر هیچ انسان آزاده و مومن و وطن پرست و ولایتمداری به او رای نخواهد داد

  10. ناشناس گفت:

   درود بر شهردار گچساران که از هر لحاظ انسانی پاک و شایسته است حیف ظفری که در گچساران مشغول به خدمت هست

  11. چاهتلخ گفت:

   درود بر دکتر ظفری

  12. بامیشخی گفت:

   تا الان فکر میکردم تو هم با تاجگردون دستت توی ی کاسه هست
   اما خدا را شکر که اصالتت نذاشت حرام خوری کنی
   از الان قبولت داریم خلی خیلی
   انشااله خدا هم رسواشون میکنه


  امروز چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
  آخرین مطالب