• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۵ مهر , ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۱ | کد خبر : 46127 |
 •   
  با نزدیک شدن به ایام انتخابات:

  .

   

   

  گفته می شود شرکتی قرار است فاز دوم پتروشیمی گچساران را برعهده گرفته و حدود ۸۰۰ نفر نیرو نیز در این فاز به کار گرفته شود.

  این خبر می تواند خبر خوشحال کننده ای برای جوانان بیکار گچسارانی باشد. اما آنچه که نگران کننده است این است که، با توجه به در پیش بودن انتخابات به کارگیری این نیروها رنگ و بوی انتخاباتی به خود گیرد.

  آنچه که مشخص است به کارگیری فله ای و  سیاسی نیروها درفاز اول پتروشیمی گچساران در طول این چند سال انجام گرفته است.

  از سوی دیگر  استفاده جریان مشخص سیاسی از این حربه ها و وعده ها – که گاها نیز تحقق نمی یابد – ابزار و دستاویزی برای گروکشی ها جهت اخذ آرای جوانان و خانواده هایشان بوده  که فشار بیکاری و نیز شرایط بد اقتصادی بر آنان تحمیل شده و دردام این ترفندهای سیاسی گرفتار شوند.

  با توجه به اینکه این روند معیوب بویژه در استخدام های گذشته اتفاق افتاده و با ترفندهایی آزمون های واقعی جذب نیرو در شهرستان برگزار نشده است؛ ازمون هایی که می تواند هر فردی بر مبنای شایسگی هایی که دارد به استخدام درآید و نه بر اساس  پارتی بازی ها و اعمال نفوذ سیاسیون و وابستگان آنها.

  حال انتظار آن است  با توجه به حساسیت بالای انتخابات پیش رو  دادستان مقتدر گچساران و نیز دیگر دستگاه های نظارتی به این مساله و نیز استخدام های مشابه دیگر نزدیک انتخابات ورود کرده و اجازه ندهند حق جوانان بیکارگچسارانی در منجلاب گروکشی های  انتخاباتی تضییع گردد.

  برچسب ها:

 • ۶ نظر برای “زمزمه های استخدام ۸۰۰ نیرو در پتروشیمی گچساران/ضرورت ورود دستگاههای نظارتی”
  1. مصطفی خالدی برهنه گفت:

   کمکی جوشکار

  2. باوی گفت:

   همش کمکی ایخون گپ مفته

  3. شهر من گچساران گفت:

   شما بزارید جوانان بیکار این شهرستان شاغل بشن چه فرقی میکنه کی باشه همه این نیروها گچسارانی هسن حالا واسه تبلیغات انتخاباتی هم باشه چرا بقیه کاندیدا حتی عرضه این رو هم ندارن ک واسه تبلیغات ادم بذارن سر کار، شمای که هم این خبرو دادید بیرون به فکر موقعیت سیاسی خودتون هستید، شما هم اگه عرضه دارید برید از این کارا کنید. بابا دنبال چی هسید بزارید این شهر ی کم هم شده پیشرفت کنه. بخدا لیاقت می خواد فاز ۲ پتروشیمی رو راه اندازی کردن. چه خوب ک می خواد راه اندازی بشه

  4. ناشناس گفت:

   اول پول بدن به این شرکت هایی که کار میکنن تا حقوق کارگر رو بموقع بدن پیمانکار مجبور نشه تعطیل بکنه کارو بعدش ۸۰۰نفر دیگه رو بیارن بیچاره کنن

  5. ناشناس گفت:

   بدبخت جوانان اطلاع ندارند بعد از انتخابات به بهانه تحریم یا عدم پرداخت حقوق و بهانه های دیگر به آهستگی خانه نشین خواهند شد

  6. شرمت الله گفت:

   ای وای ودست مخافان که در هر صورتی مخاف تاج گردون هستند


  امروز پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب