١٩ آبان | نوچه پروری آسیبی فراتر از طایفه گرایی

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۳ | کد خبر : 38781 |
 •   

  پویا رضائی

  نماینده ی محترم جناب آقای تاجگردون از آنجا که شما همواره خود را از دغدغه مندان فرهنگ این مرز و بوم دانسته و نیزخود را مقید به شایسته سالاری که یکی از اصلی ترین ارکان اصلاح طلبی است میدانید نگاشتن این مرقومه را برخود فرض و واجب دانستم.
  برکسی پوشیده نیست که این روزها اصلی ترین معیار برای پیشرفت،ترقی و ترفیع در زمینه ی اشتغال و اقتصاد در گچساران و باشت منصوب بودن وقرابت به شخص شما بوده که همین امر موجب شده مردمی که در این آشفته بازار اقتصادی بامشکلات فرآوان دست به گریبانند در اظهار ارادت وهم سویی با شما گوی سبقت را از یکدیگر ربوده و هرکدام سعی براین بنمایند که به شیوه ای نوین تر وملموس تر بی هیچ تفکری صحه بر روش و تصمیمات شما بگذارند که این نه از مکنونات قلبی آنها بلکه برای رفع نیاز و حل احتمالی مشکلی از ایشان است.
  با کمی کنکاش میتوان دریافت که این موضوع مختص به عوام نیست وبیشتر مدیران نیز برای بقاء وارتقاء وارد ماراتون اظهار ارادت به شما شده اند و گویی وظیفه ی اصلی خود یعنی خدمت به مردم که همانا سرمایه های اصلی نظام اسلامی هستند رافراموش کردند.
  جناب تاجگردون؛هراس از انتقاد وشیوه ی عملکرد شما در مواجهه با منتقدین باعث سرخوردگی متفکران و فرهیختگان شهرستان شده و به وضوح مجیز گویان ومتملقان عنان امور را بدست گرفته اند.
  جناب تاجگردون شما با رفتارها و تصمیماتتان شهر را به گونه ای خلوت کرده اید که نه تنها قورباغه ها بلکه مگس ها هم هفت تیرکش شده اند.
  نماینده ی محترم؛در هر برهه از زمان تصدی وکالت مردم توسط شما چنانچه هرکدام ازموکلینتان ازهر جناح سیاسی کوچکترین نقدی از شما بیان داشت رسانه ها و چماقداران وابسته به شما چنان حجمه ای علیه آن شخص به راه انداختند که هیچگاه در تاریخ ایران اسلامی چنان نشده بود،آیا این چیزی بجز نوچه پروری است که توسط بزرگان دین و سیاست ما نکوهیده شده وشما خوب میدانید درمیان نوچه ها هیچگاه شایستگان ومتفکران حضور ندارند.
  جناب تاجگردون خامی زبان تملق نداشت که این چنین در آتش سوخت وشما ومدیرانتان به تماشا ایستادین‌.
  نماینده ی محترم بارها و بارها اعلام کردید چنانچه شایسته ترازشماوجود داشته باشد عرصه را به او واگذار میکنید بدانید که اعمال قدرت طلبانه و مصلحت جویانه ی شما راه را بر بزرگان و شایستگان این شهر بسته وگرنه کم نیستند کسانی که شاخصه های یک وکیل خوب را به مراتب بیشتر و افزونتر ازشما دارند.
  در پایان بعنوان احدی ازموکلینتان عاجزانه درخواست میکنم ضمن تغییر رویه ی مدیریتی و نظارتی موجود که موجب تارضایتی و بی رغبتی عموم مردم شده موکلینتان را بعنوان ابزار رای آوری نبینید و آگاه باشید که مشروعیت شما و هر دولتمردی در گروی رضایت همین مردم است.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۲ نظر برای “نوچه پروری آسیبی فراتر از طایفه گرایی”
  1. ناشناس گفت:

   خدایا شکر
   سی تحلیلگر کن
   بنده خدا درحد و اندازه خودت حرف بزن


  امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب