١٩ آبان | ترسم نرسی به كعبه ای اعرابی

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۲ | کد خبر : 28844 |
 •   

  سيدسعادت الله حسين پور«حسيني»دهبزرگ

  افتتاح پارکی در محله سادات،مثل افتتاح نماسازی خیابان بلادیان تبدیل به متینگ انتخاباتی ،برای جناب اقای تاجگردون گردید.
  نماینده محترم در نطقی انتخاباتی خود را تنها ناجی مردم گچساران و باشت معرفی کرد و رقبای خود را جهت عوض کردن لامپ های سوخته هم ناتوان و مستأصل معرفی کرد.
  اینکه انسان ها کارهای بزرگ دیگران را حقیر جلوه دهند و کارهای کوچک خود را شق القمر جای گله مندی از اقای تاجگردون ندارد.
  چرا که اعتراف به کارهای بزرگ رقیبان نیازمند به روح ازاده و مروت است که ما در کلام ایشان ندیدم،بلکه بیشتر ان را در تئوری ماکیاولیسم که هدف وسیله را توجیه می کند ،مشاهده کردیم.

  جناب اقای تاجگردون امروز اگر شهرستان باشت به اندازه دیگر شهرهای استان از ردیف بودجه استانی دریافت می کند،
  اگر بخش بوستان به اندازه شهر باشت،به نسبت ده سال پیش و به ارزش ریالی امروز از بودجه استانی دریافت می کند.
  به لطف خدمات بی منت مردی است که ،هرانچه داشت درطبق اخلاص گذاشت،تا باشت ۲۰هزارنفری شهرستان گردد.
  و مشاهده می شد،که لیدرهای رقیبان با جمع اوری طومار و ارسال ان به وزرات کشور،سعی در باز کردن مچ نماینده و تقلب در ارائه امار داشتند. که با جواب تحقیر امیز کارکنان وزارت کشور که به انان گفتند: جمع دوپا و چهارپایان باشت هم پنجاه هزار نفر نمی شود مواجه شدند و از انان سوال شد، که شما در عدم شهرستان شدن باشت چه اندازه ذی نفع هستید ؟
  و شهرستان نشدن باشت چه کمکی به حال شما می کند؟
  شاید انها در دل می گفتند :اگر باشت شهرستان شود،سیدقدرت نماینده مادام العمر می شود و آنها از سفرهای رنگی که از قبل نماینده بدست می آورند،دستشان کوتاه می شود.
  اما این فقط یک توهم و خیال باطل بود،که انان را وادار به این بداخلاقی کرد.

  ، انان که در شهرستان شدن باشت ذی نفع بودند و سرمایه انان یک شبه با جهشی دو تا سه برابری مواجه شد. با وجود وعده حمایت به جناب اقای حسینی،کمتر از انگشتان یک دست بودند. و البته اقای حسینی هم واقف به این امر ، اما او بدنبال خدمتی بی منت و ماندگار بود.
  لذا توصیه می کنم که جناب اقای تاجگردون توهم نماکاری و پارکسازی جهت موفقیت دوباره را نخورند که سرابی بیش نیست و این مردم جهت رای دادن آیتم های دیگری مد نظرشان است.
  واقعه مهم شهرستان شدن باشت،که اصلا با تناسب جمعیتی اش سنخیتی نداشت، کاری بود کارستان که فقط دونفر قبل از سیدقدرت این مهم را انجام داده بودند.
  جناب اقای موسوی لاری وزیر کشور و جناب اقای احمدی نژاد رییس جمهور،برای زادگاه پدری خود، که هردو اختیارات لازم را جهت همه امضاء ها داشتند.
  لذا امروز اگر باشت به اندازه دهدشت و لیکک،یاسوج و…. از ردیف بودجه استانی وملی دریافتی دارد، مرهون ان بزرگمرد است که به معنای واقعی خدمت بی منت، به مردمان متشخص و آبرومند سرزمین باشت باوی را برگزید، که ساختن یک پارک درمقابل ان مثل تعویض لامپ های سوخته مصداق مثال نماینده را دارد.

  اینکه چطور با همراهی و همکاری جناب رییس جمهور و مهندس نیک زاد قطعه باشت تا گچساران وبعد از ان گچساران به بهبهان در ردیف طرح های ملی تعریف شد و تا ماهور باشت ان ر افتتاح کرد،فعلا تیتر وار اشاره می کنیم و می گذریم.
  اینکه قبل از اقای حسینی فقط دو اداره زندان و سازمان تعزیرات مسوولیتش به بچه های گچساران و باشت محول شده بودو قطعا مسوولیت دندان گیری نبود و گرنه ان را هم نمی دادند، و بعد از امدن اقای حسینی با وجود سختی کار که باید یک اصولگرا از دیگر حوزه ها حذف می شد تا یک اصولگرا و یا مستقل از حوزه گچساران بر ان صندلی تکیه میزدند تا عدالت منطقه ای حکم فرما گردد را فاکتور می گیرم و وارد جزییات ان نمی شویم.
  اما قطعا کار اقای تاجگردون به مراتب ساده تر بود،چرا که بعد فرهنگی ان توسط نمایندگان دو حوزه دیگر پذیرفته شده بود و همین طور جناب اقای تاجگردون تنها نماینده اصلاحطلب استان بودند که اتفاقا علاوه بر اصلاح طلبی صاحب نفوذ در دولت و لابی مجلس بودند و به مراتب بیشتر از اقای حسینی قدرت مانور جهت واگذاری مناسب مهم استان به فرهیختگان حوزه گچساران را داشتند.
  اینکه به اشخاصی اکثریت این مسند ها واگذار شد که اصولا یا از سیدقدرت حمایت نکرده بودند و یا لیدر رقیبان انتخاباتی ایشان بود،فقط در این کشور پهناور می توانست ،از عهده ازاد مردی همانند سیدقدرت بر آید.
  وگرنه در عرف جامعه ما نیست که اقایانی همانند زینل زاده که در انتخابات سال۸۶ میزبان اقای تاجگردون بودند،اینکه اقایان جشن ساز و پاکدل لیدر رقیب دیگرایشان
  اینکه اقای شب رنگ و حاج ایاز اقایی از همشهریان ایل سترگ قشقایی و لیدر دیگر رقیب ایشان و دیگر اشخاصی همانند دکتر زراعت کیش که حمایتی نکرده بودند، در شهرستان گچساران و مرکز استان در مناسب مختلف مدیرکلی و معاون مدیرکلی عددشان از ۲۵ فراتر رود.
  و این مهم فقط از عده اقای حسینی بر می امد.
  اینکه باوجودی که می توانست

  برای خانواده خود اشتغال ایجاد کند،اما هرگز در این راه کوچکترین اقدامی نکردند،فقط از عهده ایشان بر می امد.

  اینکه دهها پروژه را در شهرستان گچساران مثل زیرگذر و فرودگاه و د

  انشگاه و بیمارستان یا تکمیل کرد و یا بیش از پنجاه تا نود درصد رشد تحویل نماینده فعلی داد،توهین ها و ناسزاهایش برای او شدو بنر ها وعکس های یادگاری اش برای اقای تاجگردون ،پرداختن به ان برای مجالی دیگر.
  اینکه اقای حسینی درطول هفت سال و اندی گذشته،نه خود در امور اجرایی شما کارشکنی کرده و نه اجازه داده انان که برای ایشان احترامی قائل هستند،اقدامی کنند تا شما فراغ بال به امور وکالت خود برسید،فقط از معلم اخلاقی همانند ایشان این مهم ساخته است.
  قطعا کمتر کسی همانند اقای تاجگردون می تواند از اخلاق مداری اقای حسینی با توجه به احاطه اش بر جنس سیاست و سیاست مدار بنویسد،اما فکر می کنم داشتن این توقع برای سیاست امروزی بیهوده باشد.
  و تعریف دادن من هم احتمالا باتوجه به قرابت توسط خوانندگان پذیرفتنی نباشد.

  جناب اقای تاجگردون، قطعا شما هم به تناسب مسوولیت ها و لابی های خود کارهای بزرگ و مهمی انجام داده اید،اما کوچک انگاری کار بزرگ دیگران،صحیح نیست و رسم مرام و معرفت و فتوت و ازاده بودن را می خواهد که امیدوارم ،در متینگ های زودهنگام و انتخاباتی بعدی خود لحاظ کنید.
  ما که باوجود این همه خدمت بی منت شبانه روزی خانوادگی که به اندازه یک کارت شارژ هم ذی نفع نبودیم،تشکری نشنیدیم،شما را نمی دانم.
  این را گفتم،که تأملی کنیم که فلسفه مارکیاولیسم با فرهنگ جامعه ایرانی و دین و مذهب ما سازگار نیست.

  خداوند به انان که به خلق بدون منت و چشمداشت و برای رضایت خالق خدمت می کنند،سلامتی و پیروزی عطا فرماید.

  مخلص همه انان که دل در گرو انسانیت و ابادانی ایران سرزمین کهن و سربلندی پرچم اسلام عزیز را دارند.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۱۴ نظر برای “ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی”
  1. خلیل گفت:

   عالی ..پر بار…درس وموقع

  2. مرادی گفت:

   سید تازه اینها که برشمردید فقط در یک دوره چهار ساله بوقوع پیوست و اینها بخشی از اون خدمات است .

  3. لار گفت:

   درود بر دکتر سید قدرت الله حسینی

  4. گناهم سوادم گفت:

   درود خدا بر سید عزیز
   چ بگیم ک فعلا غلومک مردم رو جیگر فرض کرده و داره سواری میگیره
   ب امید اومدن سید و برگشت عدالت ب شهرستان

  5. محمد حسینی زاد احمد عنا گفت:

   عالیه سیدجان اشتغال زایی سد چمشیر رو هم نگفتی که اندازه هشت سال غلام تاج گردون اشتغال زایی کرد و جوانان شهرم مشغول به کار شدن …..ایشون بیاید بگو برای چند نفر اشتغال زایی کردم

  6. ناشناس گفت:

   احسن درودخدا برخانواده سیدقدرا الا حسینی

  7. محمد گفت:

   جناب تاجگردون و اطرافیانش در تبلیغ و بزرگنمایی و خرج کردن از جیب مردم استاد هستند و جناب سید قدرت حسینی در دروغ و وعهده های غیر عملی. حالا به فرض که در دوره یکی باشت شهرستان شده و در دوره دیگری جاده ها تعریض و آسفالت. هرچه هست مردم شهرستان باشت و گچساران نه با اعتماد به قلعه ای ها و نه حرکت پشت سر سادات بحرینی بجایی نخواهند رسید که هر دو خبره در جا گذاشتن عامه مردم هستند.

  8. کلگه امیرشیخی گفت:

   از اشتغال زایی قاچاقچیان و مشروب فروشان و…
   از بیکاری تحصیل کرده ها
   از استخدامی فله ای در ادارات
   از استخدامی چندین نفر دریک خانواده
   یه خانواده ای هست که هیچ بهره ای نبرده
   از پیمانکاری های بزرگ به اقوام خود
   راستی برای استخدام در جایی باید سابقه کار داشته باشی اونم در زندان فقط
   یا سابقه ی خلاف کاری
   فعلا مردم خرشدن اونم داره سواری میکنه برا خودش،میگه عجب چیزی هستن تا استفاده کنم…

  9. ایلم قشقایی گفت:

   بسیار زیبا و رسا.بنده خودم به آقای تاجگردون رای دادم،اما همان روزای اول پشیمان شدم.اگه جناب تاجگردون خدمتی بی منت انجام داده هرچند وظیفشون بوده،امیدوارم هم این دنیا و هم اون دنیا جوابشو پس بگیره.اما اگه با منت بوده و نیت خیرخواهانه ای درکار نبوده و فقط ظاهری کار کرده،امیدوارم برادر شهیدش هم شفاخواهش نشه.

  10. ناشناس گفت:

   بله بله کاملا ملا درسته. ..نه خانواده تاجرگردون
   نه خانواده حسینی خدای نکرده زبانم لال به اندازه کارت شارژ استفاده نبردن ….همه فی سبیل الله ….فقط خدمت آخ …چقدر ما مردم ناشکریم. …اینا اینقدر به خودشون به خانواده هاشون به ما خدمت میکنن و ما قدر نشناسیم …چرا ا ا …

  11. ناشناس گفت:

   کارت شارژ خوب اومد ی ….

  12. خودتون میدونید و مملکتتون. خداحافظ# گفت:

   بله بله کاملا ملا درسته. ..نه خانواده تاجرگردون
   نه خانواده حسینی خدای نکرده زبانم لال به اندازه کارت شارژ استفاده نبردن ….همه فی سبیل الله ….فقط خدمت آخ …چقدر ما مردم ناشکریم. …اینا اینقدر به خودشون به خانواده هاشون به ما خدمت میکنن و ما قدر نشناسیم …چرا ا ا …

  13. خودتون میدونید و مملکتتون. خداحافظ# گفت:

   بله بله کاملا ملا درسته. ..نه خانواده تاجرگردون
   نه خانواده حسینی خدای نکرده زبانم لال به اندازه کارت شارژ استفاده نبردن ….همه فی سبیل الله ….فقط خدمت اونم عادی مثل خدمت رفتگران و کارمندان و
   #خدمت خاالصانه ….توجه کنید بددون چشمداشت…فقط فقط فقط برا ی رضایت خالق….#

   آخ …چقدر ما مردم ناشکریم. …اینا اینقدر به خودشون و خانواده هاشون به ما خدمت میکنن و ما قدر نشناسیم
   البته که ما در توان نداریم اینطور خدمت کنیم …چرا ا ا …

  14. عبدی نسب گفت:

   تاجگردون خدای تبلیغات است وافسوس که تبلیغات چه‌کارها که نمیکند ..
   فقط خدا میدونه که چه کارهایی سید قدرت کرد و فقط ثمره اس رو تاجگردون چید ..
   بیش از ۲۵ مدیرکل و معاون مدیرکل سید قدرت در مرکز استان کاشت و این حق را برای بچه های گچساران تا همیشه ایجاد کرد و زحمت نماینده های بعدی رو خیلی کم کرد ..


  امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب