١٩ آبان | دبیراسبق شورای نگهبان استان رقیب جدید تاجگردون

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۰ خرداد , ۱۳۹۸ | ۰۷:۰۸ | کد خبر : 28634 |
 •   

  .

  براساس شنیده ها یکی از روحانیون جبهه اصولگرایی استان که سوابق مدیریتی در پست دبیری شورای نگهبان استان، مدیرکل ارشاد و سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس نهاد کتابخانه های عمومی استان های کهگیلویه و خوزستان را در کارنامه مدیریتی خود دارد در حال آماده سازی خود برای رقابت با تاج گردون در حوزه انتخابیه گچساران و باشت است.

  گفتنی است حجت الاسلام سید لطف اله سپهر از فرزندان شهرستان لنده و از روحانیون و چهره های سرشناس در استان های کهگیلویه وبویراحمد و خوزستان است که قرار است در حوزه انتخابیه گچساران و باشت ثبت نام کند و رقیب انتخاباتی تاج گرون شود.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۴ نظر برای “دبیراسبق شورای نگهبان استان رقیب جدید تاجگردون”
  1. روحانی گفت:

   سید جان رقیب شما اقای علیزاده است اخوند مدسه خانه و از طرفداران تاجگردونه

  2. شهرم گچساران گفت:

   برید اندازه یه تیم فوتبال هم کاندیدا بیارید در حد تیم آرسنال باز هم حریف تاجگردون نمیشید

  3. شهروند بی طرف گفت:

   وای برم خومه بکشم. کاندید هم باید و دهدشت بیاریت؟ ایشا اصولگرایل چقدر ضعیفت؟ اگر کاندیدای مقتدر و محبوب و کاردان و اصلاح است چرا در کهگیلویه بزرگ کاندیدا نمیشه؟ قطعا اگر بدرد بخور بود مردم دیار خودش نمیداشتن بیاد کاندیدای گچساران بشه و التماش میکردن که همونجا کاندیدا بشه.

  4. هیهات من الذله گفت:

   اتفاقا سید شجاع و مقاوم و پایدار در راه حق و قانون و حقوق مردم و بی طرف و عادل و معتقد به اسلام و ولایت مدار و سخنور و پر تلاش میباشد ما مردم گچساران باید اهل کوفه نباشیم و خود را از این فلاکت و ذلت و فقر و ضعف و تو سری خور بودن و بدبختی نجات بدهیم و خود سرنوشت و قدرت و اختیار خود را بدست بگیریم تنها و تنها و تنها و تنها راه نجات از این فلاکت استفاده از حق رای قانونی خودمان است و این فرصت استثنایی را با کمک خدا و وفا به رهبر و ولی امر مسلمین جهان و وحدت و بصیرت قدر بدانیم و اگر اشتباه تاریخی گذشته را مرتکب بشویم هرگز دیگر روی پای خود نخواهیم ایستاد


  امروز یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب