١٩ آبان | تاجگردون بیش از این خود را به زحمت نیندازد/معمار کدام اقتصاد است؛دلار ١۵ هزار تومانی یا سکه چهار میلیونی!؟/ فقط میرشکار عده ای خاص بوده است

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۲۱:۰۲ | کد خبر : 27863 |
 •   

  .

  آنچه می خوانیم بخش سوم  و پایانی گفتگو صریح با سرهنگ بیعت اصل است 
  ************

  *** با این تفاسیر آیا آقای تاجگردون در حوزه انتخابیه گچساران و باشت کاندیدا می شود؟ 

  بهتر است از خود ایشان سوال کنید . برای بار دوم تاکید دارم  و اعلام می کنم اگر کاندیدا شوم دوست دارم رقیبم آقای تاج گردون باشد. تاجگردون فریاد مخالفین و موافقین را شنیده ، صدای مردم خشم گین را گوش داده ، وضعیت فقر و بیکاری و اشتغال را درک کرده اگر من جای ایشان باشم بیش از این به جسم و حیثیتم خدشه وارد نمیکنم و کاندیدا نمی شوم.

  میدان را به تازه نفس ها میدهم تا آنها نیز امتحان شوند. به عنوان یک شهروند ، هم پیشنهاد دارم هم نصیحت : بهتر است بیش از این خود را به زحمت نیاندازد.

  *** برخی از حامیان و طرفداران نماینده فعلی وی را معمار اقتصاد می نامند، نظر شما در این خصوص چیست؟

  دوست دارم ، فرزند دیارم معمار باشد. اما کدام اقتصاد ، سکه چهار میلیونی کجا و معمار اقتصاد کجا. دلار۱۵هزارتومانی کجا و معمار اقتصاد کجا .

  اگر از شخص تاجگردون هم سوال شود این لفظ را قبول ندارد ، گرچه بد میل نیست که بنر های الوان و رنگارنگی در اماکن نصب شود. 

  بکاربردن لفظ معمار اقتصاد ، شبیه این است که یک فرد به یک پرستار با پوشیدن روپوش سفید بگوید دکتر و یا به یک سرهنگ بگویند سردار. اطرافیان چه برداشتی خواهند داشت؟ 

  *** یعنی معمار اقتصاد نیست ؟

  در شهر غنی گچساران محرومیت زیادی به چشم میخورد، بوی دود شدید نفس جوانان بیکار را به خطر انداخته و فقر امان مردم را بریده است.

  طلاق رو به افزایش و کانون گرم خانواده ها را متلاشی کرده ، قرض گرفتن نان از نانوایی توسط برخی از مردم وکسانی هستند که در طول سال یک کیلو گوشت نمیتوانند بخرند. مادران و پدران به علت فقر جلوی فرزندانشان خجالت زده و جوانان عزیز افسرده و سرگردانند و روزها خواب و شبها بیدارند.

  سرمایه داران با چک های برگشتی پشت درب اتاق مقامات قضایی صف بسته اند و فاصله طبقاتی بیداد میکند . در شهر فقط عده ای خاص شکمشان پر می شود و تیمارستان ها از افراد افسرده پر شده است . حال با این تفاسیر چگونه باید ایشان را معمار اقتصاد نامید.

  *** یکی از لقب هایی که نماینده مردم گچساران و باشت به خود داده ، لقب”میرشکار” است، نظر شما در این خصوص چیست؟

  هیچکس نمی گوید ، دوغ من ترش است. ایشان که شعارش خدمت بی منت بود ، لزومی نداشت خود را قهرمان جلوه دهد . این شعار از طرف ایشان نوعی خود برتریست.

  اگر هم شکاری ذبح شده عده ای خاص از آن بهره برداری نموده و دیگران فقط بوی آن را استشمام کرده اند.خبردنا

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۹ نظر برای “تاجگردون بیش از این خود را به زحمت نیندازد/معمار کدام اقتصاد است؛دلار ١۵ هزار تومانی یا سکه چهار میلیونی!؟/ فقط میرشکار عده ای خاص بوده است”
  1. د.ح.د گفت:

   واااااای
   بیعت فقبر تودیگه چی میگی
   میدونی عزیز دله برادرتودقیقا اسلامپور این انتخاباتی. بابا دارن مسخرت میکنن
   بسکه نبی تیتک زن یک دش ومیمن اومه

  2. بامیشیخی گفت:

   درود بر خواهرزاده شجاع بامیشیخی ،سرهنگ بیعت اصل

  3. ساداتی گفت:

   جوووونت کنم سرهنگ
   تاجگردون به خواب ببینه مجلسو
   حرفاتو باید با اب طلا نوشت

  4. ناشناس گفت:

   احسنت بر سرهنگ بیعت اصل شفاف ،رُک وشایسته و باقتدار خدا شاهد شایسته هر مسئولیتی نه در استان بلکه در کشور داری هم ولایی هم انقلابی و هم توانمدی انچه حقایق بود بیا کردی

  5. حرف دل مردم گفت:

   احسنت بر سرهنگ بیعت اصل شفاف ،رُک وشایسته و باقتدار خدا شاهد شایسته هر مسئولیتی نه در استان بلکه در کشور داری هم ولایی هم انقلابی و هم توانمدی انچه حقایق بود بیا کردی

  6. سعیدی گفت:

   حرف های قشنگی زده اید ،
   من هم معتقدم تاجگردون نباشه ،اما تهران نامزد بشه و حمایت هم بشه
   تاجگردون یه سرمایه علمی – بومیه ،
   نقایص بسیاری دارند مهمتر از همه این که می تونست یک پشتوانه برای کل حوزه استان باشند نه فقط گچساران و آن هم عده خاص،
   دکتر تاجگردون باید چتر شان گسترده تر و خوان نعمتشان فراگیرتراز گچساران و باشت باشد ،تهران نامزد شوند ،یا پست و وزارت بروند و به استان خدمت کنند،

   اما یک نقاد مثل جناب سرهنگ هم باید همراه نقد راه حل ارائه بده،برنامه مدون و قابل اجرا عرضه بفرمایند
   اگر جناب سرهنگ قصد حضور در میدان دارند،برنامه ارائه بدن تا برنامه هاشون معرف ایشون باشه نه بیان معایب رقیب

  7. ناشناس گفت:

   خیلی از پرستاران در لباس پرستاری سوادشان از خیلی دکترها بهتر هست. پس مثال قبال قیاسی نیست.

  8. باوی گفت:

   خطاب به د ح د افسوسم برا چون تویی که فقط در حسادت میسوزی این حرفت را داشته باش تاجگردون مجلس را بخواب ببیند مردم گچساران و باشت از خان و خانزاده خسته شده اند

  9. ارشد بیکار گفت:

   واقعا گل گفتی سرهنگ.تاج گردون مدافع منافع عده ای خاص بوده و هست.یه خان زاده و بی درد و همنشین از مابهترون چه میدونه درد جوون های بیکارو شکم گشنه ی مردمو.البته اندازه ی هفت پشتشون تیر و طایفه اش و دور وری هاش جمع کردن دیگه نیازی به مجلس این دوره نداره.هرچه اراذله از صدقه سری تاج گردون شدن بورژوا .انشالله به لعنت خدا و نفرین و آه جانسوز من گرفتاربشه.که با مدرک ارشد بیکاریم و سیکل و دیپلم های الواط رو تاج سرکار برده تو ادارات


  امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب