١٩ آبان | علی فولادی در دور گذشته ضعیف بود/ این بار خطای گذشته را تکرار نخواهیم کرد/مردم تصمیم به شکست اصلاح طلبان گرفته اند/پیروزی سیدقدرت حسینی در گچساران قطعی است/ سیاسیون فضای مجازی گچساران را مسموم نکنند

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۱ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۲۰:۲۴ | کد خبر : 27728 |
 •   
  رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان:

  .

  ” سید ناصر حسینی ”  رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان در گفتگویی پیرامون انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت انتخابات بسیار حساسی خواهد بود و فینال این انتخابات بین ” غلامرصا تاج گردون ” و ” سید قدرت الله حسینی بحرینی ” برگزار می شود.

  وی با تشریح شرایط کنونی فضای سیاسی در کشور و حوزه انتخابیه گچساران و باشت، اظهارداشت: مردم این بار برخلاف دور گذشته تصمیم خود برای شکست اصلاح طلبان در کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه ” تاج گردون ” در حوزه انتخابیه گچساران و باشت را گرفته اند.

  این فعال سیاسی گفت: مطمئن باشید شکست ” غلامرضا تاج گردون ” در انتخابات پیشرو قطعی و از هم اکنون پیروزی قطعی ” سید قدرت الله حسینی بحرینی ” را اعلام می کنیم.

  حسینی با اشاره به برخی از دلایل شکست ” تاج گردون ” و پیروزی ” حسینی بحرینی ” در حوزه انتخابیه گچساران و باشت، خاطرنشان کرد: بطور حتم جریان اصولگرایی در این حوزه انتخابیه برای شکست ” تاج گردون ” متحد خواهند شد.

  وی افزود: ۹۰ درصد اصولگرایان گچساران و باشت در دور گذشته به ” تاج گردون ” رای مثبت دادند و خود من هم یکی از آنان بودم اما این بار دیگر خطای گذشته را تکرار نخواهیم کرد.

  رئیس شورای اسلامی شهر دوگنبدان مرکز شهرستان نفتخیز گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آرای اصولگرایان در این حوزه انتخابیه ۶۰ به ۴۰ اصلاح طلبان است، تصریح کرد: براساس شرایط کنونی کشور، مجلس یازدهم شورای اسلامی متعلق به اصولگرایان است.

  حسینی در پاسخ به این سوال که آقایان زینل زاده و بیعت اصل هم جز گزینه های انتخاباتی اصولگرایان در حوزه انتخابیه گچساران و باشت محسوب می شوند و سرانجام آنان چه خواهد شد؟ هم ادامه داد: ما بدنبال اتحاد بین جریان اصولگرایی در این حوزه انتخابیه هستیم و امیدواریم که این آقایان هم در کنار ” سید قدرت الله حسینی بحرینی ” برای شکست ” غلامرضا تاج گردون ” باشند.

  وی گفت: رقابت بین اصولگرایان و اصلاح طلبان در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی دیدنی خواهد بود و یقین بدانید برای شکست ” تاج گردون ” تمام تلاش مان را می کنیم.

  این فعال سیاسی در پاسخ به این سوال که چرا در انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی از ” تاج گردون ” حمایت کردید؟ هم اظهارداشت: ” علی فولادی وندا ” گزینه اصولگرایان از سوئی ضعیف بود و از سوئی هم چون تُرک بود از سبد آرای پایینی برخوردار بود و نتوانست آرای بیشتری برای خود کسب کند.

  حسینی افزود: ما نیز در انتخابات گذشته بین ” بَد ” و ” بَدتر “، ” بَد” را انتخاب کردیم و البته راهی جز این هم نداشتیم اما انتخابات امسال شاهد حضور یک ” خوب ” به نام “سید قدرت الله حسینی بحرینی ” در حوزه انتخابیه گچساران و باشت هستیم.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود بدون اشاره به نام فرد یا افرادی، تصریح کرد: متاسفانه برخی سیاسیون در گچساران فضای مجازی را مسموم و اجازه فعالیت به مدیران نمی دهند.

  این فعال سیاسی گفت: این آقایان سیاسی بجای اینکه مدیران را ترغیب و تشویق به کار و تلاش کنند فضای مجازی را برعلیه مدیران مشوش کرده و نمی گذارند مدیران با فراغ بال نهایت سعی و تلاش خود را برای خدمت به مردم بکنند.

  حسینی تاکیدکرد که این سیاسیون در کارهای شخصی افراد مختلف هم نفوذ کرده و بدنبال گرفتن نقطه ضعف از اعضای شورای شهر دوگنبدان جهت رسیدن به مقاصد شوم خود هستند.فرازخبر

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۱۰ نظر برای “علی فولادی در دور گذشته ضعیف بود/ این بار خطای گذشته را تکرار نخواهیم کرد/مردم تصمیم به شکست اصلاح طلبان گرفته اند/پیروزی سیدقدرت حسینی در گچساران قطعی است/ سیاسیون فضای مجازی گچساران را مسموم نکنند”
  1. قیامت گفت:

   خوابی یا بیدار ، تو هنوز فکر میکنی مردم با شام و نهار دوباره بهتون رای میدن ، خیال باطل سید قدرت در سیاست و کار بلدی انگشت کوچیک دکتر تاجگردون هم نمیشه ، برید کشکتون رو بسابید

  2. ناشناس گفت:

   برو بابا جمع کن کاسه و کوزهت را تو از بس جمع کردی و خوردی دیگه داری گنده تر از خودت حرف میزنی این حرف های مفت و این چرت پرت ها چی هست بچه اون موقع که تاجگردون پول اورد و همه کار را تو گچساران کرد خوب بود و تو هم خیلی خوب خوردی ولی حالا بد شده نمک نشناس واقعا برات متاسفم هست که ریس شورا شهر گچساران تو هستی برو جمع کن که خربزه اب هست بچه

  3. اگاه گفت:

   شهری که شما بشید رئیس شورای شهرش…؟بهتره قضاوت بدیم به مردم…ولی لازمه حداقل سرتونو زیر برف بیرون بیارید وببینید چه خبره..؟تاکی دنبال منافع شخصی خودت را به منافع مردم ترجیح میدی..؟ولی بدان وآگاه باش خداوند به همه چیز آگاهی دارد..ومکرو ومکرالله والله الخیرالماکرین.
   این کامنت توگوشیت سیو کن عمر سیاسی تو همین دوره تمام خواهد شد. چون نه سوادشو داری نه سیاستش…

  4. باوی گفت:

   فقط مهندس زینل زاده وبس

  5. ناشناس گفت:

   احسنت سید عزیز شک نکن پیروز انتخابات سید قدرت حسینی میباشد

  6. باشت گفت:

   خدا و او شهری نخوا که تو رئیس شورا شی. چه تحلیل قشنگ و نزدیک به واقعیتی!!!! عامو جمع کن با ای تحلیل آبکی. البتی خوب گفتی بیعت و زینل زاده ضعیفن و ایان دنبال سی قدرت. عجب وحدتی!!! با ای تحلیلت وحدت خوبی صورت ایگره. بخت بوم با ای گپت نه زینل کنار ایره و نه بیعت. شک نکن ای دوتا تا آخر ایمونن

  7. باشتی گفت:

   قطعا سید قدرت حسینی پیروز انتخابات آینده هست مقتدرانه

  8. ناشناس گفت:

   همه سر و ته یه کرباسن
   ناسیونالیست
   مطلق گرا
   عوام فریب

  9. منصور هادی گفت:

   تأسف برای جریان اصولگرایی که شما خودت را نماینده اش معرفی کردی ، اگر میخواهی برای سید قدرت کاری کنی ،سکوت کن زیرا باعث ریزش آرا میشوی . قطعا اصولگرایان به اجماع میرسند و کاندیدای آنها با اکثریت قبول میشود ، سید قدرت حسینی هم جز همین تشکیلات است و تابع نظر جمع . اسمش رو خراب نکنید .

  10. سیبویه گفت:

   خدایی من خودم مخالف صد در صدی تاجگردونم ولی والله شما که با پول رفتین تو شورا و آدم شریفی مثل زینلزاده رو گذاشتیم کنار با توطئه . والله اگه مخالف شما شیطان باشه من یکی به شیطان رای میدم


  امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب