• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۴ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۹ | کد خبر : 27562 |
 •   

  .

  به گزارش پایگاه خبری ۱۹ آبان، همایشی تحت عنوان تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران شهرستان گچساران در خیابان شهید بلادیان گچساران برگزار شد که هم در همایش و هم بعد از آن در فضای مجازی حواشی و انتقاد های زیادی از سوی ورزشکاران موجب شد.

   

  گذشته از آنکه این جلسه با تاخیری یک ساعته برگزار شدمکان همایش هم با  انتقادهای زیادی از جانب ورزشکاران همراه بود.به نظر می رسد هدفی ورای نام این همایش و جنبه انتخاباتی آن موجب گشت این جلسه در این مکان برگزار شود . نیکوتر آن بود که اگر قرار به تکریم و تجلیلی از ورزشکاران و پیشکسوتان این عرصه بود در سالن و یا مکانی مناسب، این مهم به عمل می آمد و نه در فضایی که بی نظمی،نور کم و موارد متعدد دیگری از اشکالات آن بود.

   

  به علت صندلی های کمی که برای این همایش در نظر گرفته شده بود تعدادی از که ورزشکاران و پیشکسوتان ورزشی ایستاده نظاره گر این همایش بودند.

   

  حواشی دیگر این جلسه سخنرانی رئیس اداره ورزش گچساران بود جایی که از همه چیز گفت به جز آنچه که باید می گفت.از حمله به خبرنگاران و رسانه ها برای عدم پوشش یک خبر تا تعریف و تمجید از سنگفرش خیابان شهید بلادیان و دریاچه ای که هنوز به بهره برداری نرسیده است.

   

   نوروز حیدری پیشکسوت هاکی شهرستان نیز انتقاد شدیدی به  مکان برگزاری همایش داشت و  این مکان و فضا درخور و شان پیشکسوتان، ورزشکاران و قهرمانان ندانست.

  حیدری بیان داشت:جایگاه جایگاهی نیست که مشکلات خودمان را بیان کنیم. ما مقام‌هایمان را که در کشور بدست آورده‌ایم، در خیابان نبوده، در میادین ورزشی بوده است.
   من به دوستان گفتم در یکی از تالارها این همایش برگزار شود، ولی دوستان فرمودند صلاح این است که در خیابان برگزار شود. ممنون هستم صحبت ما هم خیابانی است.

   

  اما بعد از این همایش در فضای مجازی هم ورزشکاران نقدهای متعددی به این همایش داشته وآن را انتخاباتی،ابزاری و سوء استفاده از نام ورزشکاران تلقی کردند.

   

  یکی از پایگاه های خبری شهرستان هم که رویکردی اصلاح طلبانه و نزدیک به نماینده دارد هم در مطلبی انتقادی خواستار برگزار نشدن این همایش های شبه سیاسی شد و در خصوص این همایش بیان داشت که”جامعه ورزش و همچنین دیگر گروهها از اینکه ابزار و وسیله قرار بگیرند و حضور و موقعیت اجتماعی آنان مورد بهره برداری سیاسی قرار بگیرد ابراز ناخشنودی خواهند کرد.

   

  چندمورد از انتقادهای ورزشکاران در فضای مجازی:

   

  چندمورد تصویری دیگر از حواشی مراسم:

  چندی قبل غلامرضا تاجگردون با قرار دادن چند تصویر از ورود خودرو ها به این خیابان انتقاد کرده بود.اما در همایش دیشب چند خودورمتعلق به بعضی از عوامل برگزاری تا پایان مراسم در این مکان حضور داشتند.

   

   

   

  برچسب ها:

 • ۴ نظر برای “اعتراض شدید ورزشکاران به همایش شبه انتخاباتی تاجگردون/آش آنقدر شور شد که صدای همه درآمد!”
  1. شاعر گفت:

   از این جمع کردن تا آن جمع کردن
   آن یکی دنبال جمع کردن رای ورزشکاران بی نوا و این بینوای آخری سر در زباله ها دنبال جمع کردن آذوقه ای برای …

  2. ناشناس گفت:

   دیگه تاجگردون چه کنه آخه؟؟

   • ناشناس گفت:

    مگه تا حالا بجز برای یه عده که دور و بر خودش هستند کاری کرده.تا هفته گذشته که قشقایی تو گچساران جایگاهی نداشت ولی آقا دید انتقاد ازش زیاد شده و احتمال رای نیاوردنش زیاده دوباره شرو به شوی انتخاباتی و سیاه بازی و سپردن پستهایی به یه خانواده .بخشدار مرکزی و مدیر ورزش و جوانان.آقای تاجگردون لاستیک سازی یادت رفت.یه خیابون بعد از ۵۰سال تو گچساران اونهم به سبک معماری دوره تیغ علی شاه سنگ فرش شده خودتو خفه کردی بسکه تو اون خیابون به عناوین مختلف شوی انتخاباتی برگزار کردی.بسه دیگه جنای تو دیگه تو گچساران رنگی نداره.

  3. گچساران گفت:

   نماینده کارش قانون گزاریه نه بنر نه جشنهای بلادیان اینها باید همه پس بده دین از سیاست جدا کردن به والله


  امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب