١٩ آبان | مدیر غیر بومی که غنایم را با نمایندگان مجلس تقسیم کرد/استخدام غیر قانونی در محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۸ | ۲۲:۱۷ | کد خبر : 27350 |
 •   

  .

  بنا به گزارش‌های رسیده مدیرکل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی غیر قانونی نسبت به بکارگیری چند نفر نیروی انسانی با بهانه شرکتی اقدام کرده است.

   آرایش این بکارگیری به گونه‌ای بوده که می‌توان به صراحت گفت این اقدام با هدف دلخوش کردن دو نفر از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است.

  اما این جای سوال بوده که چگونه یک مدیر غیر بومی وارد این بازی خطرناک نمایندگان شده است تا جایی که به بهانه نیروی شرکتی این افراد را استخدام کرده و در یک خودزنی یکی از این افراد را به عنوان محیط بان در مناطق حفاظت شده مشغول فعالیت می‌کند در حالی این کار غیر قانونی بوده و اگر فردا مشکلی برای این فرد پیش بیاید، هیچ گونه رابطه استخدامی با سازمان محیط زیست ندارد و باید تا آخر عمر بسوزد.

  فردی به نام «احمد- م» در گچساران، آقای «ب » در پارک ملی دنا و آقای «ص» در اداره محیط زیست بویراحمد به عنوان نیروی شرکتی مشغول بکار شده‌اند و شنیده حکایت از این دارد فردی بنام آقای « ب» نیز در روزهای آینده به عنوان نیروی قرارداد کار معین به مجموعه محیط زیست استان اضافه می‌شود.

  یکی از مخاطبان در این زمینه برای این پایگاه اطلاع رسانی نوشته است: باتوجه به قاطعیت و قانونمندی رئیس کل دادگستری استان و تاکید موکد وی بر نحوه قانونی بکارگیری نیرو در دستگاه‌های دولتی مدیری که غیر بومی است با چه پشتوانه‌ای برخلاف تاکیدات دستگاه قضایی وسازمان بازرسی نسبت به بکارگیری ۳ تا ۴ نفر نیرو اقدام می‌کند.

  اعتبار چگونه تامین می‌شود باتوجه به ترکیب جغرافیایی زندگی نیروهای بکار گرفته شده هماهنگی و یکپارچگی بین نمایندگان دو شهرستان و ریاست سازمان برنامه و بودجه به طور کامل روشن به‌نظر می‌رسد.

  از ریاست دستگاه قضایی استان و سازمان بازرسی خواستار پیگیری استخدام‌های پشت پرده سیاسی و انتخاباتی در اداره کل حفاظت محیط زیست هستیم.مهردنا

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب