١٩ آبان | بازگشت به کار چهار فرزند شهید/تذکری که رئیس بیمارستان بی بی حکیمه دریافت کرد

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۹:۰۹ | کد خبر : 27076 |
 •   

  یک منبع آگاه از بازگشت چهار نیروی اخراجی بیمارستان بی بی حکیمه گچساران به کار خبر داد.

  پس از انتشار خبر اخراج ۴ فرزند شهید از بیمارستان بی‌بی‌حکیمه گچساران! و بعد از درج این گزارش و انتشار دردنامه این چهار فرزند شهید ،پیگیری هایی از سوی مسئولین بهداشت و درمان شهرستان برای بازگشت به کار این نیروهای اخراج شده صورت گرفت که  پس از گذشته چند روزکارگران اخراجی(چهارفرزند شهید) مجدد به محل کار خود برگشتند.

   

  گفتنی است از سوی برخی مسئولین امربه رئیس بیمارستان بی بی حکیمه گچساران به جهت سهل انگاری در این موضوع کتبا تذکراتی نیز داده شد.

   

  باید توجه داشت هرچند اخراج نیروی کار دراین استان چندان هم موضوع تازه ای نیست اما روی دیگر سکه نیز جذب نیرو و استخدام‌های فله‌ای در کهگیلویه و بویراحمد و بویژه شهرستان گچساران است که همواره با گلایه‌ها و مطالبات ویژه شهروندان و بسیاری از خانواده‌ها نیزهمراه بوده که با این همه در سال‌های اخیر در تعدادی از مراکز ، ادارات  و نهادها بازهم شاهد جذب نیرو آن هم بدون برگزاری هر گونه آزمون و ضابطه ای بوده‌ایم.

  هرچند برخی رسانه ها نیز با انتشار گزارش‌های متعددی در این خصوص سعی در احقاق حقوق از دست رفته بسیاری از خانواده‌ها و افراد مستحق و جلوگیری از ادامه روند ناعادلانه جذب نیروهای گزینشی در برخی ادارات و نهادهای این شهرستان را داشته اند اما به نظر می‌رسد این روند ناعادلانه در آینده همچنان ادامه داشته باشد.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • نظرات در مورد » “بازگشت به کار چهار فرزند شهید/تذکری که رئیس بیمارستان بی بی حکیمه دریافت کرد”
  1. ۲۸ سال خدمت در بهداشت و درمان گفت:

   وضعیت مدیریت شبکه و مرکز بهداشت و بیمارستان ها و درمان گاه ها و پارتی بازی و ارسال آمار دروغین به مرکز استان و فامیل بازی و سرکوب کارکنان و نا رضایتی و عدم پرداخت مطالبات کارکنان و کادر بهداشت و درمان طی سه دهه گذشته بی سابقه است که موجب نا رضایتی شدید مردم گچساران شده است و رییس شبکه و حراست و معاونانش هم تهدید کرده اند که هیچ پرسنلی حق گذاشتن کامنت ندارد


  امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب