١٩ آبان | طرح سرویس رایگان کولرهای گازی و آبی مشترکین خانگی و اداری در گچساران+لینک ثبت نام

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۷:۱۲ | کد خبر : 27022 |
 •   

  .

  علی روانگرد با تشریح چگونگی اجرای این طرح گفت: شرکت توزیع نیروی برق گچساران به منظور کاهش تلفات مصرف انرژی، کولرهای گازی و آبی شهروندان و همچنین ادارات را بصورت رایگان  سرویس می کند.
  روانگرد بر ضرورت سرویس دوره ای تاسیسات سرمایشی تاکید و خاطرنشان کرد: کارکرد صحیح و طول عمر مفید تاسیسات سرمایشی ساختمان، ارتباط مستقیمی با سرویس های دوره ای منظم این لوازم دارد که در این راستا سرویس دوره ای کولرهای گازی و آبی قبل از فرا رسیدن فصل گرما بسیار ضروری است.
  رئیس شرکت توزیع نیروی برق شهرستان گچساران  تاکید کرد: عدم سرویس ونگهداری کولرهای گازی و  آبی باعث افزایش مصرف انرژی و تلفات مکانیکی و الکتریکی در این لوازم خواهد شد.
  وی عنوان کرد: با سرویس مناسب این تجهیزات از مجموع تلفات جلوگیری شده و مصرف برق آنها نیز کاهش و در راستای بهینه سازی مصرف انرژی می باشد که به همین منظور شرکت توزیع نیروی برق گچساران آماده همکاری با شهروندان و همچنین ادارات شهرستان ( سرویس رایگان) می باشد.
  روانگرد در پایان به نحوه  ثبت نام  این طرح اشاره کرد و افزود: مشترکین خانگی و اداری جهت ثبت نام به سایت شرکت توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد،  قسمت منوی مدیریت مصرف رفته و نام نویسی نمایند
  لینک ثبت نام(کلیک کنید)

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۲ نظر برای “طرح سرویس رایگان کولرهای گازی و آبی مشترکین خانگی و اداری در گچساران+لینک ثبت نام”
  1. ایمان فرشادی منش گفت:

   گچساران شهرک معلم کوچه پنجم منزل فرشادی منش،کولر دوتیکه سوپر جنرال نیاز به سرویس دهی دارد

  2. یعقوب گفت:

   با تشکر از مهندس روانگرد. طرح جالبیه . ولی چطور میشه که تا قبل از فصل گرما که خیلی نزدیکه این همه تعداد کولر را سرویس کرد . البته این طرح جای تقدیر داره..


  امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب