١٩ آبان | عدل هاشمی : از وزیر نفت اعتبار می گیریم ، فرماندار می گوید صدقه نمی خواهیم

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۰ فروردین , ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۰ | کد خبر : 26881 |
 •   

  .

  امروز عدل هاشمی میهمان جمعی از لیدرها و نیروهای سیاسی شاخص شهرستان بهمئی در یکی از باغ ویلاهای این شهرستان بود .
  بخشدار سابق سراسیاب ضمن خیر مقدم به سردار هاشمی و هئیت همراه در این نشست گفت:  زحمات عدل هاشمی پور بر کسی پوشیده نیست و اگر بخواهیم زحمات شما را نادیده بگیریم به مانند انکار کردن خورشید می باشد.
  تحلیلی بر سبد رای نماینده در دور گذشته
  اسماعیل یزدان دوست افزود :در کنار این که زحمات شما را ارج می نهیم ولی این نیروهای ارزشی و انقلابی انتقاداتی هم دارند و آن این است که در این سه سال توجه چندانی به این نیروها نشد و انتظار داریم در این ماه‌های پایانی و سال‌های دیگر از فکر و اندیشه این نیروها استفاده بیشتری کنید و با آنها بیشتر در ارتباط باشید.
  در ادامه عبدالصالح صمدی نسب رئیس اسبق اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی و همچنین معاون اسبق پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و احمد گفت : انشالله همه ما بتوانیم در جهت تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شده است ، گام برداریم.
  صمدی افزود : یکی از دلایلی که این طیف( نیروهای ارزشی) از جنابعالی حمایت کردند این بوده که احساس کردند که از جمله کسانی هستید که می‌توانید در راه دفاع از آرمان‌های این نظام قدم بردارید و تلاش کنید و شما را از مجموعه ای می‌دانند (سپاه پاسداران) که هر جا و در هر عرصه ای حضور پیدا دارند.
  وی ادامه داد : یکی دیگر اینکه احساس کردند که شما تجربیات بسیار ارزشمندی را در دوره سازندگی در قرارگاه خاتم داشتید و می توانید در این راستا کمک کنید و بستر را برای توسعه شهرستان و حوزه انتخابیه ایجاد کنید.
  صمدی گفت : دو خصلت تعهد و تخصص در جنابعالی وجود دارد. هنر یک نماینده در مجلس رایزنی با وزرا برای گرفتن اعتبارات است و یا از طریق خیرین و یا بخش خصوصی.احساس می‌کنیم ظرفیت های بالقوه و بالفعلی در جنابعالی وجود دارد که اگر همراهی و کمک شود می تواند موثر واقع شود.
  این چهره سیاسی فرهنگی افزود : آسیب ها و مشکلاتی هستند و آن  برمی‌گردد به نوع برنامه ریزی تشکیلاتی.
  وی در توضیح مطالب خود گفت : سه گروه در این مدت شما را همراهی کردند: ۱_ گروه سنتی ۲_ اصلاح‌طلب۳_ نیروهای ارزشی، مدیریت این سه گروه در کنار هم نیازمند ورود جنابعالی به بعضی موارد دارد.
  صمدی ادامه داد : این سه گروه با سه انگیزه در کنار شما هستند ۱_ استفاده شخصی ۲_ جنابعالی را به عنوان یک سنگر برای انتقام از گذشته دیگران می بینند ۳_ گروهی که صادقانه و بر اساس تجربیات و توانمندی های جنابعالی و اینکه می توانید برای حوزه انتخابیه مفید باشید.
  وی گفت : در مجموع و بدون استثناء این سه انگیزه در هر سه گروه وجود دارد که این سه گروه باید به سبکی مدیریت شوند که حضرتعالی بتوانید مثل گذشته و با قدرت بیشتری در آینده هم ایفای نقش کنید و بتوانید از این طیف‌ها مشاوره و کمک بگیرید تا بتوانید موفق تر به پیش بروید که این موضوع در این مدت خدمت جنابعالی کمتر اتفاق افتاده است.
  صمدی افزود : بعضی از دوستان در همین شهرستان همه چیز را برای خود می خواهند. در بین این افراد(نیروهای ارزشی)  افرادی هستند از سطح ادارات کل، بخشدار، مدیر شهرستان یک سری ظرفیت‌های داشتند و بعضی در سطح کلان کشور خدمت کردند آیا نباید از نظرات آنها استفاده شود؟؟؟
  صمدی در پایان گفت : این ها آسیب هایی هستند که وجود دارد و امیدواریم که جنابعالی به آنها توجه داشته باشید.
  دولت در بخش اقتصادی خوب عمل نکرده است
  عدل هاشمی پور در ابتدای صحبت‌های خود گفت: کشور ما از حیث امنیتی و دفاعی از تمام ادوار گذشته بهتر است و هیچ مشکل و نگرانی نداریم.
  هاشمی افزود :دولت در بخش اقتصادی متأسفانه درست مدیریت نکرده است که این به مجلس هم برمی‌گردد چرا که وزرایی که انتخاب می شوند باید کارآمد و انقلابی باشند که متاسفانه بعضی از این وزرا اینگونه نیستند.
  وی ادامه داد : یکی از وزیران کارآمد وزیر نفت است که توانستیم ۴۰ میلیارد تومان از وی خارج از اعتبارات استانی و ملی پول بگیریم.
  هاشمی گفت : سه سال است در مسیری حرکت می‌کنیم که دغدغه مقام معظم رهبری است و آن بحث اقتصاد مقاومتی است.
  پول گرفتم و دادم اما کسی حاضر نشد اسم مرا بیاورد
  وی خطاب به نخبگان سیاسی بهمئی گفت : مطمئناً شماها در این مورد می توانید سرتان را بالا بگیرید که اگر خودتان را هزینه‌ای بنده ی حقیر کردید و به من اعتماد کردید توانستم به قول ها و وعده های خود عمل کنم. ۹ میلیارد تومان در ۶ ماه گذشته پول وارد بیمارستان شده است که اینها همینطور الکی نیامده است.۷ میلیارد تومان پول برای ۲۳ جاده روستایی از زنگنه پول گرفتیم، نزدیک به ۵ تا ۶ میلیارد برای ۹ خیابان لیکک از وزیر نفت گرفتیم و یکی هم حاضر نشد اسم بنده را به عنوان یک چهره اصولگرا در جامعه مطرح کند و غیر از خدا هیچ پناهگاهی تا الان نداشتم و در مقابل همه ایستاده ام.
  وی در تشریح عملکرد خود گفت : ۳ میلیارد برای محوطه سازی بیمارستان لیکک ۹ و نیم میلیارد تومان فقط برای چمن مصنوعی و ورزش لیکک ۶ میلیارد برای جاده جایزان به لیکک،۴ و نیم میلیارد برای جاده گنبد بردی و ابوالفارس به رامهرمز که این ها را از  وزارت نفت گرفتیم. یک و نیم میلیارد پول برای اولین بار به شهرداری لیکک فقط بابت عوارض واریز شده و یک نفر از شهرداری و شورای شهر لیکک حاضر نشد اسمی از بنده ببرد.
  هاشمی افزود : هر مسئولی الان همراه خانواده خود به تفریح رفته است، خدا از من نگذرد اگر در طول این سه سال یک ساعت با خانواده ام برای تفریح جایی رفته باشم و همیشه در بین مردم هستم.

  وی گفت : تفکری در استان ما وجود دارد که کسی توجهی به کار عام‌المنفعه ندارد و کار اساسی و زیربنایی نیست.

  از وزیر نفت اعتبار می گیریم ، فرماندار می گوید صدقه نمی خواهیم!
  نماینده مجلس بیان کرد : بعد از رایزنی ها و زحمات زیادی که انجام دادیم و توانستیم ۱۰ هزار کنتور گاز برای حوزه دیشموک به مبلغ ۴ میلیارد تومان بگیریم فرماندار حوزه ی انتخابیه ی من در موگرمون برای اینکه کار بنده را کمرنگ کنند گفت ما کنترل صدقه سری آقای زنگنه را نمی‌خواهیم در صورتی که اعتبار شهرستان لنده در سال ۳ میلیارد تومان بوده است. ۳ سال واقعاً من را بی کس کش کردند و تنها ماندم و هیچ زمان از مواضعم برنگشتم.
  وی در مورد برخورد خود با سید علی محمد بزرگواری گفت: من و آقای بزرگواری با هم برادر هستیم و همیشه از تفکر، خدمات و بزرگی و منش و برخورد و روحیه اقتدارگرایی وی استفاده کردم و در همین مدت به وی گفتم هر تصمیمی که بخواهی بگیری من آماده ام، خودش هم می داند که بنده تشنه القاب و عناوین نیستم.

  هاشمی پور بیان کرد: هر گرایش و هر رشته را بنده با آن دست و پنجه نرم کردم .در این ده روز بینی وبین الله فقط ۳ دقیقه توانستم مادرم را ببینم.ان شاءالله که این نامگذاری سال به گفته مقام معظم رهبری مسئولین دست به دست هم دهیم تا از این پیچ خطرناک به سلامت عبور کنیم.

  وی در بحث شهرستان بهمئی گفت:  در شهرستان به دنبال پروژه های جدید نیستم و پروژه های تعریف شده را پیگیری و ادامه خواهیم داد.

  هاشمی گفت: دلیل کم بودن ارتباطات با شما عزیزان این بوده که وقت خود را صرف کارهای زیربنایی و عامل المنفعه کرده و زمانبر بود و از این به بعد سعی می‌کنم با تمام وجودم در اختیار شما باشم و از مشورت‌ها و تفکرات شما استفاده کنم.
  وی در بحث نداشتن مشاور برای انجام کارهای خود گفت: اگر منتظر مشاور بودم مطمئن باشید هیچ کدام از این کارها انجام نمی گرفت چرا که آدم‌ها این قدر به هم حساس اند که نمی شود با آنها کار کرد.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب