• تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۵ اسفند , ۱۳۹۷ | ۲۲:۱۰ | کد خبر : 26606 |
 •   

  .

   

  امروز در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام، تاجگردون کنار محمود احمدی نژاد نشسته بود و انتشار این تصویر در فضای مجازی واکنش تاجگردون را در پی داشت.
  غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در اینستاگرام خود در خصوص حواشی و گمانی زنی ها در خصوص هم نشینی با احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق ایران توضیحاتی داد.
  تاجگردون نوشت:
  امروز جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص رفع اختلاف نظر شورای محترم نگهبان و مصوبه مجلس بود. موضوع اصلی اختلاف در خصوص خارج کردن سیستم ربوی در تسهیلات گذشته و نجات مردم از این وضع بد موجود. انصافا خیلی از بزرگان مجمع تلاش کردند ولی نظر مجلس رای نیاورد. خیلی امید داشتم مجمع در شرایط بد کنونی مصلحت را بر نجات مردم بداند ولی با وجود تلاش رییس محترم مجمع و رییس محترم مجلس و حتی تا حدودی کوتاه آمدن نمایندگان محترم شورای نگهبان رای نیاورد. ما که کارمان را انجام دادیم. احتمالا مصلحت بر این نبود. در جلسه کنار دکتر احمدی نژاد بودم به شوخی خدمتش عرض کردم؛ چرا مملکت رو بهم میریزی؛ به شوخی بهم گفت: مملکتی که با یه صحبت بهم میریزه بزار بریزالبته دو طرف شوخی کردیم.

  برخی معتقدند تاجگردون در حال دادن گزارش به احمدی نژاد است اما مخاطبان می توانند نظرات خود را پیرامون این عکس و واکنش تاجگردون ارسال کنند.

  کنایه سنگین خورشیدی به تاج گردون

  سرداراحمد خورشیدی در واکنش به پست اینستاگرامی غلامرضا تاج‌گردون که طی آن به شوخی خود با دکتر محمود احمدی‌نژاد پرداخته بود، نوشته است:
  غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت که خوراکش عکس گرفتن با آدم های مهمه بلاخره خودش رابه محبوب ترین چهره سیاسی ایران بعدازمقام معظم رهبری در مجمع تشخیص رسانید و عکسی گرفت ودر اینتساگرامش نوشت :
  به شوخی خدمتش عرض کردم چرا مملکت را بهم میریزی ، به شوخی بهم گفت مملکتی که بایه صحبت بهم میریزه بزار بریزه ”
  ولی جا داره به جناب میرشکال !! عرض کنیم: مملکتی که تو بتونی ثروتمندترین شهرش را به روز سیاه بنشونی بهتر که بهم بریزه.

   

  واکنش جالب سرهنگ بیعت اصل

  اقای تاجگردون در پیج خوداز شوخی با احمدی نژاد سخن گفته گرچه بعضی از دانشمندان معتقدند پنجاه در صد شوخی ها جدی است ولی باید گفت حال که بعضی ها گفته اند پا بر دم ما نگذارید بهتر است بادم شیرهم بازی نکنی البته با وجود رهبر اگاه با بصیرت ودشمن شناس وشجاع وقوای مسلح مقتدر ومردم انقلابی ،نه یک سخنرانی کشور به هم می ریزد نه بمب اتم نه شبیخون فرهنگی، بلکه انچه مایه نگرانی است اقتصاد بیمار وفاصله طبقاتی است که باعث نالیدن ولرزیدن مردم میشود شاید این مزاح برای فرار از اتش جهنمی باشد که قبلا با اگاهی از ان یاد شده وبهشتی را که بخاطر افراد این چنینی از ان متنفر بود انتخاب ودر دستور کار قرار گرفت

  برچسب ها:

 • ۱۱ نظر برای “واکنش ها به شوخی های تاجگردون و احمدی نژاد/نظر شما چیست؟”
  1. ناشناس گفت:

   انصافا شما هم…
   احمدی نژاد رفت زباله دادن تاریخ تاجگردون هم سال دیگه میره

  2. ناشناس گفت:

   احسنت به سردار خورشیدی

  3. علی گفت:

   تاجگردون داره گزارش میده.همه رو داره خدایی.

  4. ناشناس گفت:

   احسنت بر دو سردار انقلابی خورشیدی و بیعت اصل تاجگردون و احمدی نزاد با دست خودشان گور خودشان را کندند و دارن دست و پا میزنن

  5. معصومه گفت:

   درود بر دکتر تاجگردون مرد خستگی ناپذیر

  6. گچساران گفت:

   بهترین جمله را و واقعی ترین جمله را سردار خورشیدی گفتند چون از همه چیز خبر دارند و جناب بیعت هم حقیقت را واضح گفتند تاجگردون دنبال مشروعیت است از هر راهی با رای ما داره خودمون را نابود میکنه و از ثروتمندان مانند خودش دفاع میکند شاعر میگوید خدایا مباد آنکه گدا معتبر شود دیگه خدا را هم بنده نیست کشتن و نابودی و نسل کشی به روشهای مختلف انجام میگیرد و بدترین روش آن گسترش فقر و بیکاری و قوم گرایی و پارتی بازی و ایجاد طبقه سرمایه داراطرافیان خود و اکثریت مردم فقیر و ستم دیده و گرانی و اعتیاد و…………………

  7. ناشناس گفت:

   درود بر دو دکتر هم تاجگردون هم احمدی نژاد

  8. سید گفت:

   درود بر دو دکتر

  9. صادق گفت:

   وقتی خدا نباشد همه چیز آزاد است ..در دولت روحانی و در سیتم اقتصادی کشور .هر کاری که این اصلاح طلبان کنند آزادند. گرانی .تورم .بیکاری .اختلاس و ……….

  10. رضا گفت:

   حرف حق را زدید سرداران دلاور

  11. ستاره ، گفت:

   کاملا مشخصه که تاجگردون احساس خطر کرده وبا چسبیدن خود به نامهای بزرگ اما توخالی درحال کسب مشروعیت میباشد!اقای تاجکردون،شماکه خودرا لایق ریاست کمیسیون برنامه وبودجه میدانید،چطور شهرستان شما بالاترین امار فقر،بیکاری،تورم،طلاق،قتل وجنایت رادرکشور داراست!مردم هم روزبروز بدلیل فقربیکاری ونبود درامد فقیرتر میشوند وشماهم حتما انتظاررای مجدد دارید!؟دقیقا ریزش ارای شما ازهمین ناحیه مردم صورت خواهد گرفت!هرچند همین حالا هم خارج ازپیش بینی ها ریزش زیادی داشته اید!حالا هی خودتو بچسبون به احمدینژادی که به زباله دان تاریخ پیوسته است!دراین مدت نمایندگی متاسفانه شما مدیران کاربلد راکنارگذاشته اید ومشتی مدیرچاپلوس وتملق گرا دورشمارا فراگرفته اند!


  امروز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب