١٩ آبان | اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در ۱۴ بقعه شاخص کهگیلویه و بویراحمد

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۳ اسفند , ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۳ | کد خبر : 26556 |
 •   

  .

  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در ۱۴ بقعه متبرکه شاخص استان در نوروز ۱۳۹۸ خبر داد.

  اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری در ۱۴ بقعه شاخص کهگیلویه و بویراحمد

  رامین چرومی گفت : طرح نوروزی آرامش بهاری از ۲۸ اسفند ۹۷ تا ۱۴ فروردین ۹۸ در بقاع متبرکه شاخص استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا خواهد شد.

  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد هدف از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری را ترویج فرهنگ وقف و خیراندیشی و فرهنگ زیارت و مودت، تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی، تقویت باورهای دینی مردم و ترویج معارف قرآن و اهل بیت(ع) عنوان کرد.

  وی بهره‌برداری از ظرفیت‌های امام زادگان و بقاع متبرکه به‌ منظور ترویج فرهنگ و توسعه معارف قرآنی و توسعه گردشگری مذهبی و ارائه خدمات به آحاد مختلف مردم را از دیگر اهداف اجرای  این طرح اعلام کرد.

  چرومی بیان کرد: طرح  نوروزی آرامش بهاری با حضور بیش از ۳۰ روحانی اعزامی از قم و روحانیون استان و همچنین  تعدادی از طلاب حوزه علمیه بانوان استان در بقاع متبرکه و امام زادگان شاخص استان از جمله حضرت بی‌بی حکیمه(س)، امامزاده جعفر(ع) در شهرستان گچساران، امامزاده مختار(ع)  و شاه غالب(ع) در شهرستان بویراحمد، امامزاده ابراهیم اسدالله(ع)  بهمئی، امامزاده میرسالار(ع) و آقامیر(ع) کهگیلویه و بویراحمد و مسجد بین راهی روستای توت نده شهرستان دنا برگزار می‌شود.

  روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد تشکیل ستاد خبری و اطلاع‌رسانی طرح نوروزی آرامش بهاری، نصب بنرهای تبلیغی در سطح بقاع متبرکه استان و پخش مستند های احسان ماندگار ،شوق خدمت و آفتاب جنوب از صداوسیمای استان را از دیگر برنامه‌های روابط عمومی در این طرح نوروزی برشمرد.

  وی عنوان کرد: نصب بنر نظرسنجی طرح در بقاع مجری طرح آرامش بهاری، اجرای مراسم تحویل سال نو در بقاع متبرکه و امام زادگان شاخص استان و تولید بسته‌های اطلاع‌رسانی با اولویت بروشور پیرامون معرفی بقاع متبرکه و امامزادگان شاخص استان و درصورت برخورداری از زائران خارجی انتشار بروشور چند زبانه از دیگر برنامه‌های اجرایی طرح نوروزی آرامش بهاری است.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸