١٩ آبان | تمجید عجیب یک پزشک از تاجگردون/آیا ایلامی می رود

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۲ اسفند , ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۶ | کد خبر : 26535 |
 •   

  فرید مرادیان پزشک کهگیلویه و بویراحمدی در متنی خطاب به تاجگردون نوشته است: برادر گرامی وفرهیخته جناب آقای دکتر تاجگردون ریاست محترم کمسیون بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی نظر به اینکه در کمسیون تحت ریاست التفاط وحمایت در خور توجه، عالمانه وخالصانه ای نسبت به مرکز کنترل، پیشگیری، تحقیقات ودرمان سرطان داشته اید از طرف ...

  فرید مرادیان پزشک کهگیلویه و بویراحمدی در متنی خطاب به تاجگردون نوشته است:

  برادر گرامی وفرهیخته جناب آقای دکتر تاجگردون
  ریاست محترم کمسیون بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی
  نظر به اینکه در کمسیون تحت ریاست التفاط وحمایت در خور توجه، عالمانه وخالصانه ای نسبت به مرکز کنترل، پیشگیری، تحقیقات ودرمان سرطان داشته اید از طرف خود، اساتید، همکاران وبخصوص بیماران سرطانی از جنابعالی تشکروسپاس ویژه داشته وبرایتان آرزوی سلامت وسعادت داریم.

  این گونه تعریف و تمجید از چند جهت نامتعارف محسوب می شود.

  ۱ – اولا مسئولیت فرید مرادیان در مرکز کنترل و پیشگیری سرطان نامشخص است و قاعدتا چنین پیام هایی باید از سوی مسئول این مرکز خطاب به مقاماتی مانند رئیس کمیسیون بودجه صادر شود.

  ۲ – نوع و علت تقدیر از تاجگردون نیز در متن پیام نامشخص و کلی است و بیشتر نشان دهنده این موضوع است که نگارنده قصد داشته هر طور شده ارادت خود به تاجگردون را نشان دهد.

  ۳ – ادبیاتی که در متن استفاده شده و بکاربردن عباراتی مانند عالمانه، خالصانه، کمیسیون تحت ریاست، التفاط .. تعارفات رسمی و اداری رایج نیست و عموما در متونی خاص و در زمان های دور برای افرادی که در راس قدرت قرار داشتند استفاده می شد و خیلی زیبنده یک پزشک محسوب نمی شود.

  پی نوشت:

  خبرهایی از تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد شنیده می شود…./بویرنیوز

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۲ نظر برای “تمجید عجیب یک پزشک از تاجگردون/آیا ایلامی می رود”
  1. ناشناس گفت:

   پاچه خواری

  2. ناشناس گفت:

   کسی که اینطور علنی و در رسانه ها برای مدیر شدن تلاش میکند و خدا میداند موقع مدیر شدنش از چه روشهایی استفاده میکند واقعا هر چه میگذرد و این دست مدیرها را ببینیم به حقانیت راه امام علی بیشتر پی میبریم دقیقا بر عکس این مدیران


  امروز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب