• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۷ | کد خبر : 26401 |
 •   
  به بهانه انتخاب رئیسی به ریاست قوه قضائیه/

  این سخنرانی در هفته منتهی به انتخابات ریاست جمهوری سال ٩٦ و در دهدشت انجام شده است

   

   

  غلامرضا تاجگردون در همایش انتخاباتی اظهار داشت: مردم کهگیلویه مردمی هستند که از گذشته خود افتخارمیکنند و ضروریست این مردم پرافتخار در روز ۲۹ اردیبهشت بانگاهی به گذشته آینده خود را به فراموشی نسپارند.
   
  نماینده مردم گچساران و باشت گفت: به دنبال انتخاب هستیم و این انتخاب صرفا تعیین رییس جمهورنیست وما میخواهیم سرنوشت خود را رقم بزنیم.
   
  وی افزود: مردمان کهگیلویه که دلسوزانه نگاه کردین به واقعیت‌ها نگاه کنید مرز اسلام وغیر اسلام نیست، جهنم و بهشت نیست اما در اردوگاه رقیب سخن سر میدهند ومتاسفانه ندا میدهند صف حسین و غیرحسین است اما ما اعلام میکنیم با روحانی به جهنم میرویم اما با شمابه بهشت نمیرویم.
   
  تاجگردون با بیان اینکه یکباردیگربیایند بر این خوان گسترده آنهم با نبات و سوء استفاده از امام رضا(ع) و پارچه سبز و ما امروز می‌شنویم که قرآن بردست می‌روند درخانه‌های مردم ومی‌گویند آقا فرستاد ما را وما هم متعهدیم به شما، تصریح کرد: چرا مقدسات شیعه ما را که به آنها عشق می‌ورزیم زیرسوال می‌برید برای چند تا رای و چه نیتی است که بنام محروم ومستضعف و می‌گویند زبان محرومین هستیم این دوست که خود را زبان مردم سیستان میداند؛ زبان مردم سیتان مولوی عبدالحمید هست و ما زبان مردم محروم کهگیلویه و بویراحمد هستیم که به روحانی رای میدهیم و ‌نمیخواهد؛ دوست عزیز به گرداگرد شما نگاه می‌کنیم، می‌ترسیم وقتی یادمان می‌آید که همین‌ها که الان در کنار تو هستند و کشور را به یغما بردن همراهت هستند، می‌ترسیم و ما الان درصحنه هستیم و در این ۴ سال زحمت کشیده شد تازه پی را اماده کردیم و به دنبال قدرت سیاسی نیستیم و دنبال چیزی که خیر برای ملت باشد و بدنبال موضوع ارامش ملت هستیم، قدرت مال تو؛ بگذارید مردم با ارامش زندگی کنند و به انچه که شایسته هستند دست پیداکنند.
   
  وی با اشاره به بحث برجام گفت: آنها جمنا را افریدند که دیدیم درکمیسیون برجام اصرار می‌کردن این را سریع رد کنیم وخیالمان را راحت کنیم اما حالامیایند با برجام‌ عکس می‌گیرند و ادم فقط در این شرایط  دورویی را میبیند و این تزویره که یاداوری از صدر اسلام است و تیر تیزی برقلب مسلمین واقعی می‌باشد.
   
  تاجگردون خطاب به مردم گفت: به دوستان خود بگویید روز۲۹ اردیبهشت روز انتخاب است که باید بر اساس تدبیر باشد که بدانی چه اتفاقی می‌افتد و بعنوان کارشناس می‌گویم جذر و مد در انتظار ساحل ارام است و ما باید هوشیار و آینده‌نگر باشیم.
   
  وی بااشاره به اقدامات دولت قبل گفت: اقتصاد را منزوی کردند و خوردند و بردند آن وقت به اقای جهانگیری با بی‌شرمی  توی تلویزیون می‌گویند که اقای جهانگیری ۳۸۰مترخانه دارد.
   
  نماینده مردم گچساران و باشت درپاسخ به یکی ازکاندیدهای ریاست جمهوری که گفته بود دولت توان پاس کردن چک برجام را ندارد، افزود: آقایان چک را نمی‌دهند دست بچه و باید چک پشت نویسی بشود و تو راه بانک را بلد نیستی و چک برجام مبنای حقوقی دارد و ما چک را پاس کردیم و بلدیم چکارش کنیم اما اگر دارد میدهیم تو جیب مستضعفان و نمیدهیم به بابک زنجانی که این پول رابخورد.
   
  وی درهمین رابطه گفت: سهمت راپخش کردیم و الان اگر این پول‌ها دست فرزندان کهگیلویه میرسید مردم نمیپرسیدند که چرا فرزندان ما بیکارند و بوی کباب نیست؛ بگذارید مردم زندگیشان را بکنند و طعم تدبیررا بفهمند.
   
  تاجگردون عنوان کرد: مردم اگر در ان چند سال گذشته و سیاه وضع زندگی خوب شده بود و بهترشد رای به روحانی ندهید و بدانید که ما برای تخصیص اب سدکوثر ۴سال نشستیم و درنهایت گفتیم و انها هم حرف منطق راقبول کردند و ما تاکید کردیم که به بندر لنگه اب دادید و به لنده اب ندادید و الان اینکار در همین دولت انجام شد.
   
  وی با بیان اینکه نامه رسمی به نماینده دادند که توجیه نیست گازفلعه رییسی و دیشموک اما این دولت چنین کاری را انجام داد که این مناطق گاز داشته باشد، گفت شایسته نیست بهمئی فاقد گاز باشد و اینکار هم بزودی کلنگ زنی خواهد شد و اینها همه با تدبیر دولت دکترروحانی است و اگاه باشید که با حلوا، حلوا دهان شیرین نمی‌شود.
   
  نماینده مردم گچساران و باشت بیان کرد: گیرم‌که بردی هرچند باید بخواب ببینی، چگونه با وجدانت کنار می‌ایی و کجا رفتی که می‌گفتی سایت کارانه و اشتغال و سه برابر بهت میدهیم و۲۵۰ هزار تومان می‌دهیم یکماه علاف کردی با این شعارهای دروغین، چرا رفتی باهات کارداشتیم و از کی باید بگیریم ۲۵۰ تومان و کارانه را!!
   
  وی گفت: کاندیدی که تا دیروز می‌گفتی قالیباف چهره فاسد هست اما الان معاون اولی را به آن پیشنهاد میدهی هر چند اگردیدی پشت گوش خود را هم می‌بینی.
   
  تاجگردون افزود: در تهران شنیدم کاندیدی امروز گفته که شما پول نداشتی و مقرری کمیته و بهزیستی را از کجا آوردی و من می‌گویم معلومه که شما پولها را بردی و ده تا چک داشتیم و یکی یکی پاس کردیم و حواسمون بود که دلار را از ۱۰۰۰ تومان ۳ برابر نکنیم و ما گلوی خیلی را گرفتیم و پول را برداشتیم و حق داری ناراحت باشی چون تا قبل از سال ۹۲ انها که خورده بودند راحت می‌بردن وهنوزهم مصونیت دارند.
   
  نماینده مردم گچساران و باشت بیان کرد: درجایی گفتم باید گریست به حال جامعه‌ای که آمران تخلفات ازادند وعاملان دربندند و نباید بابک زنجانی را اعدام کنید بلکه باید بگوید کی پول را خورد اما اینها با بی‌شرمی طوری رفتار می‌کنند که مثل این که ما بردیم و ما خوردیم.
   
  تاجگردون درزمینه حقوق افراد تحت پوشش بهزیستی وکمیته امداد گفت: بعد ازکلی کار کردن تصویب کردیم که پس از چند سال بالاخره دریافتی انها بیشتر شود و این تدبیره و ما شعار نمیدهیم ما بجای ما میتوانیم ما میگوییم ما توانستیم و در بحث حقوق‌ها زیر دو میلیون و فرهنگیان و بازنشسته‌ها برنامه داریم که دولت اعلام کرد تا بعد ازانتخابات دست نگه دارید.
   
  وی با بیان اینکه ما باید درس بگیریم از ۷۶ درس بگیریم از ۸۴ و بعد از آن، افزود: اصولگرایان معتدل منصف امروز به شما می‌گویم ما بهتر از شما اینان را می‌شناسیم، آنها می‌گویند مردم مواظب باشید.
   
  نماینده مردم گچساران و باشت با بیان اینکه امروز جناب آقای هاشمی وزیر محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در گچساران بودند و خاطره ای را از مرحوم زنده یاد حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مطرح کردند، عنوان کرد: احتمالا در خبرها خوانده بودید که آقای هاشمی همان ظهر فوت ایشان با مرحوم هاشمی بودند و ایشان یک جمله ای را امروز گفتند و آن را تبیین کردند.
   
  تاجگردون گفت: مرحوم هاشمی به عنوان یک انسان با تجربه، دنیا دیده، زجر کشیده، همراه با امام و دوست رهبری این را گفت که اگر روحانی نباشد برای آینده مملکت و انقلاب نگرانم و می‌دانم به مسیری خواهیم رفت که دیگر مسیر انقلاب و امام نیست.
   
  وی تصریح کرد: آنهایی که هاشمی را هم خیلی زود فراموش کردند یادشان نرود مردم خیلی از چیزها را زود فراموش نمی‌کنند، با هاشمی عکس گرفتیم پشت به قبر هاشمی می‌ایستیم، یادمان نرود با کی عکس گرفتیم و کی بزرگ مان کرد، ما اصلاح‌طلبیم و افتخار می‌کنیم که جریان اعتدال در این مملکت پایه مستحکم خود را اندیشه اصلاح طلبی تلقی کرد و این اندیشه در کنار اصولگرایان عزیز معتدل یکبار دیگر بانگ برآوردند که ما به تدبیر و امید نیاز داریم، ما نمی‌توانیم مملکت را دست هر چیز و هر کسی بسپاریم.
   
  تاجگردون خطاب به مردم کهگیلویه گفت: مردم عزیز کهگیلویه ما اصلاح طلبیم اما قدر دولت اعتدال را می‌دانیم و شما بدانید به کسانی که این راه رفته را یکبار رفته‌اند گوش بدهید آنانی که به نظر شما منصف هستند و به دنبال چپاول و مطامع دنیوی و سیاسی نیستند به حرفشان گوش دهید، آن کسی که زندان رفته امروز میاد میگه این راه درستی است و آن کسی را که به انزوا انداختند میگوید این راه درستی است و آن کسی که ممنوع التصویرش کردند می‌گوید این راه درستی است، عزیزان کسی که این راه را رفته به دنبال مطامع دنیوی خودش نیست، آن شخص اگر انقلاب، امام، رهبری و مملکتش را دوست نداشت هیچوقت امروز این حرف را نمی‌زد، حتما چیز بزرگتری را می‌بیند و آن چیز بزرگتر ایران و آزادی است و اینکه عزت ایران را می‌خواهد نه اینکه وقتی به سایر نقاط دنیا می‌رفتیم سرمان به زیر باشد و رویمان نبود بگوییم ایرانی هستیم.
   
  نماینده مردم گچساران و باشت خاطرنشان کرد: با قدرت نشستیم، این دولت با قدرت نشست و در یک مذاکرات سخت حق ملت را ادا کرد و دنیا اعتراف کرد که این حق، حق ایران است، ما اجازه نخواهیم داد در لوای دین و استقلال و اینگونه مسائلی که مطرح می‌کنند یکبار دیگر ما را به زیر ببرید؛ ما برنمی‌گردیم، ما راه و مسیرمان را انتخاب کردیم و جلو خواهیم رفت.
   
  وی گفت: مردم عزیز دو روز دیگر بیشتر وقت نداریم آنان که با هر لباسی از هر گوشه ایران آمدند و به روستاهای ما رفتند و جیبشان را پر کردند تا بیایند جیب دیگران را پر بکنند به دهانشان بزنید و بگوید ملت ما مردم عزیز کهگیلویه گول شما را نمی‌خورد، اسممان را خط میزنی؛ بزن، از پایگاه حذفمان می کنی؛ حذف کن، پیش‌نمازمان نمی‌شوی؛ نشو، بگذار ما خودمان باشیم، بگذار ما خودمان درست تشخیص دهیم که آینده ما چیست، نترسانید این جوانان را!!!!
   
  تاجگردون تاکید کرد: من امروز به آقای جهانگیری و هاشمی عرض کردم و گفتم من از یک نسلی می‌ترسم و انقلاب هم باید بترسد، گفتم وقتی نگاه می‌کنم به دهه شصتی‌های این مملکت و منطقه می ترسم، نسلی که سوخت به واسطه بی تدبیری ما، درس خواندند و به امید آمدند و تازه داریم بارقه‌های امید را برایشان روشن می‌کنیم، می‌خواهید به محاق چی ببریدشون با چه می‌خواهید نگهداریدشان، دنیای امروز دنیای دیروز نیست، امروز خبری اینجا در بیاد فردا در آن سر دنیاست، جوان امروزی ما می‌فهمد کی با صداقت است و کی بی‌صداقت و کی راست می‌گوید و کی دروغ، کی به دنبال پر کردن انبان خودش است و کی به دنبال بزرگتر کردن سفره مستضعفین.
   
  وی با بیان اینکه این جمله‌ای را که من گفتم زیاد شنیدید، افزود: می‌گویند سفرمان را برگردان، این دولت تلاش کرد حداقل سفره کوچکتر نشود، حداقل به عنوان یک کارشناس عرض می‌کنم وامصیبتا بود اگر ]دولت نهم و دهم[ ادامه پیدا می‌کرد، خدا می‌دانست الان ما و شما در چه وضعی بودیم، خدا به خیر گذراند و گرنه من نه عاشق چشم و ابروی روحانی هستم و نه منت دار هیچ وزیری، من وکیل ملتم و نه وکیل الدوله اما می‌گویم ای ملت، دولتی که منصفانه و مقتدارنه عاقبت شما را دل می‌سوزاند باید دستش را بوسید اما کسی که آمد به نام ملت، دولت را چپاول کرد باید بر دهانش کوبید.
   
  تاجگردون تصریح کرد: یک انتخابات مهمی است و به فکر خودتان باشید و به فکر دیواری باشید که روحانی گفت، آن دیوار، دیوار بتنی نبود، من نمی‌دانم بعضی وقتها این کج اندیشان وقتی این مفهوم را نمی‌فهمند دیگه وای به حال اینکه بخواهند مذاکرات را بفهمند یعنی چه!!!
   
  وی افزود: ]دکتر روحانی[ گفت بین ملت دیوار نکشید، به خلوت نرو کاری کن و به ظاهر دیگری، در فرهنگ، سیاست، اقتصاد دیوار نکش اگر بحث زن و مرد است عدالت جنسیتی را رعایت کن، حقوق ملت را رعایت کن آخوند و غیر آخوند، مسلمان و غیر مسلمان، سپاهی و وکیل فرقی نمی کند، ایران متعلق به همه ایرانیان است و بس.
   
  نماینده مردم گچساران و باشت تصریح کرد: قدر این فرصت را بدانیم، به سرنوشت خودتان پاینده باشید، در این ۴۸ ساعت نخوابید و اندیشمندان به خانه‌ها روید، گول پارچه سبز و نبات دروغین و قول بی‌اعتبار را نخورید

  برچسب ها:

 • ۱۵ نظر برای “بازخوانی سخنرانی تاجگردون: با شما به بهشت هم نمیرویم!”
  1. پاچه خواری ممنوع گفت:

   ولی فکر کنم ای روزا خودشو خیس و زرد کرده !!!!! چون بدجوری خفه خون گرفتن

   • معصومه گفت:

    گچساران واستان ک.ب تا حالا نماینده ی به باعرضه ایه تاجگردون ندیده و نمیبنه آدم های خوب همیشه دشمن زیاد دارن وبدبیراه زیاد بهشون گفته میشه

    • پیای بهمئی گفت:

     بنده از اهالی بهمئی هستم و تلاشگری و سازنگدگی آقای تاجگردون و کارهاشو تحسین میکنم از خداوند برای ایشون صحت و سلامت خواستارم امیدوارم همواره موفق باشد
     از هر طیف یا جنتحی هم باشد ولی لایق نمایندگی است

   • پیای بهمئی گفت:

    خیلی بی شرم و بی ادبی

  2. زمان همه چیز را عیان میکند گفت:

   مردم شریف امروز را ببینید همه چیز دقیقا بر عکس این سخنان تاجگردون شده خودش فوق سرمایهدار شده با پول و حق ملت مالک شده سهام دار شده و……و فامیل و اقوامش همین طور استاندار دربست در اختیارش است مدیرانش اکثرا شلاقی شده اند و میگوید نماینده را خودم تعیین میکنم وضعت بقیه مردم زیر صفر است و یک چیز را راست گفت روحانی با این گرانی جهنمی برای مردم درست کرده و تاجگردون هم مسول اقتصاد جهنم است اما خودش با پول مردم مولتی میلیاردر شده و مردم را هم گروه گروه به جهنم فقر و نداری و گرانی و بیکاری و تبعیض و پارتی بازی و خشونت اطرافیانش و قوم گرایی میفرستد و همه دیدیم که آیت الله رییسی با اعتماد رهبری رییس دستگاه قضا شد و امید است که با انتخاب خوب مردم در انتخابات بعدی مردم خود به بهشت بیاییند و عاملین این همه بدبختی را روانه جهنم عذاب الهی کنند تا خدا داداین همه انسان بی گناه را از آنان بستاند

   • Amir ali گفت:

    پارتی بازی داخل همه دوران نمایندگی هست از سید قدرت تا جعفری مرحوم نبی زاده همه پارتی بازی کردن تا تونستم به فک وفامیل آشناییشون دادن
    این بنده خدا اگه میده ولی کار میکنه واسه گچساران کاری که بقیه انجام نمیدادن

  3. آفتاب پرست گفت:

   این همه رنگه فردا میبینی رفته با رئیسی عکس گرفته به خاطر منافع همه کار میکنه

  4. زهرا گفت:

   از کارخانه لاستیک سازی خان احمد چه خبر..دلار الان چقدره میرشکار؟؟ امیدوارم که هم خودت هم روحانی هر دوتان برید به همون جهنمی که گفتید…که ایران را تبدیل کردید به جهنم

  5. باشت.گشین گفت:

   نامش در بین مردان ماندگار لر به یادگار خواهد ماند!
   خواهید دید.

  6. وفا گفت:

   اقای تاج .تو هیچ تاجی…برگردویکبار دیگر سخنانت را بلغور کن وببین دولت کریه چه دست اوردی برا این مردم مظلوم داشته….درکدام دولت چوب حراج به بیت المال زدند…کدام دولت ارز ۲۰۰۰۰تومن شد گوشت ۶برابر شد رب گوجه ۴برابر شدوخلاصه تورم از ۱۰۰تا ۴۰۰درصد فرارفت..‌ولی می دانم که شما مرفهین این اصطلاحات برایتان بیمفهوم ونا اشناست ..کسی که ثروت باداورده اش هزاران میلیارد تومن ودر کاخ وخوراکش قرقاول وحیوانات وحشی است گوشت یخ زده وکوجه و..کوخ نشینی…..براش مسخره است..فعلا با ریا وفریبکاری بتازید…انشالله یک روز حقوق پای مال شده مردم وبال گردنتان خواهد شد
   ..

  7. ناشناس گفت:

   نام اینگونه افراد که رَضایت پرودگاردر کارشان نیست در تاریخ میماند اما به ننگ…حالا خاهید دید

  8. علی گفت:

   نام اینگونه افراد که رَضایت پرودگاردر کارشان نیست در تاریخ میماند اما به ننگ…حالا خاهید دید

  9. علیرضا گفت:

   لعنت بر غربگرایان بی غیرت آنانی که باوعده های دروغ روزگار مردم را سیاه کردندوسفره اشرافگران رابزرگتر وفقیران را کوچکتر،برشما ننگ باد که به انقلاب وشهدا خیانت کردید،خوتان بانی این بدبختی هستید والان مدعی شدید،دولتی نا لایق،مجلسی بیسواد آمریکا دوست.مردم را چه فرض کرده اید؟همچنان به دروغ های خود ادامه دهید تا چهره ی زشت شما بیشتر معلوم شود.

  10. ناشناس گفت:

   خدا جای حق نشسته جوانان دیگه می دونند که چه کسی راست ویا دروغ میگوئید خسته شدیم هر نمایند ای به فکر خودشه

  11. مردی از کهگیلویه گفت:

   درود بر دکتر تاجگردون، مایه فخر و مباهات قوم لر


  امروز دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب