• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۴ بهمن , ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۹ | کد خبر : 25856 |
 •   

  .

   

  پس از اینکه افراسیاب پرویزی در اعتراض به صحبتهای سردار خورشیدی مبادرت به انتشار متنی در حمایت از آقای تاجگردون نمود ، این موضوع واکنشهای شدید مردمی را در پی داشت به گونه ای که عکسی منتسب به ایشان در سایتهای خبری در حالی که در برابر آقای تاجگردون خم شده بود منتشر گردید و کاربران نسبت به نحوه رفتار ایشان در چند وقت اخیرمعترض گردیدند و حتی انتقادات خاصی را نیز مطرح نمودند .
  هرچند در ادامه برخی از سایتهای خبری حامی نماینده برای کاستن از فشار انتقادات مبادرت به دادن لقب بهمن بیگی به آقای پرویزی نمودند و حتی هشتک ( من افراسیابم ) را نیز طراحی نمودند که صد البته این شبیه سازی با شخصیت مرحوم بهمن بیگی بزرگ مجددا واکنش منفی مردم را در پی داشت .
  حال آقای پرویزی در فضای مجازی با انتشار پیامی نسبت به این عکس واکنش دادند و آن را تکذیب کردند که در زیر عین متن منتشر می گردد :

  ( سلام دوستان عکسی که بعضی از افراد مغرض روی آن مانور می دهند متعلق به بنده نیست ولی شباهتی دارد بگردید صاحب اصلی آن را پیدا کنید و به خاطر انسانیتش از او درس ادب و احترام بیاموزید و خودتان را در دنیا و آخرت بدهکار نکنید .
  افراسیاب پرویزی دده که ای )

  با توجه به این که اصل این پیام موجود می باشد و از طرفی ایشان این عکس را منتسب به خود نمی دانند ، این پایگاه خبری ضمن انتشار مجدد این عکس و به خاطر توصیه جناب پرویزی برای شناسایی این فرد برای فراگرفتن درس ادب و احترام از صاحب واقعی عکس ! اعلام می دارد ضمن دعوت از کلیه همشهریان عزیز برای مشارکت در پروژه شناسایی این فرد هر کس که بتواند صاحب واقعی این عکس را معرفی نماید مبلغ بیست میلیون ریال به عنوان پاداش برای وی در نظر گرفته می شود و این مژدگانی را دریافت خواهد نمود .

   

   

  برچسب ها:

 • ۷ نظر برای “گمشده را پیدا کنید و جایزه بگیرید/ افراسیاب پرویزی عکس منتسب به خود را تکذیب کرد!!”
  1. گچسارانی گفت:

   کاری نداره از خود تاج سوال کنید تا بگه البته که تاج هم تکذیب میکنه و میگه افرا نبوده😂

  2. اشنا گفت:

   از بغل دستی ایشون بپرسید ..حالا جایزه رو بدین بمن 😂

  3. آرو گفت:

   عکس مهندس پرویزی هست ولی در حال بلند شدن از صندلیه نه اینکه کمر خم کرده. اگر توجه کنید در همین ردیف افراد چاپلوس و متملق دیگری هست که همه ایستاده اند ولی مهندس پرویزی با آقای تاجگردون کمی بیشتر فاصله دارد و دیرتر از روی صندلی بلند میشه که در همین لحظه عکس گرفته میشه. دقیقا در حال بلند شدن بوده که تصویر برداری شده. پرویزی انسان متشخص و آزاده ای است که فقط در برابر خدا سر تعظیم فرود می آورد و بس. من سالهاست که این انسان شریف و شرافتمند را میشناسم.

  4. عکاس ۲۰ سال تجربه گفت:

   عکس نامتعادلی هست با توجه به واکنش اطرافیان دلیل بر خم شدن یهویی فقط یک نفر نمیتونه داشته باشه .
   نه اراسیاب میشناسم و نه دنبال جایزه فقط شغلم عکاسی است .

  5. دارو در جواب آرو گفت:

   آرو همان روستایی است که جوانانش تاجگردون را به روستاشون راه ندادند حالا تو بر خلاف مردمت نظر می دهی پرویزی هم مثل توست کبوتر با کبوتر مشکل نه فقط پرویزی است مشکل وضعیت واقعی زندگی مردم است که از صبح تا عصر درگیر پارتی بازی و گرانی و قوم گرایی و بیکاری فامیل بازی هستند امثال پرویزی رفیق نیمه راه هستند هم مردم و جوانان قشقایی و بقیه طوایف و همه انبوه مردمی که از تبعیض و خشونت و سو استفاده و…. رنج میبردند خواهان عدالت و احترام و شغل و زندگی هستند که حق هر شهروندی است نه اینکه شهروند درجه دو باشی ما مردم به تاجگردون برای نمایندگی و دفاع از حقمون رای دادیم نه برای اینکه طوری برنامه ریزی کند که تا همیشه ارباب و مالک و حاکم باشد و ما همیشه رعیت و محکوم و بدبخت و بیکار و هزاران معضل دیگر که هر روز و هر لحظه درگیر آنها هستیم

  6. ناشناس گفت:

   اقای پرویزی انسان بزرگ وارسته و ازاده ای هستند خواهشا بخاطر مسائل دیگر و جذب مخاطب با ابروی مردم بازی نکنید مشخص است که اقای افراسیابی یا هر کس دیگر در حال بلند شدن میباشد

  7. ناشناس گفت:

   من نمیدانم این سپاهی های طرفدار خورشیدی دنبال چی هستن همه فسادها و توهین ها واختلاسگریها و…خودشان هستن دارند مردم را به هم پیرزن تا از آب گل آلود ماهی بگیرن این سردار خورشیدی رفته بعد از چهار سال بیدار شده است اگه بخواهیم حقیقت را بیان کنیم در دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد با توجه به فامیل بودن ایشان با رئیس جمهور امتیازاتی که داشت هیچ کار و قدم مثبتی برای قشقایی ها شهرگچساران برنداشت
   عجب آدم پر ادعایی!!!


  امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب