• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۴ بهمن , ۱۳۹۷ | ۱۸:۴۰ | کد خبر : 25852 |
 •   

  احسان دری فعال سیاسی

   

  یک سال مانده به انتخابات مجلس یازدهم فضای سیاسی در گچساران به روزهای حساس خود نزدیک می شود.طی چند روز اخیر فضای شهرستان متاثر از حضور و سخنرانی احمد خورشیدی آزاد بود.

  عملکرد نماینده گچساران و باشت بیش از هر زمان دیگر مورد توجه و تجزیه و تحلیل قرار دارد،خروجی تحلیل ها وجود نقطه ضعف هایی است که می تواند در مسیر انتخاب و اعتماد مردم اثر بگذارد.

  نمی توان با هیاهو سازی افکار عمومی را منخرف ساخت،نمی توان به مردم گفت شما اشتباه فکر می کنید .امروز احساس تبعیض،ناعدالتی و مجال رشد یافتن مدیران چاپلوس و ضعیف النفس آزار دهنده شده و دور شدن نماینده از آرمان ها اصلاح طلبی بدجور توی ذوق علاقمندان به این جریان می زند.

  آقای تاجگردون،آیا شما همان تاجگردون سال ۸۶ و ۹۰ هستید؟ آن روزهایی که دیرهنگام خود را به انتخابات مجلس هشتم رساندید اما در همان فرصت اندک توانستید با فرد پیروز آن انتخابات که سالها و ماه ها برای پیروزی خود کار و فعالیت و خانه گردی و قسم دادن کرده بود شانه به شانه شده و نهایت با اختلاف اندک عرصه را واگذار کنید، آیا آن موقع فرماندار از شما بود؟ بخش دار و مدیرکل و رؤسای ادارات تحت نظر شما بودند؟ پس آن میزان رأی چطور متوجه شما شد؟در سال ۹۰ هم آیا شما آن زمان در کهگیلویه و بویراحمد کاره ای بودید و از این طایفه و آن طایفه مدیر برگزیده بودید؟ چه شد که شما در آن انتخابات با آن اختلاف فاحش پیروز شدید؟غیر از این بود که به شما باور داشته و شما را نماینده یک گفتمان می دانستند؟ سال ۸۶ صحبت های آن چند جوان را یادم نرفته که میگفتند این فرد(شما) مدیر خاتمی و اصلاح طلب بوده و آن عکسی که خاتمی در حال اهدای لوح به شما بود خودش برای محبوب شدن و پیروزیتان در انتخابات کافی بود.

  امروز چرا شما نیازمند این باشید که اگر فلان مسئولیت را به فلان طایفه و قوم ندهید شاید بازنده انتخابات باشید،چه مسیری را طی کرده اید که امروز کار به این جا رسیده که محتاج کسانی که مخالف اندیشه سیاسی تان بوده هستید؟پس یاران قدیمی و هواداران سال ۸۶ و ۹۰ شما کجا هستند که محتاج تازه از راه رسیده ها شده اید.هواداران واقعی و دلسوز که فکر و توانایی تان را باور داشته و از جنس فرصت طلبان نبودند.

  جناب تاجگردون شما از غرور زیادی و داشتن نگاه ابزاری در حال لطمه خوردن هستید که حکایت امروز شورای شهر و شهرداری نشانه آن است.اگر در انتخابات شورا چشمتان را بر روی تخلفات گسترده برخی کاندیداهای پیروز آن انتخابات نمی بستید امروز ضمن آسیب به مسیر توسعه شهرستان تنهایتان هم نمی گذاشتند.نیروهای کارامد پشت در بمانند و اینان مسئولیت بگیرند؟

  شما اندیشه سیاسی و اصلاح طلبی را هزینه چه کرده اید؟به آن جوانان مطالبه خواه،آزادی خواه و عدالت خواه سال ۸۶ که عاشقانه نام شما را در برگه رأی نوشتند چه پاسخی دارید؟

  رییس کمیسیون نباشید بهتر نیست تا دوستی با کسانی که دشمن اصلاح طلبی و نظرات ملت هستند؟

  از نگاه ابزاری و ابزار ساختن اندیشه ها،افراد،طوایف و …دست بردارید.آخر این راه بن بست است.

  بهتر است هر چه سریعتر به خاستگاه و هواداران واقعی خود برگردید تا عزیز بمانید.فرصتی نمانده.

   

  برچسب ها:

 • نظرات در مورد » ““تاجگردون و نگاه ابزاری””
  1. اصولاح طرا گفت:

   اگر از چند هزار سال پیش کتب و فرهنگ و اشعار ایران و اسلام را بر رسی کنیم خمیر مایه مدیریت و سیاست و حکومت را راستی و خدمت به مردم و اخلاص عمل و ……. ذکر کرده اند


  امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب