• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۱ | کد خبر : 25685 |
 •   

  از یک سو در صورت صحت خبر، توهین به خانواده معظم شهدا و از سوی دیگر استعفای یک مدیر در برهه حساس کنونی به هیچ وجه کام مردم استان را شیرین نمی‌کند و موجب التهاب بیشتر می‌شود.

  در چند ساعت اخیر خبر مشترک همه سایت‌ها و وبلاگ‌های استان کهگیلویه و بویراحمد پر بود از استعفای قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی استان که دلیل استعفا نیز برای همه ابهام‌انگیز و تعجب‌آور بود.

  در متن استعفای دکتر کریم رضایی آمده است که به دلیل توهین به خانواده معظم شهید تاجگردون و شخص غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان گچساران در مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفا داده است.

  هنوز اما خبری مصداقی از جزئیات این استعفا در رسانه‌های استان درج نشده تا همه بدانند که چرا و به چه دلیل و از سوی چه کسانی به خانواده معظم شهید  تاجگردون توهین شده چرا که توهین به خانواده شهدا را هیچ جریان و گروه سیاسی در کشور و در استان برنمی‌تابد و رضایی که چنین استعفایی را با چنین متنی نگاشته خود موظف به پاسخگویی است تا بدعتی برای توهین به خانواده معظم شهدا در استان شکل نگیرد.

  کریم رضایی باید توضیح دهد که روند توهین از چه موقع بوده و اگر از قبل بوده چرا وی تا پیش از دهه فجر انقلاب اسلامی و هنگامی که فضا هنوز به سمت و سوی جشن‌های پیروزی انقلاب و چهل سالگی آن منتهی نشده بود استعفای خود را اعلام نکرده است.

  این روزها که خبرهایی مبنی بر تغییرات در دانشگاه علوم پزشکی استان شنیده می‌شود و در محافل از تغییر اورنگ ایلامی گفته می‌شود باید از قائم‌مقام مستعفی پرسید که این استعفا با خبر تغییر ایلامی تا چه اندازه تناسب دارد.

  همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان باید جوابگو باشد که آیا توهین به خانواده شهید تاجگردون در مجموعه دانشگاه صحت دارد و در صورت صحت چرا با مسببین برخوردی صورت نمی‌گیرد.

  به هر حال در هجدهمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی خبرهایی از این دست که از یک سو توهین به خانواده معظم شهدا و از سوی دیگر استعفای یک مدیر در برهه حساس کنونی بوده به هیچ وجه کام مردم استان را شیرین نمی‌کند و موجب التهاب بیشتر در استان می‌شود.

  اما سخن دیگر این که دلیل التهاب در فضای کسب و کار استان برخورد دستگاه قضایی با مفسدین نیست و اگر التهابی وجود داشته باشد به عملکرد دو قوه دیگر در استان مرتبط است که در حال حاضر حد و مرزی میان این دو قوه دیده نمی‌شود.

  به گزارش فارس برخی منابع خبر از شروع به کار کریم رضایی در حوزه پارلمانی وزارت بهداشت در مرکز می‌دهند.

  برچسب ها:

 • ۸ نظر برای “استعفای قائم‌مقام دانشگاه علوم پزشکی استان و صدها چون و چرا”
  1. انقلاب گفت:

   این در تاریخ استان ثبت خواهد شد که در چله انقلاب و زنده شدن یاد و خاطره همه انقلابیون و ایثارگران و شهدا و ایام فاطمیه بزرگترین دستگاه متولی سلامت مردم محروم استان چگونه بازیچه اعمال بچه گانه و شخصی و خانوادگی قرار گرفته به قول اقای منطقیان و بزرگان اصلاح طلب و اصول گرا ما انقلاب کردیم برای چه ایا مسایل شخصی مقدم بر سلامت مردم است

  2. شبکه گچساران گفت:

   آقایان مسولین شهرستان گچساران و استان یا علوم پزشکی یک فکری به حال شبکه بهداشت گچساران هم بکنید که قانون جنگل درش حکم فرماست و کارکنان بی پارتی و ضعیف و هرکس راست و حقیقت بگوید زیر دست و پا دارند له میشوند فریاد رسی هم نیست حیف است شبکه گچساران با سابقه درخشان به این وضع افتاده همه هم می دانند و هزار بار هم به طرق مختلف گفته اند منشا اکثریت مشکلات دو سه نفر بیشتر نیستند اول رامین ملکی معاون امور اداری که پای ثابت همه تخلفات استخدام های فله ای و پارتی بازی و تبعیض است و نارضایتی تقریبا همه پرسنل از هر گرایش و قوم و رشته ای را بوجود آورده واقعا همه به ستوه آمدند دوم هادی عزیزی حراست شبکه گچساران که طبق بررسی ها و روشن شدن نتایج کارها و نظر همه پرسنل عامل اصلی حوادث و در گیری ها و تبعیض و نا رضایتی مردم و پرسنل و حذف کارکنان با تجربه و ایثارگر و خوش نام و برعکس ارتقا افراد سابقه منفی دار و اقوام و آشنایانش و پرونده سازی به ناحق و نهایت سو استفاده از حراست شبکه در جریان است در صورتی که واحد حراست شبکه خودش باید عامل نظم و عدالت و امنیت سیستم باشد به خدا افراد سالم و بی طرف و مورد قبول همه و قانونمند و با وجدان زیاد هست همه نا راضی اند کاری کنید

  3. ناشناس گفت:

   رامین ملکی برداشته شود مشکلات حل شده.

  4. ناشناس گفت:

   اصلا معلوم نیست در شبکه بهداشت گچساران کی رئیس هست؟:هیچ کس در اداره نیست.ممکنه بعد از چند بار مراجعه مدیری را ان هم در راهرو ببینی. آقایان بازرس چرا سرکشی نمی کنید؟ وضع تو شبکه گچساران خیلی اسفناک است. معاون شبکه اصلا طرز برخورد با ارباب رجوع را بلد نیست. واقعا این یک فوریت است رسیدگی، رسیدگی به حال و روز شبکه گچساران.

  5. ناشناس گفت:

   کسی که سفارش ملکی را کرده این را بداند که با این کارش خیلی از رای ها تاجگردون را خراب کرده است. مگر این که از این سمت برکنار شود.

  6. گچساران گفت:

   وضعیت بهداشت و درمان تا قبل از آمدن رامین ملکی خیلی خوب بود بر اثر اشتباه استراتژیک آوردن ملکی تا به امروز بهداشت و درمان واقعا در حال پسرفت و انحطاط است و هر روز مشکل و غایله ای بپاست مردم همه نا راضی کارکنان همه نا راضی پارتی بازی و تبعیض و بی قانونی و زور گویی و آوردن برادران و فامیل هایش و تهدید دیگران و دسیسه برای حذف خیلی از کارشناسان و متخصصین و مدیران توانمند همین طور ادامه دارد واقعا هیچ کس از روی اشتیاق و رغبت کار نمیکند چون هیچ کس به اعتراض این همه کارکنان شبکه و مراکز و مردم توجه نمی کند و تنها راه همه رای ندادن به کسی است که علی رغم اینکه ضررش صد برابر نفعش هست هنوز برکنارش نکرده سر نخ هر تخلف و بی قانونی و تبعیض را که جستجو به ملکی ختم میشود

  7. گچساران گفت:

   وضعیت بهداشت و درمان تا قبل از آمدن رامین ملکی خیلی خوب بود بر اثر اشتباه استراتژیک آوردن ملکی تا به امروز بهداشت و درمان واقعا در حال پسرفت و انحطاط است و هر روز مشکل و غایله ای بپاست مردم همه نا راضی کارکنان همه نا راضی پارتی بازی و تبعیض و بی قانونی و زور گویی و آوردن برادران و فامیل هایش و تهدید دیگران و دسیسه برای حذف خیلی از کارشناسان و متخصصین و مدیران توانمند همین طور ادامه دارد واقعا هیچ کس از روی اشتیاق و رغبت کار نمیکند چون هیچ کس به اعتراض این همه کارکنان شبکه و مراکز و مردم توجه نمی کند و تنها راه همه رای ندادن به کسی است که علی رغم اینکه ضررش صد برابر نفعش هست هنوز برکنارش نکرده سر نخ هر تخلف و بی قانونی و تبعیض را که جستجو کنی به ملکی ختم میشود و این در حالی است که تعداد زیادی نیرو های متخصص و متعهد و با تجربه و با مدرک بالا و پاکدست وجود دارد

  8. بهداشت و درمان گفت:

   آقای تاجگردون مرد واقعی کسی است که اشتباهاتش را بپذیرد و اصلاحش کند چندین سال است که همه کارکنان بهداشت و درمان گچساران از شما درخواست نموده اند که رامین ملکی معاون اداری شبکه گچساران و هادی عزیزی حراست شبکه گچساران را که بیشترین مشکلات را در سیستم بهداشت و درمان گچساران بوجود آورده اند و همه بلا استثنا از آنها نا راضی اند را تغییر بدهید و افرادی مورد قبول همه و پاکدست و کاربلد و متعادل را جایگزین کنید که متاسفانه همه این درخواست ها را بی پاسخ گذاشته اید و کم کم برای همه این سوال پیش آمده که نکند خدای نکرده شما خودتان پشت پرده حمایت از تخلفات آنها هستید که متاسفانه صداقت و محبوبیت و تدبیر شما را زیر سوال برده است


  امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب