١٩ آبان | اتفاقی شرم آور در یکی از مدارس یاسوج+عکس

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۳ | کد خبر : 25677 |
 •   

  معلم یاسوجی در حالی که در کلاس درس مشغول تدریس بود مورد حمله والدین یکی از دانش آموزان قرار گرفت و از ناحیه بینی و چشم به شدت مجروح شد.  حسین حسین‌زاده معلم هنرستان پسرانه اقبال لاهوری شهرستان یاسوج در تشریح جزئیات این حادثه که صبح دیروز رخ داد، گفت: چند روز پیش درگیری لفظی ...

  معلم یاسوجی در حالی که در کلاس درس مشغول تدریس بود مورد حمله والدین یکی از دانش آموزان قرار گرفت و از ناحیه بینی و چشم به شدت مجروح شد.

   حسین حسین‌زاده معلم هنرستان پسرانه اقبال لاهوری شهرستان یاسوج در تشریح جزئیات این حادثه که صبح دیروز رخ داد، گفت: چند روز پیش درگیری لفظی بین دو دانش آموز این هنرستان اتفاق افتاد که مسئولان و معلمان این هنرستان نتوانستند این اختلاف را بین آنها حل کنند و به همین دلیل از والدین آنها خواستیم تا برای بررسی بیشتر موضوع در مدرسه حضور یابند.این معلم ۳۷ ساله در ادامه افزود: صبح روز حادثه والدین یکی از دانش‌آموز شامل پدر و برادرش بدون مراجعه به مدیریت دبیرستان و هماهنگی لازم به طور سرزده و ناگهانی وارد کلاس درس شدند و به محض ورود به کلاس و مقابل دیدگان دانش‌آموزان شروع به اهانت و بی احترامی کردند و من هر چه سعی کردم که آنها را به آرامش دعوت کنم، نتیجه ای نداشت.

  وی افزود: آنها همچنان فحاشی می‌کردند که توسط معاون هنرستان و دیگر اولیای دانش‌آموزان به بیرون کلاس هدایت شدند که در همین حین پدر عصبانی دانش‌آموز خاطی وارد کلاش شد و با مشت محکم به صورتم زد به طوری که بینی ام شکست و چشم‌ام خونریزی کرد.

  حسین‌زاده عنوان کرد: به هیچ وجه از پدر این دانش‌آموز که مرد سالخورده ای است، انتظار چنین برخوردی تند و خشنی را نداشتم و حتی انتظار داشتم که پسر بزرگترش او را دعوت به آرامش کند، نه اینکه خودش هم آتش بیار معرکه شود.

  وی یادآور شد: اگر بنده به عنوان یک معلم با ۱۰ سال سابقه کار به این افراد توهین و اهانتی می‌کردم و یا با فرزند ایشان برخورد بدی داشتم، آن وقت می‌شد گفت این افراد از رفتار من ناراحت شدند که چنین واکنش تندی نشان دادند اما همه همکاران شاهد برخورد مناسب من با والدین این دانش آموز و دیگر دانش آموزان بودند.

  وی گفت: تمامی معلمان و مسئولان هنرستان صورت جلسه ای تشکیل داده و همگی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و امضا جمع کردند و یک نسخه از این نامه به اداره کل آموزش و پرورش یاسوج ارجاع داده شد.

  حسین زاده در مورد اینکه آیا اقدام قانونی در این زمینه انجام داده است یا نه اضافه کرد: با مراجعه به پزشکی قانونی بنده را جهت معاینه به متخصص گوش، حلق و بینی و چشم پزشک ارجاع دادند که با معاینات انجام شده متوجه شدم بینی‌ام شکسته و یکی از چشم هایم خونریزی داخلی کرده است.

  وی گفت: با تنظیم شکایت نامه از طریق مراجع قضایی پیگیر این موضوع هستم و امیدوارم این موضوع هرچه سریعتر از سوی مراجع قضایی رسیدگی شود ضمن اینکه اداره آموزش و پرورش نیز پیگیر مسئله هستند.ilna

  توضیحات:

  آنطور که یکی از مسئولان این مدرسه به بویرنیوز گفت، ماجرا از درگیری میان خود دانش آموزان شروع شد، روز بعد که والدین این افراد به مدرسه دعوت شدند جر و بحث ها به درگیری میان پدر و برادر یکی از دانش آموزان با یکی از معلمان شد.

  خونریزی داخلی چشم و شکستگی بینی معلم نتیجه درگیری میان خانواده دانش آموزان با یکی از معلمان بود.

  از ضارب به دستگاه قضا شکایت شده است.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب