١٩ آبان | اعتراض دانشجوی دانشگاه یاسوج به نماینده بویراحمد و دنا و سکوت زارعی

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۷ بهمن , ۱۳۹۷ | ۱۸:۵۸ | کد خبر : 25661 |
 •   

  .

  اصغر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد با همراهی غلام‌محمد زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا به دانشگاه یاسوج رفتند تا در آئین افتتاح جشنواره دستاوردهای صندوق کارآفرینی امید در حوزه صنایع دستی به منظور سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور پیدا کنند.
  بعد از اینکه نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در باره خدمات نظام اسلامی و عملکرد صندوق کارآفرینی امید سخنانی را مطرح کردند، غلام‌محمد زارعی نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا پشت تریبون قرار گرفت و صحبت‌های خود را ارائه داد.
  بعد از اتمام صحبت‌های نماینده مردم در مجلس، هنگام پایین آمدن غلام‌محمد زارعی از جایگاه سخنران یکی از دانشجویان بلند شد و غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا را خطاب قرار داد و با صدای بلند، گفت: آقای زارعی در این سه سال نمایندگی‌تان چندین بار از شما دعوت کردیم تا در دانشگاه یاسوج پاسخگوی دانشجویان و عملکردتان باشید، اما همیشه از حضور در دانشگاه امتناع کردید.
  این دانشجو گفت: یک سال دیگر باقی مانده از نمایندگی شما، لطفا دعوت دانشجویان را بپذیرد و به دانشگاه بیاید و پاسخگوی آنان باشید.
  غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مقابل این مطالبه گری دانشجو سکوت کرد و هیچ پاسخی نداد. علیزاده مجری برنامه‌ی خطاب به آن دانشجو بیان کرد: این برنامه‌ی متعلق به دانشگاه یاسوج نیست بلکه مربوط به صندوق کارآفرینی امید است و شما باید رعایت کنید.
  مجری برنامه ادامه داد: من از روحیه مطالبه گری دانشجویان و مردم خوشحال می‌شوم، اما این برنامه مربوط به صندوق کارآفرینی امید است و امیدوارم آقای زارع بیرون از جلسه پاسخ این دانشجو را بدهد.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب