• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۳ | کد خبر : 25453 |
 •   

  .

  بعد از برخورد قاطعانه دستگاه قضا با پرونده‌های خاص و برخی مفسدین اقتصادی بعضی با جوسازی و شانتاژبازی به دنبال این هستند که این اقدامات را به انحراف بکشانند.
  رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد  در این باره گفت: به خاطر لطفی که این مردم به خادمان خود دارند و برای احقاق حقوق آن‌ها امروز حاضرم جسم خود را مقابل گلوله آرپی‌چی هم قرار دهم.
  حجت‌الاسلام غلامرضا مزارعی در پاسخ به این سؤال که چرا برخی فضای کسب و کار استان را امنیتی می‌دانند، اظهار کرد: هم مسؤولان استانی و هم ما در دادگستری و سایر نهادها برای رفع مشکلات تولید در استان گام برمی‌داریم و همه برای تسهیل در امر تولید و اشتغال در استان باید خدمت کنیم.
  رئیس کل دادگستری استان با تاکید بر این که عده‌ای هیچ کمکی به فضای کسب و کار نمی‌کنند و به دلیل در خطر دیدن منافع خود این گونه فضای کسب و کار استان را امنیتی جلوه می‌دهند، تصریح کرد: جمله ای را از ابتدای حضور در استان گفته‌ام و ضبط شده آن هم موجود است که دست کارآفرین و سرمایه‌گذار را برای خدمت به استان می‌بوسم و از هر تلاشی برای کمک به تولید و اشتغال دریغ نخواهم کرد.
  وی گفت: همیشه گفته‌ام که با همه توان سرمایه‌گذارانی را که واقعا به دنبال تولید و اشتغال و خدمت به مردم و رونق اقتصاد باشند حمایت می کنیم ولو این که دشمن ما باشند.
  رئیس دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اما در این میان برخی می‌خواهند بر تخلفات خود سرپوش بگذارند و به همین خاطر در حال جوسازی و شانتاژ هستند.
  مزارعی با اشاره به این که امروزه مشکل اشتغال و معیشت مردم را نمی‌توان کتمان کرد و باید برای رفع آن همه دست در دست هم در راستای رفع مشکلات اقدام کنیم خاطرنشان کرد: خط قرمز ما قانون است و فراتر از قانون عمل نمی‌کنیم.
  وی با اشاره به تشکیل ستاد رفع موانع تولید در دادگستری به نمونه‌ای از اقدامات برای تسهیل در امر تولید اشاره کرد و گفت: به همین منظور با رؤسای بانک‌ها جلسه گرفته‌ایم و از آنها خواسته‌ایم که به سرمایه‌گذار و کارآفرین فشار نیاورند.
  رئیس کل دادگستری استان با اشاره به این که از سوی دیگر نباید اجازه دهیم سرمایه استان به دست افراد غیر دلسوز و منفعت طلب بیفتد تصریح کرد: تاکید مقام معظم رهبری همین است و ما هم سرباز معظم له هستیم و فرامین ایشان را اجرا می کنیم.
  رئیس کل دادگستری استان سپس با اشاره به ماجرای سوء قصدی که به جان وی شده و واکنش‌هایی که در این خصوص وجود داشته تصریح کرد: فضای مجازی و فضای جامعه را که بررسی کرده‌ام مردم و اقشار مختلف به ما لطف داشته‌اند و ما را برای ادامه کار دلگرم کرده‌اند.
  وی با قدردانی از اطلاع رسانی رسانه‌ها و دلگرمی‌های دانشگاهیان و طلاب حوزه‌های علمیه خاطرنشان کرد: با خود می‌گویم که اگر گلوله‌ها به من اصابت کرده بودند امروز چنین شرمنده مردم نمی‌شدم.
  مزارعی گفت: اگر تا پیش از این تا ۸۰ درصد از توان خود را برای مردم و خدمت به آن‌ها می‌گذاشتم از امروز ۱۰۰ درصد توانم را می‌گذارم و حاضرم به خاطر این مردم و لطفی که به خادمان خود دارند ساعات کاری‌ام را افزایش دهم.
  وی افزود: به خاطر لطفی که این مردم دارند و برای احقاق حقوق آن‌ها اگر مورد اصابت گلوله قرار گرفتم امروز حاضرم جسم خود را مقابل گلوله آرپی‌چی هم قرار دهم.

  برچسب ها:

 • امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب