• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۷ بهمن , ۱۳۹۷ | ۲۲:۱۱ | کد خبر : 25428 |
 •   

  ارسالی مخاطب

  *تحریریه 19 آبان : مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین این پایگاه بوده و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

  تاجگردون:
  فقط با افراد شناسنامه دار کار میکنم!

  منظور کدام شناسنامه است؟
  شناسنامه قومیت؟
  شناسنامه سیاسی؟
  شناسنامه و کارنامه مدیریتی؟

  یا تنها شناسنامه ای که بر وفق مراد ودر مسیر منافع گذرای شما باشد؟
  جناب اقای تاجگردون قطعا خود می دانید این حرف را با علم به عدم بکارگیری افراد شناسنامه دار، را بی جهت بیان نکرده اید!
  چرا که بهتر از هر کس بازهم می دانید که مدیران تان چه در بحث مدیریت و تخصص و چه از لحاظ پشتوانه سیاسی، شناسنامه ای ندارند!
  و اما بی جهت حرف نمی زنید به جز در مواردی که می دانید که در نتیجه به نفع تان خواهد بود!
  اما افسوستان باد چرا که گذشت دوره ای که با حرف هایتان و شانتاژهای کلامتان مردم را به بازی بگیرید وگرنه کیست که نداند تاجگردون و خلق و خویش یارای تحمل افراد شناسنامه دار نیست.
  در دوره ای که قلع و قمع شناسنامه داران سیاست چپ در گچساران را با حذف رهام عبدی پور، شهرام شریفی ها آغاز کردید تا برسد به آنجایی که شناسنامه داران تخصص و مدیریت را از پورالحسینی ها گرفته تا امثال محسن دلاویزها با اشاره ای با پنبه سربرید!
  آیا بازهم ادعای آلرژی نداشتن به افراد شناسنامه دار! برای مردمی که دوره ای فریب شانتاژها را میخوردند، قابل باور خواهد بود؟

   

  برچسب ها:

 • ۷ نظر برای “منظور تاجگردون کدام شناسنامه است؟”
  1. فرهنگی گفت:

   پورالحسینی یکی از نخبه های مدیریت تاجگردون بود در شهر گچساران .‌ مردم خودشان قضاوت کنند .

  2. اصلاح طلب قشقایی گفت:

   خیلی جالب بود

  3. محمد حسین گفت:

   مهندس مظاهری را را به ان جمع اضاف کنید به زودی حرف های زیادی از او خواهیم شنید

  4. ناشناس گفت:

   واقعا دست مریزاد حرف دلمون رو زدی بخصوص درمورد حاج پورالحسینی کاملا صدق میکنه که با چه سیاستی در دوران بیماری خود ایشون رو بدون قدردانی از زحمات وتلاشهای شبانه روزی یرکنار کردن،این هم خود سیاستی بود که که جوابگو ی مردم نباشن وهنوز هم نیستن و دراخر دلیل برکناری این مدیر موفق وتوانمندرو برای مردم وفرهنگیان بیان نکردن

  5. ناشناس گفت:

   عالی بود تحلیل

  6. مخاطب گفت:

   باید یکی از اصلاح طلبان گچساران جلوی ایشان قد علم کنه تا ایشان هرجا میرسه نگه اصلاح طلبان گچساران یعنی خانواده تاجگردون و بس ، گرچه اصلاح طلبان جرات نشان دادن خود را به ایشان ندارند.

  7. گچسارانی قدیمی گفت:

   جناب میر شکال شناسنامه اطرافیانت به جای شکال بوی شغال میدهد در زمینه گرانی و اقتصاد طوری شده که به مردم دارن گوشت گلو و کتو ایفروشنن و مردم هم با رویای شکال میخورند آگه و جات بیدم تمام شغالل دوریم ایزم ایدایم و مردم تا بخرن هر چه بو بهتر از گوشتهایی است که به خورد مردم میدهند


  امروز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸
  آخرین مطالب