١٩ آبان | مخالف دیروز مدافع امروز!

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۰ دی , ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۷ | کد خبر : 24980 |
 •   

  محمد سروش نیا

   

  حالا که کَه و کَه رَه دُنگ و دُنگ. آقای استاندار پیدایش شد و بیانیه ای چند خطی انتشار دادند و تیراندازی به سمت رئیس کل دادگستری را محکوم کردند! سپاس از این ابراز محبت تان جناب! اما بد نیست به عقب برگردید و اظهارت گذشته خود را مروری داشته باشید. استانداری که لابلای صحبت ها و نشست هایش مدام از «بی تعارف» بودن اش با کسی می گوید و لنز دوربین خبرنگاران و تیتر رسانه ها را با سخنان اش به سوی خود جلب می کرد، زمانی نگذشت که با مصاحبه ها و پیگیری های رئیس کل دادگستری چرخشی ۱۸۰ درجه پیدا می کند، به اظهارت قاضی القضات واکنش نشان می دهد و گاها گارد و چهره حق به جانب می گیرد!

  حرف از زندان و فساد را موجبات رعب و وحشت و عدم اشتیاق  مسئولان برای کار می داند و با صدور حکم قوه قضائیه برای همکاران و معاونین استاندار توسط قوه قضائیه را؛ جوری سیاه نمایی می کند که صورت مسئله و جواب را تغییری دهد و کسی نداند خیال می کند، اصلا انگار که نه انگار در این وسط این چارت سازمانی فعلا در اختیار و مدیریت ایشان قرار داشته!؟

  فهمیدیم، استاندار اهل تعارف که هستند هیچی! دیدیم کم و زیاد گفتن هم لابلای حرفشان پیدا می شود! البته نه اینکه ایشان خیلی زرنگ تشریف داشته باشند و نه اینکه مردم خیلی ساده باشند! خیر اینطور نیست.

  اینکه چنین استانداری در کمتر از ۲ سال از آمدنش به این استان محروم؛ در برابر منش و روش عدالت خواهی قاضی القضات و احکام صادره از ق ق برای متخلفین و عاملین خیانت؛ اینطور ژست می گیرد و اظهار می کند! شاید در آینده اعلام خطری بزرگ باشد. لازم است استاندار ژست عوض کند، گارد پایین بیاورد و این وسط احساس تکلیف کند و خودش را به نوعی مقصر این اوضاع بداند و جوابی در شأن و قابل باور برای عموم ارائه دهد.

  پیشنهاد می شود آقای استاندار نهج البلاغه را مروری داشته باشند و از سخنان امیرمومنان خود را به فیض رسانده و رفتارش آن امام با کارگزاران، مسئولین متخلف، خیانتکار و فاسد را خوانشی داشته باشند.

   

   

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۲ نظر برای “مخالف دیروز مدافع امروز!”
  1. ناشناس گفت:

   جناب استاندار ما دوستانه از شما تقاضا مندیم که بخاطر یک نماینده شناخته شده که همه مردم استان هم میدانند رابطه شما را با ایشان قبل و بعد از استانداری همه پلها را پشت سرتان خراب نکنید زیرا شاید فقط یک سال دیگر باشد و حق الناس و عدالت که اصل و اساس حکومت است را فدا نکنید توصیه میکنیم یک بار نامه مولی علی را به مالک اشتر با دقت بخوانید

  2. ناشناس گفت:

   الله اکبر از این همه تغییر روزانه و ساعتی مواضع بر اساس شرایط بیانیه دفاع از مجرمان هنوز روی صفحه اول سایت های استان است که پس از حادثه بیانیه دوم درست مخالف بیانیه دوم برای رد گم کنی صادر میشود در سلسله مراتب برنامه و بودجه رانت خواران نفر دوم نفر اول حتی محکوم هم نکر حادثه را خیلی روشن و علنی است


  امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب