١٩ آبان | پلوان: دانشجوی خاطی برادر رئیس جمهوری هم باشد، اخراجش می‌کنیم

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۸ دی , ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۱ | کد خبر : 24878 |
 •   
  واکنش رئیس دانشگاه پیام نور گچساران به اتفاق جنجالی در این دانشگاه:

  .

   روز گذشته (دوشنبه) خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از دانشجویان دانشگاه پیام نور گچساران مسئول حراست دانشگاه را کتک زده، به این دلیل که اجازه نداده در امتحان تقلب کند! بنا بر خبر منتشره، برادرِ دیگر فرماندار هم کارمند دانشگاه پیام نور گچساران بوده و ابتدا از مسئول حراست خواسته اجازه تقلب را به برادرش بدهد اما مسئول با خواسته او مخالفت می کند و سرانجام از دانشجوی خاطی کتک می خورد، تا جایی که کارش به بیمارستان می کشد.

  دکتر کیانوش پلوان، رئیس دانشگاه پیام نور گچساران درباره صحت و سقم این اتفاق گفت: این اتفاق روز گذشته (دوشنبه) رخ داد. متأسفانه برخوردی میان دانشجو و مسئول حراست صورت گرفته اما اینکه گفته اند به مسئول گفته “اجازه بده تقلب کنم”، صحت ندارد. مراقب بالای سرش بوده و دانشجو هم عصبی شده است.

  وی درباره درخواست برادرِ دیگر فرماندار برای اجازه تقلب، تصریح کرد: خیر، این حرف دروغ است. برادرِ دیگر فرماندار که کارمند دانشگاه است هیچ نقشی نداشته. من در مرخصی بودم و اولین کسی که به من زنگ زد و خیلی هم ناراحت بود، همین کارمندمان بود که برادرِ دیگر فرماندار است. مراقب بسیار نزدیک به دانشجو بوده، احساس کرده دانشجو می خواهد تقلب کند و با او برخورده کرده است، دانشجو هم بلند شده و مراقب را کتک زده است.

  رئیس دانشگاه پیام نور گچساران در پاسخ به این سؤال که آیا با دانشجوی متخلف برخورد می کند یا ملاحظات سیاسی را در نظر می گیرد، گفت: به هیچ عنوان ملاحظه ای نداریم. برادرِ فرماندار که هیچ، برادرِ رئیس جمهوری هم باشد، طبق آیین نامه انضباطی حتما برخورد می کنیم. نه تنها این امتحان بلکه احتمالا ترم این دانشجو، حذف و اخراج خواهد شد، یا حداقل دو ترم به بالا، تعلیق می شود. همان طور که گفتم باید آیین نامه را دقیق بخوانیم و ببینیم قانون در مورد او چه می گوید چون سرخود نمی توانیم کاری انجام دهیم.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۵ نظر برای “پلوان: دانشجوی خاطی برادر رئیس جمهوری هم باشد، اخراجش می‌کنیم”
  1. کربرفتویی گفت:

   تاببینیم وتعریف کنیم.

  2. چ گفت:

   اگر مردی سر حرفت وایسا

  3. مطلع گفت:

   آگه همه کارمندان را هم بکشند برای حفظ مدیریتش هیچ کاری نمی کند حرف تا عمل خیلی فرق داره

  4. گچساران گفت:

   کوروش را فقط خدا می شناسه. اینقدر بالای سر دانشجو وایساده که دانشجو عصبانی شده . چون هر کی باشه تمرکزش به هم میخوره حتی اگر شاگرد ممتاز هم باشه .
   چرا همه مستخدم ها آخرش باید بشن مسئول حراست

  5. hamidreza گفت:

   از چی ترسیدی اقای پلوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   بعد از گذشت دو هفته هنوز اقای پلوان نامه کارمند دانشگاه که مورد ضرب و شتم شده جهت پیگری به نیروی انتظامی نوشته بود را امضاء نکرده و از امضای نامه امتناع کرده است .
   اقای پلوان به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور گچساران که چند ماهی است که دانشگاه نیستند و یعنی کلا فقط حقوق دانشگاه را می گیرند و در دانشگاه حضور فیزیکی ندارند و حضورشان در دانشگاه نامرئی می باشد ، هر چند که حتی اگر حضور فیزیکی هم در دانشگاه می داشت کار چندانی از ایشون بر نمی امد و بر نخواهد امد و حکم یک مترسک در دانشگاه را به عهده دارند .
   اینکه اقای پلوان با قدرت و احساسی مصاحبه کرده و گفته که خاطی اگر برادر رئیس جمهور هم باشد را اخراج می کنیم و الان بعد از گذشت دو هفته حتی نامه ای که برای نیروی انتظامی جهت بررسی موضوع درخواست شده را امضاء نمی کند حاکی از ترس ایشون از فرماندار و به خطر افتادن ریاست بر دانشگاه پیام نور می باشد که باید گفت اقای پلوان عزیز ، اگر از ترس ریاست بر دانشگاه ترسیدی که چرا قبل از مصاحبه به این موضوع فکر نکردی و به عاقبت کار نیاندیشیدی!!!!!! یا اینکه بعد از مصاحبه تهدید شدی که در صورت پیگیری موضوع ، از ریاست دانشگاه اخراج می شوی ؟؟؟ که باز هم باید به این موضوع فکر می کردی و یا با فرماندار هماهنگ می کردی.البته گزینه سومی هم هست و اینکه مصاحبه با هماهنگی فرماندار بوده و می خواستی هم خودی نشان دهی و هم حرفی زده باشی و یا با این مصاحبه باعث ارام کردن جو موجود بشی که سایر سایت ها نسبت به این موضوع عکس العملی نداشته باشند .
   البته این موضوع توسط یک سایت ( ۱۹ آبان ) انتشار یافت و مابقی سایت های شهرستان و استان از انتشار این موضوع خودداری نمودنند که باز می توان گفت که از ترس و یا تهدید فرماندار گچساران بوده است .


  امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب