١٩ آبان | فرماندار گچساران تغییر می کند

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۱۶ دی , ۱۳۹۷ | ۱۷:۲۹ | کد خبر : 24822 |
 •   

  .

  به گزارش پایگاه خبری ١٩ آبان، شنیده ها حاکی از آن است که،عبدالرحیم رحیمی بعد از حدود ۵ سال خدمت به عنوان فرماندار گچساران و با نزدیک شدن به زمان بازنشستگی، به زودی جای خود را به فرماندار جدید خواهند داد.

   عبدالرحیم رحیمی  که در اواخر بهمن ماه ۱۳۹۲ به عنوان فرماندار جدید گچساران منصوب شده‌اند، یکی از طولانی‌ترین دوره‌های فرمانداری شهرستان گچساران و استان کهگیلویه و بویراحمد را داشته‌اند.   

  اکنون بعد از گذشت حدود ۵ سال از  حضورعبدالرحیم رحیمی در جایگاه فرمانداری گچساران، خبرهای موثقی در مورد تغییر ایشان طی یک یا دو هفته آینده، به گوش می رسد.

   

  در مورد جایگزین آقای رحیمی، علاوه بر حسینی فرماندار باشت و سجادپور معاون فرماندار گچساران از گزینه‌های غیر بومی نام برده می شود.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۲۵ نظر برای “فرماندار گچساران تغییر می کند”
  1. باشت گفت:

   حسینی در باشت چکار کرده که بخواد بیاد گچساران . وامصیبتا از این حرفا

  2. عادل گفت:

   عرض سلام و خسته نباشید
   امیدوارم هر کی میاد ،بیاد
   و همه رو به یک چشم نگاه کنه
   آیا امکانپذیر است؟

   • شهروند بی طرف گفت:

    فقط یه چشم داشته باشه تا همه را با یه چشم نگاه کنه و الا امکان نداره یک آدم دو چشم فرماندار گچساران بشه و همه را به یک چشم نگاه کنه

  3. اصالت گفت:

   انصافا انتخابش برای شورای کته هم زیاده بابا چرا سرمونو کردیم تو برف مگه آدم قحطیه تو گچساران. چقد آدم تحصیل کرده و صاحب نظر داریم. تو را به قرآن به داد این شهر برسید؟؟؟؟؟!!!!!!

  4. مظلومان و بی کسان و غیر بومی ها و بقیه اقوام و طوایف گفت:

   خدا را هزار بار شکر هزار بار آیت الکرسی خواندیم خدا شکر رهبر عزیز تشکر رییس جمهور تشکر بخاطر این تغییر وزیر کشور تشکر بخاطر تغییر استاندار تشکر نماینده ولی فقیه تشکر بخاطر این تغییر و از هر کس که هر کاری از دستش بر آمد و این احقاق حق بزرگ و حیاطی را انجام داد و این فرماندار مستبد و قوم گرا و خشن و …………..‌‌‌‌‌‌……… را تغییر دادند ممنون و متشکریم و خداوند به آنها سلامتی و موفقیت و مدیریت مدبرانه و ارتقا و خیر و سعادت در دنیا و آخرت به آنها و خانوادشون بده و دست و پاشون را میبوسیم کاری کارستان و بزرگ و خدایی کردید ترا به خدا انسان سالم و موفق و دل رحم و مومن و بیطرف و غیر قوم گرا را به جایش انتخاب کنید

  5. مظلومان و بی کسان و غیر بومی ها و بقیه اقوام و طوایف گفت:

   خدا را هزار بار شکر هزار بار آیت الکرسی خواندیم خدا شکر رهبر عزیز تشکر رییس جمهور تشکر بخاطر این تغییر وزیر کشور تشکر بخاطر تغییر استاندار تشکر نماینده ولی فقیه تشکر بخاطر این تغییر و از هر کس که هر کاری از دستش بر آمد و این احقاق حق بزرگ و حیاتی را انجام داد و این فرماندار مستبد و قوم گرا و خشن و …………..‌‌‌‌‌‌……… را تغییر دادند ممنون و متشکریم و خداوند به آنها سلامتی و موفقیت و مدیریت مدبرانه و ارتقا و خیر و سعادت در دنیا و آخرت به آنها و خانوادشون بده و دست و پاشون را میبوسیم کاری کارستان و بزرگ و خدایی کردید ترا به خدا انسان سالم و موفق و دل رحم و مومن و بیطرف و غیر قوم گرا را به جایش انتخاب کنید

  6. منصف گفت:

   سلام واقعا متاسف هستم برای آنهای که در مورد آقای حسینی اینچنین مطلب می زنند حسینی یکی از مدیران با دانش با تدبیر وکار باد هست عدالت در کارش را بارها نشان داده کمی با انصاف مطلب بزنیم.

  7. ابانی گفت:

   مطالب خوب در خصوص آقای حسینی را هم بزار گزینه ای عمل نکن

  8. باشت گفت:

   ما طی این چند سال از آقای حسینی جز عدالت چیزی ندیدیم پس آخرتی هم هست

  9. باوی گفت:

   حسینی میشه فرماندارگچساران شهردار باشت میشه فرماندار باشت

  10. باوی گفت:

   به حق و انصاف اگر پارتی مارتی نباشه حسینی فرماندار باشت حقش مسول نهضت سواد اموزی.

  11. عدالت گفت:

   فرماندار بیسواد و بی مدیریت حسینی فرماندار باشت.

  12. باشت و باوی گفت:

   خداوکیلی حسینی فرماندار باشت اگه میتونه تو یه جمع ۱۰۰ نفره نیم ساعت سخنرانی کند من از کارم انصراف میدم.

  13. اصلاح طلب گفت:

   حاکم شهری که مرغابی بود بر سر ان شهر رسوایی بود.حکایت مسخره فرمانداران بیسواد مثل حسینی

  14. بی نام گفت:

   دقیقا مشخصه چندتا کامنت جناب حسینی رو یکنفر نوشته ..

  15. ناشناس گفت:

   بهترین فرمانداری که از همه چیزش گذشت تا گچساران پیشرفت کنه .و اصلا قوم گرا و خشن هم نبود ..و با تمام توانش تلاش کرد ..کاش یه کم مردم ما قدر چنین انسانهای بزرگی رو میدونستن .و زود قضاوت نمیکردن..

  16. ناشناس گفت:

   با سلام ..اقای رحیمی بهترین فرمانداری بود که تو طول دوران فرمانداریش با تمام تلاش و جدیت کار کرد و چهارمین فرماندار برتر کشوری شناخته شد ..کاش مردم ما زود قضاوت نمیکردن و این طور این مرد بزرگ رو با الفاظ بد خطاب نمیکردن..باعث افتخار بود که اقای رحیمی فرماندار گچساران بود ..

  17. علی گفت:

   به نظر من تو این شرایط باید و باید یکی از بدنه فرمانداری انتخاب بشه حتی اگر سجادپور باشه

  18. ناشناس گفت:

   اقایکی جواب بده قشقایی ها یا بویراحمدی ها یا کهگیلویه ای ها یا بقیه طوایف غیر باوی یک نفر که شایستگی فرماندار شدن ندارن پس مفهوم اصلاح طلبی و دموکراسی یعنی چه

  19. باوی گفت:

   سلام آقای که داری به شکل های مختلف و کامنت می زنی یا تو باشت نیستی یا خودت را روی به کوچه علی چپ به قولی زدی آقای حسینی تو اکثر مناسبتها خودش سخنران هست نه فقط برای ۱۰۰ نفر بلکه برای هر جمعیتی مشکل نداره چون بارها ثابت کرده ولی نمی دونم تو چرا اینقدر ناراحتی که اینجوری عجولانه وبا کینه کامنت میزاری واقعا متاسف هستم برای شما .

  20. ناشناس گفت:

   با سلام .قدر اقای رحیمی رو باید دانست..بعد ایشون ببینید چه بر سر گچساران میاید .ایشون نه قوم گرا بود نه خشن..ایشون با تلاش و کوشش فراون گچساران رو گلستان کرد .و چهارمین فرماندار برتر کشور شد .کاش این مملکت سه تا مثل رحیمی داشت..کاش کاش..باید تحقیق شود تا ببینید رحیمی کی بود .

  21. سعید گفت:

   قدررحیمی رو بعداز رفتنش میفهمید.کاش این مملکت چندمدیرعین رحیمی داشت.خوب ومدیربود که چهارمین فرماندار نمونه کشور شد.ایشون استانداری لیاقتشه.بس دیگه فرمانداری.اونهم ۶سال.

  22. مملکت بی سر و صاحب گفت:

   رحیمی شش سال بی قانونی سرکوب مردم و رسانه ها مانند نفت ساران و هر آشنا و فامیل و قوم خودش و تاجگردون را که دلش خواست گذاشت سر کار و کمک و پارتی بازی براش کرد و معاونش هم فقط دنبال منافع خود و متخلفان بود هر چه انسان پاک و مومن و نخبه و بی طرف و علمی و غیر فامیل و خارج از محدوده تنگ خودی هاشون بود را محروم و حذف کردند نهایت قوم گرایی را کردند و میکنند دنیایی از بودجه را به دلخواه خرج کرد و خدا میداند چند درصدش تو این سال ها هاپولی شد و نیرو های مردمی مانند پور الحسینی را از صحنه خارج کرد و هزاران بی قانونی و بی عدالتی و………….‌‌‌‌ و بدون هیچ کیفر و مجازاتی حتی امکان ارتقا دارد آیا در چهلمین سالگرد انقلاب که حاصل صد ها هزار شهید و میلیونها ایثارگر و تحمل سختی ده ها میلیون مردم ایران است باید میوه و ثمرش را امثال رحیمی ببرند شهدا ما شرمنده ایم

  23. بویراحمد گفت:

   به بویراحمدی ها نارو زدند چون بدون از توقوع رای دا دند وخیلی به غیرتشون بر میخورد برای رای دادند توقوعی ودرخواستی داشته باشند ولی هر چه نیرو و مسئول از باشت گذاشتند سر کار مثل اینکه گچساران باسواد نداره این کجاش عدالت اینبار بویراحمدها با کاندیدا ترکها هستند تاعدالت ترکها راهم تجربه کنند

  24. ایرانی گفت:

   نه فقط به بویراحمدی ها نارو زدند بلکه به قشقایی هم دروغ گفتند و هیچ غیر باشتی نگذاشتند پیشرفت کند و بقیه طوایف و اقلیت های گچساران هم چیزی بهشون نرسید و هر پست و مدیریتی هم که از قبل داشتند یا بقیه وزارت خانه ها و نهاد های کشور به غیر باشتی ها داده بود را هم از اونها گرفتند و بین باوی ها هم از اطرافیان خودشان حمایت کردند


  امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب