١٩ آبان | ارتقای سمت‌های سازمانی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۲ دی , ۱۳۹۷ | ۱۸:۱۹ | کد خبر : 24699 |
 •   

  .

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: سمت‌های سازمانی کارکنان دو بخش عملیات و فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان گلوگاه حیاتی و اقتصادی کشور ارتقاء خواهد یافت.

   به گزارش فارس از گچساران، هوشنگ صیدالی در نشست با مجموعه مدیریت امور فنی این شرکت با تاکید بر استفاده از فناوری‌های جدید در زمینه تولید نفت و گاز و استفاده از توانمندی‌های داخلی را دو عامل مهم در پیشبرد اهداف کلیدی شرکت که همان تولید صیانتی از مخازن است را امری ضروری دانست.

  وی در رابطه با اهمیت نیروی انسانی در پیشبرد اهداف شرکت اظهار داشت: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به‌ عنوان گلوگاه حیاتی و اقتصادی کشور با دارا بودن منابع انسانی متخصص، متعهد و مجرب قادر خواهد بود با برنامه‌ریزی منسجم به اهداف تولیدی و صیانت از مخازن خود دست یابد.

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران در ادامه از نقش مجموعه عملکرد تکلیفی و بیش از آن از عملکرد مناسب این شرکت در زمان بحران‌های کشور ابراز خرسندی کرد و گفت: با توجه به روند بهره‌دهی چاه‌ها در طول مدت عمر آن می‌بایست با تولید صیانتی ، جهت نگه‌داشت و افزایش تولید، برنامه‌ریزی دقیق و روزآمدی تدوین و به اجرا درآورد.

  صیدالی، مدیریت فنی را مغز متفکر شرکت قلمداد کرد و تصریح کرد: مدیریت فنی با تمرکز بر امر برنامه‌ریزی مدون و جامع فنی و ارائه نقشه راه به‌رغم کمبود منابع مالی روند تولید و بهبود عملکرد را در سطح شرکت تسریع بخشیده و موجب شده که مجموعه مدیریت فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان یکی از قویترین بخشهای مدیریتی در سطح مناطق نفت خیز جنوب شناخته شده باشد.

  صیدالی تولید و صیانت از مخازن نفت و گاز، حفظ منابع و تأسیسات، نگهداری و بهینه سازی و تعمیر کلیه تأسیسات، اجرای پروژه‌های توسعه‌ای در زمینه نگه داشت اولیه، ایمن سازی خطوط لوله، اجرای پروژه‌های سرمایه‌ای، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و افزایش بهره‌وری را از مهمترین اهداف این شرکت اعلام کرد.

  وی افزود: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دارای چشم اندازی در زمینه افزایش کیفیت و کمیت محصولات، دستیابی به فناوری پیشرفته، مدیرت علمی مخازن، بکارگیری استانداردهای مختلف و به حداقل رساندن گازهای سوزانده شده در میدان های نفتی است.

  صیدالی عنوان کرد: تعداد ۱۷۰۰ قلم  به ارزش بیش از ۴۲۰ میلیارد ریال توسط سازندگان داخلی و به سفارش این شرکت ساخته شده است.

  وی گفت: این اقلام در قالب ۸۰۰ درخواست از ادارات مختلف توسط شرکت‌های داخلی ساخته شده است که این میزان خرید نسبت به سال قبل از آن ۱۸ درصد رشد داشته است.

  مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران افزود: در راستای رضایتمندی و پویایی کارکنان عملیاتی و فنی شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران با پیگیری های انجام شده در سطح وزارت نفت و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب سمت‌های سازمانی کارکنان دو بخش عملیات و فنی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به عنوان گلوگاه حیاتی و اقتصادی کشور ارتقاء خواهد یافت.

  بر اساس این گزارش پیش از سخنان مدیرعامل نفت گچساران هر یک از روسا و کارکنان زیر مجموعه مدیریت فنی حاضر در جلسه به بیان عملکرد و تشریح آخرین اقدامات خود در راستای تولید و همچنین ارائه راهکارهای مناسب جهت عبور از مشکلات و تنگناهای موجود پرداختند.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب