١٩ آبان | شهردار لنده: اعضای شورای شهر دنبال سهم خواهی هستند

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۳ آذر , ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۳ | کد خبر : 23582 |
 •   

  .

  عزیزالله شریفی رئیس شورای شهر لنده دیروز در نشستی خبری از فساد و رشوه در مجموعه شهرداری خبر داد که با واکنش شهردار روبه رو شد.

  مختار مشهدی زاده شهردار لنده در نامه‌ای سرگشاده خطاب به مردم و اعضاء شورای اسلامی شهر لنده چرده از برخی سهم خواهی‌های اعضای شورای شهر پرده برداشت.

  در نامه شهردار لنده امده است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  مردم فرهیخته ، دارای سابقه تمدنی ، متدین و شهید پرور شهرستان لنده

  سلام علیکم

  همانگونه که مستحضرید اینجانب مختار مشهدی زاده با سابقه ۲۷ سال خدمت در جایگاه یک جهادگر طی انتخاب شورای اسلامی لنده به عنوان شهردار این شهر محروم و عقب نگه داشته شده مشغول خدمت شدم.

  اگرچه از همان ابتدا برخی دوستان دلسوز که از روحیات من اطلاع داشتند درخواست کردند که وارد این فضا نشوم لیکن به عشق خدمت به مردمی که لیاقت بهترینها را داشتند و به قصد ایجاد تغییر در شرایط بحرانی شهرم به توصیه های این دوستان اعتنایی نکرده و پا در این راه نهادم.

  مردم ادیب و بافرهنگ لنده شاهد هستند که از ابتدای شروع به کار بر حسب وظیفه به همراه سایر همکاران خدومم در شهرداری به صورت شبانه روزی در حال خدمت و انجام مسئولیتهای محوله هستیم و با وجود شرایط رکود اقتصادی و همچنین کمبود اعتبارات تحولات به وجود آمده برای همگان محسوس است و پروژه های عمران شهری مکرر در حال اجرا می باشد.

  خدا را شاهد می گیرم اینجانب به عنوان یک رزمنده دفاع مقدس هنوز خود را در خط مقدم احساس میکنم و حتی در شرایط فعلی خدمت به مردم مستضعف شهرم را کمتر از ایجاد خا‌کریزهای عملیات والفجر ۸ نمیدانم

  متاسفانه مدتی است با گسترش فعالیتهای عمرانی برخی از اعضای شورای شهر و افراد سیاسی شناسنامه دار اینجانب را تحت فشارهای مختلف قرار داده تا در واگذاری پروژه ها منافع نزدیکانشان را لحاظ نمایم و در کمال نا باوری این سهم خواهی ها را عادلانه عنوان می کنند.

  اخیرا هم در چندین نوبت شهرداری را برای به کارگیری غیرقانونی و خارج از ضابطه فرزندان دوستان و نزدیکانشان تحت فشار قرار می‌دهند

  علیهذا به این دسته از اعضاء محترم شورای اسلامی شهر اعلام میکنم منصب شهرداری شهر لنده برای اینجانب فقط به جهت اینکه فرصتی برای خدمت به مردمم بوده دارای ارزش است و هر زمان که مصمم شدید جلسه ای منعقد کنید و شهردار جدیدی انتخاب نمایید و نیازی نیست که افکار عمومی مردم مظلوم منطقه را مشوش نمایید زیرا برای من فقط رضای خدا و عهدی که با دوستان شهیدم بسته ام مهم است.

  النهایه به اطلاع مردم شریف لنده میرسانم که رسما از سازمانهای نظارتی و امنیتی استان درخواست حسابرسی و بررسی دقیق شرایط فعلی و سابق شهرداری و شورای شهر لنده را نموده ام.

  وَ تَمَّتْ کَلِمَهُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَدِّلَ لِکَلِماتِهِ .

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب