١٩ آبان | رئيس امور ورزش و امور فرهنگي و هنري نفت و گاز گچساران منصوب شدند

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۳ آذر , ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۴ | کد خبر : 23574 |
 •   

  طي حكمي از سوي مدير منابع انساني و رئيس خدمات اداري و اجتماعي، رئيس امور ورزش و امور فرهنگي و هنري نفت و گاز گچساران منصوب شدند.

  طی حکمی از سوی فرهاد جعفری  مدیر منابع انسانی نفت و گاز گچساران،  شاهرخ داودی به عنوان سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران منصوب شد.

   در این حکم آمده است، با عنایت، تعهد، تجارب و توانمندی جنابعالی در امور اجرایی و ورزش به موجب این اطلاعیه به عنوان سرپرست امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران منصوب می شوید.

   امید است با استعانت از خداوند متعال و بهرهگیری از اخلاص، تلاش و همراهی سایر کارکنان و نظارت برحسن اجرای آییئن نتمه ها، مقررات و کنترل هزینه ها در جهت اهداف سازمان در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

   در ادامه این حکم آمده است، با توجه به اهمیت و نقش ورزش در ارتقاء سلامتی، نشاط، انگیزیش، تعهد و ارتباط سازمانی کارکنان و جایگاه ورزش به عنوان پیشگیری از فرسودگی شغلی و کاهش آسیب های اجتماعی  در محیط  کار و خانواده توجه و تحقق آن ها را اهتمام جدی نمایید.

   گفتنی است،  پیش از آن محمد حبیبی نزاد  رئیس امور ورزش  و یونس کریمی به عنوان سرپرست امور ورزش نفت و گاز گچساران بوده است.

   

   طی حکمی از سوی عزت الله دلاویز، رئیس خدمات اداری و اجتماعی،  ابوطالب عوض زاده به عنوان رئیس امور فرهنگی و هنری نفت و گاز گچساران منصوب شد.

   در این حکم آمده است، امید است با استعانت از خداوند متعال و با بهره گیری از ظرفیت های موجود فرهنگی و برنامه ریزی هدفمند برمبنای سیاست های فرهنگی وزارت نفت با هدف ارتقا سطح معرفت، دانش و فرهنگ اسلامی و همچنین رضضایتمندی کارکنان  و خانواده های آنها موفق و موید باشید.

   در ادامه آمده است، ضروری است در انجام امور محوله با بکارگیری نیروهای کاردان، متعهد و کارآمد و با برنامه ریزی و سازماندهی تمام امکانات و منابع موجود نسبت به انجام وظایف محوله مجدانه کوشش نمایید.

  پیش از آن آقای اسکندر ملک زاده به عنوان رئیس امور فرهنگی و هنری نفت و گاز گچساران بود.

   

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب