١٩ آبان | هدیه تیم مرهم لبخند برروی لب های بیماران شکاف کام ولب/ایلام میزبان پزشکان فوق تخصص موسسه خیریه مرهم

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۷ | ۱۶:۳۳ | کد خبر : 23523 |
 •   

  پزشکان این تیم جراحی ابراز می کنند که دست مزد ما لبخند رضایت بخش خانواده های این بیماران است.

   موسسه خیریه درمانی مرهم موسسه کشوری است، که به استان های محروم سفر کرده و بیماران را به صورت رایگان مداوا می کنند.

   این موسسه خیریه از پزشکان مجرب برخوردار است، که در روزهای اخیرمیهمان مردم استان ایلام بودند، که با ۵۰ متخصص و فوق تخصص جراحی پلاستیک، چشم، طب فیزیکی و توانبخشی و بیهوشی موسسه ملی مرهم درایلام، بیش از ۱۵۵ جراحی شکاف کام و لب و سایرخدمات تخصصی توسط این تیم به صورت کاملا رایگان انجام شد.

  این موسسه باهمکاری منوچهر دوایی پدر جراحی ایران اداره می شود، که در آن پزشکان متخصص زنان و زایمان ، جراحی پلاستیک و ارتوپد فعالیت می کنند.

  خبرنگار ما درخصوص حضور تیم درمانی مرهم در استان ایلام گفت و گویی ترتیب داده است که در زیر می خوانید:

   

  مدیرعامل کهگیلویه و بویراحمدی موسسه مرهم بیان کرد: که در استان ایلام ۱۵۷ عمل جراحی انجام شده است وهمچنین ۱۵ فوق تخصص موسسه جراحی پلاستیک و ترمیمی و ۱ متخصص بیهوشی و۱ فوق تخصص بیهوشی اطفال حضور داشتند.

  محمد علی کیانی اظهارکرد: ۹ اتاق عمل فعال و ۱۱۰تخت بستری همزمان و همچنین ۶ تکنیسین بیهوشی و ۷ تکنیسین اتاق عمل از اعضای موسسه ملی مرهم به همراه بیش از ۲۰۰ نفراز نیروهای بیمارستان امام خمینی ایلام در سه شیفت کاری در به ثمر رسیدن رکورد جهانی مشارکت داشتند.

  کیانی افزود: تعداد ویزیت طب فیزیکی و توانبخشی نیز۷۱۴ نفر بود، و در بخش آموزش و ورزش ۱۰۸ نفر، تزریق مفاصل ۱۰۶ نفر ودر بخش نوار عصب و عضله ۵۲ نفربودند، همچنین ۱۴ نفر ارجاع به تهران داشتیم.

  وی در پایان گفت: ویزیت فوق تخصص چشم پزشکی ۹۵۶ نفر بودند، همچنین تعدادمتخصصین طب فیزیکی وتوانبخشی موسسه ملی مرهم در این سفر ۷ نفر بوده اند.

  وی افزود: مقصد بیست و سوم تیم جراحی مرهم استان ایلام بود، که بزرگترین تیم جراحی مناطق محروم است، هرعمل جراحی این موسسه در بیمارستان های خصوصی تهران هزینه آن معادل بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان است به صورتی که در این موسسه حتی ۱ ریال هم از سوی بیماران پرداخت نمی شود.

  کیانی بیان کرد: تحقیقات نشان داده که از هر ۶۰۰ تا ۸۰۰ تولد حداقل یک نوزادمبتلا به شکاف کام و لب است، پزشکان این تیم جراحی ابراز می کنند که دست مزد ما لبخند رضایت بخش خانواده های این بیماران است.

  این نخبه بویراحمدی در پایان گفت:  روز درایلام برروی۱۶۲نفربیمار جراحی شکاف کام و لب انجام دادند، که رکورد دار کشور شد.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب