١٩ آبان | درخواست وکیلی از تاجگردون برای پذیرفتن درخواست مناظره دکتر هدایت خواه/ پاپس کشیدن شما یعنی شکست اصلاح طلبان

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۲ آذر , ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۱ | کد خبر : 23507 |
 •   

  حامد وکیلی در این در خواست به تاجگردون گوشزد کرده است که حتما درخواست ستارهدایت خواه را پذیرفته و برای دفاع از اصلاح طلبان به میدان مناظره بیاید.

   

  بخشی از نوشته حامد وکیلی به شرح زیر است:

  در سطح و تراز او (هدایت خواه) نیز گونه‌ای نیست که نیاز باشد برای گفت‌وگو با شما، زیر پایش سطل بگذارد و یا اینکه حاجت افتد حضرتعالی قامت مبارک را خم کنید. او یکی از نمایندگان تاثیرگذار مجلس بود. اکنون نیز از جمله اصولگرایان متنفذ ملّی شناخته می‌شود. البته من نیز در قضاوتم، شما را بر جای مهتری و مهمتری می‌نشانم اما به‌گمانم ایشان واجد آن درجه از اهمیت است که به درخواستش پاسخ داده شود. همانگونه که شما تا کنون به گفته‌های او در سخنرانی‌هایتان پاسخ داده‌اید.

  اینکه پاره‌ای از دوستان، از سرِ خیرخواهی و شفقت، می‌نویسند که دکتر هدایت‌خواه فقیهی سخنور است و دکتر تاجگردون مدیری اقتصاددان، و از این روی حکم می‌دهند که حریف یک میدان نیستند و شما را از این آوردگاه حذر می‌دهند، چندان به صلاح شما نیست. این سخن بیش از اینکه در تحقیر رقیب شما باشد در تخفیف شما است. چراکه دفاع از ایده سیاسی و “جریان متبوع” و توجیه عقلانیت ایده مطلوب حکمرانی، بر ذمه همه کارگزاران و کنشگران حوزه سیاسی است. مفهومِ مخالف سخنِ موافقانِ شما، متضمن ضعف شماست. من البته اینگونه نمی‌اندیشم؛ به نظر من شما توانایی مناظره با رقیبتان را دارید. ازقضا، اقتصادخوانیِ شما بیش از فقه‌دانیِ رقیبتان بکار این مناظره می‌آید. شما بیش از دو دهه است که مسئولیتِ ارشد در نظام برنامه ریزی کشور دارید. علی‌القائده هیج‌کس نباید به اندازه شما بر عقلانیت حاکم بر برنامه‌های توسعه کشور اشراف داشته باشد. این عقلانیت بیشترین پیوند را با عقلانیت ایده حکمرانی (که انقلابی‌گری یکی از آن ایده‌هاست) دارد. لذا اگر تخصص دانشگاهیِ و سابقه کاریِ کسی در ارتباط با موضوع مناظره باشد، تخصص و سابقه شماست. علی‌الاصول اگر در این زمینه نابرابری پیشینی وجود داشته باشد آن نابرابری به نفع شماست.

  اکنون صحنه اینگونه آرایش یافته است. در یک سو، دکتر ستار هدایت‌خواه است که از بزرگان اصولگرا است و درطرف دیگر دکتر غلامرضا تاجگردون است که از بزرگان اصلاح‌طلب است. هر دو، نماد و برند “جریان متبوع” هستند. هرکدام پاپس بکشند پیام شکست “جریان متبوع” را مخابره کرده‌اند.

  از همین روی، در کمال تواضع به عنوان عضو کوچکی از جریانی که شما از بزرگان آنید، خواهشمندم حریف‌خواهیِ دکتر هدایت‌خواه را بی‌پاسخ نگذارید. البته بر محذورات و معذورات حضرتعالی واقفم (محسوس‌ترین آن، بیماری و عمل جراحی اخیر شماست)، اما با این وجود، درخواست و رجز رقیب را نمی‌توان بی‌پاسخ گذاشت. اگر به علت بیماری و یا معذورات دیگر صلاح نمی‌بینید خود به مناظره بروید، به یک طریق دیگر اقدام کنید. قلم بردارید و برای او بنویسید که دوستان دیگر که وقت آزادتری دارند زحمت مناظره را خواهند کشید و حواله سر رقیب را به زحمت رفیق دهید و از رفیقانِ ره استمداد همت کنید. من نیز با تواضع به عرض می‌رسانم که حاضرم در این مسیر انجام تکلیف کنم. از سایر “رفیقان ره” هم درخواست دارم برای انجام این مناظره احتمالی با آقای هدایت‌خواه اعلام آمادگی بفرمایند.

  @denagramkhabar

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • نظرات در مورد » “درخواست وکیلی از تاجگردون برای پذیرفتن درخواست مناظره دکتر هدایت خواه/ پاپس کشیدن شما یعنی شکست اصلاح طلبان”
  1. ناشناس گفت:

   جناب وکیلی به اندازه سواد ت حرف بزن بزرگان جناح و قوم سیاسیت به لرزه افتادند و تودرمقابل دکتر هدایتخواه عددبه شمار نمی آیی مغرور شدی از لیست ناامید وقرعه شانسی به نام یک وکیلی وان هم اگر دراستان ما کاندید میشد پانصد رای نداشت


  امروز دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
  آخرین مطالب