١٩ آبان | ضعف تیم رسانه ای تاجگردون و روی آوردن به دلقک بازی و شلوغ کاری های رسانه ای/رسانه یا غلام حلقه به گوش غلام

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۹ آذر , ۱۳۹۷ | ۲۲:۴۸ | کد خبر : 23388 |
 •   

  به قلم امیر محمد محمدزاده

  * مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

   

  بعنوان یک بیطرف اصلاح طلب به تنش بوجود آمده بین هدایتخواه و تاج گردون می نگرم.

  درباره اینکه شروع این تنش از کجا بود و چه مطالبی ابتدا توسط هدایتخواه در دانشگاه فرهنگیان یاسوج گفته شد و اینکه آیا واقعأ تشبیه تاج گردون به یزید به همین نحوی بوده که رسانه های حامی نماینده گچساران اینچنین شلوغ کاری رسانه ای راه انداختند نظری ندارم.
  از یکی از حاضرین در جلسه سخنرانی هدایتخواه پیگیر موضوع شدم .

  مطالب بیان شده توسط هدایتخواه در آن جلسه مورد پسند ایشان واقع نشده بود اما از گیرایی ضعیف و انحراف ایجاد شده در اصل گفته های سخنران و دادن سمت و سوی نامتعارف به موارد مطرح شده توسط نماینده اسبق بویراحمد توسط رسانه های نزدیک به نماینده گچساران و باشت متعجب بودند.

  سوال اینجاست؛

  چرا رسانه های نزدیک به نماینده گچساران و باشت که تقریبأ هیچکدام نماینده و خبرنگاری در این جلسه نداشتنه اند این چنین با اطمینان کامل و بدون بررسی اصل موضوع و گفته های هدایتخواه این چنین فضای سیاسی استان را مسموم میکنند و با مظلوم نشان تاج گردون بدون درک واقعی حقیقت کور کورانه به دیگران حمله ور میشوند و حق را به جانب میبینند در حالیکه در مکتب خود شعار ” زنده باد مخالف من” را مداوم فریاد می زنند.

  البته در گذشته هم چنین موضوعاتی به وجود آمده و برخی افراد متملق و رسانه های یکطرفه با چشم پوشی از حقایق با انتشار تحلیل های بی محتوا و فاقد ارزش رسانه ای و صرفأ برای نشان دادن عرض ارادت خود به نماینده گچساران و باشت فضای رسانه ای را ملتهب کرده اند.

  روش جدید این رسانه های وامدار نماینده گچساران و باشت نگارش تحلیل های تمسخر آمیز و توهین آمیز و راه انداختن مدل جدید ” دلقک بازی رسانه ای ” می باشد که با پرداختن به یک یا چند سطر گزینشی و کلیشه ای از جملات مخالفان خود و گذاشتن یک “پ.ن” مطالبی بی محتوا و خارج از منطق و فرهنگ را برای مخاطبان خود رپورتاژ میکنند و هر یک سعی میکنند ابراز تملق و چاپلوسی خود را به جریان نماینده پر رنگ تر نشان دهند.

  ذکر این نکته ضروری است که اکثر رسانه های رسمی محلی گچساران و استان سعی کرده اند با درک شرایط واقعی حوزه گچساران و باشت خود را در اختیار و در انحصار تاجگردون و جریان نزدیک به وی قرار ندهند و تنها چند کانال تلگرامی مشخص بعنوان جارچی نماینده عمل کنند.

  سابقه نشان داده نماینده گچساران و باشت حساسیت بالایی به رسانه ها و قلم به دستان مخالف خود داشته و قلم بدستان نوکرصفت وابسته به خود را برای همین شلوغ کاری ها و غوغاسالاری های رسانه ای و در مواقعی که نیاز به انحراف افکار عمومی و وقت کشی احساس می شود با اهمیت می داند.

  نباید غافل شد شروع این موضوع از سوی هدایتخواه و انحراف فضای حاکم بر شهرستانهای گچساران و باشت خود به سود تاج گردون می باشد و شاید بوجود آمدن چنین سوژه هایی تا انتخابات آینده آرزوی نماینده گچساران و باشت خواهد بود چرا که مطالبات مردم از وی و کم کاریها و ضعف های عملکردی مدیران منصوب تاج گردون با به راه افتادن چنین فضایی به حاشیه رانده می شود و در واقع آرامش واقعی تاج گردون در تهران وجود جو متشنج در گچساران و باشت تفسیر میشود.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۸ نظر برای “ضعف تیم رسانه ای تاجگردون و روی آوردن به دلقک بازی و شلوغ کاری های رسانه ای/رسانه یا غلام حلقه به گوش غلام”
  1. الهام گفت:

   تاجگردون هیچی بارش نیست، هیچ، به والله هیچی بارش نیست و اگر اینستاگرام را ازش بگیرند، هیچ حرفی برای گفتن ندارد

  2. زنده باد تاج ملت گفت:

   بنظر می رسد نویسنده بنا به هزاران دلیل اصلاح طلب نیست و نوشتار معلوم و محل انتشار مطلب هم معلوم

   دوران بچه بازی ها تمام شده

   • عدالت. گفت:

    اصول و اصلاح چیه…🤔🤔🤔🤔 هنوز در قرن هجر موندی

   • اصلاح طلب گفت:

    هیچ وقت به اصل حرف و محتوای پیام دقت نمیکنید و به محض اینکه کسی حرفی یا انتقادی یا راهکاری و هر چیزی که به مذاق شما تملق جویان خوش نیاید فوران رگبار تهمت و دشنام و….را شروع میکنید. لا اقل به اندازه پز اصلاح طلبی و مترقی بودن درست حرف بزنید به خدا از هر متحجری متحجر تر برخورد میکنید از کوزه همان برون تراود که در اوست

  3. مهرام گفت:

   ای شکرخدا که توهم دونی اینستا چیه! بی الهام اسبتو تندنرون !

  4. بیطرف گفت:

   از قدیم گفتن دزد و گرگ دنبال بازار آشفته هستند ، جناب تاجگردون هم خوب میدونند که جناب هدایتحواه خیلی منطقی ، علمی و شرعی جواب سئوال دانشجوی محترم و آلت دست دیگران را داده اند ولی حقیقت این است که برای سرپوش گذاشتن روی هزاران کم کاری ، بی عدالتی و وعده های دروغین خود دارد مظلوم نمایی و غوغاسالاری می کند و یادش باشد که اگر اعتقاد به خدا و حق هم نداشته باشد دست روزگار منتقم سختی است …. ! به قول شاعر : روزگار است آنکه گه عزت دهد گه خوار دارد _ چرخ بازیگر از این بازیچه ها بسیار دارد ….! امیدوارم هرآنچه خیر و صلاح این مردم و مملکت است پیش بیاید

  5. ناشناس گفت:

   متاسفانه استان ما در نخبه کشی اول هستش وقتی دیدن تاجگردون حرفی برای گفتن دارد افتادن دنبالش و میخوان به زمینش بزنند و پیش قدم در این موضوع هم مردم گچسارن و باشت هستند خواهش میکنم اندکی تفکر اندکی تعقل…..

  6. جواب ناشناس گفت:

   تاجگردون هیچ حرفی ندارد بزند حرفهایش را این هفت سال و پسر عمویش هم دوازده سال. قبل با اعمالشون زده اند و دیگر همه چیز برای مردم روشن است حرفهاش اینها هستند قوم گرایی در حد اعلی همه چیز را برای خود و اطرافیانش میخواهند بقیه اکثریت مردم هم فقط رای بدهند و دیگر چیزی نخواهند سرمایه اش را هر روز بیشتر کند موقع استیضاح یواش فرار کند تا میتواند پارتی بازی و استخدام برای اطرافیانش و بقیه مردم هم بیکار و گرسنه و محروم از همه چیز


  امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب