• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۷ آذر , ۱۳۹۷ | ۱۵:۵۳ | کد خبر : 23299 |
 •   

  .

  ستار هدایت خواه نماینده سابق شهرستان‌های بویراحمد و دنا به اظهارات غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت را داد.

  این متن به شرح زیر است؛
  جناب آقای تاجگردون نماینده مردم شریف گچساران و باشت در محفل جشنی که به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) برگزار شده بود و قاعدتاً بایستی در این محفل پیرامون شخصیت و سیره این دو بزرگوار سخن گفته شود (که البته از عهده ایشان خارج است) و احتمالاً هزینه‌های برنامه جشن و تبلیغات وسیع آن از بیت المال تأمین شده بود که بیشتر به یک تجمع انتخاباتی وتبلیغاتی زود هنگام شبیه بود مطالبی افاضه فرموده که برای تنویر افکار عمومی لازم میدانم چند نکته را یادآورشوم:
  ۱) در پاسخ آن بخش از سخنان ایشان که حاکی از کمال ادب وی در گفتار است فقط به استناد آیات ۶۳ سوره فرقان و ۵۵ سوره قصص عرض می‌کنم: «سلام علیکم»
  ۲) بخشی از عبارات نسنجیده و مغشوش ایشان را نیز به حساب بیماری‌شان نهاده و جداً از خداوند برای او شفا و بهبودی طلب می‌نمایم.
  ۳) ایشان به شیوه مرسوم خود و جریان متبوعش با غوغاسالاری و تحریک احساسات مردم نگارنده را متهم به توهین به شعور مردم نموده است؛ لذا من از آقای تاجگردون می‌پرسم:
  – اگر کسی بگوید بنی صدری که بیش از یازده میلیون رأی از مردم گرفت انقلابی نبود، آیا به مردم توهین کرده است؟؟!
  – اگر کسی بگوید آقای خاتمی که بیش از بیست میلیون رآی از مردم گرفت و طبق گفته بزرگان «باغی» (یعنی شورشگر علیه نظام و انقلاب) است و اتفاقآ مراد آقای تاجگردون بوده، انقلابی نیست، آیا به شعور مردم توهین کرده است؟؟!
  -اگر کسی بگوید آقای روحانی که بیش از ۲۳ میلیون رأی از مردم گرفته و آقای تاجگردون حاضر است با او به جهنم برود (طبق اظهارات خودش) و با بی‌تدبیری‌هایش شرایط وخیم اقتصادی کنونی را بر مردم تحمیل کرده است، انقلابی نیست، آیا به شعور مردم توهین کرده است؟؟!
  ۴) من از ایشان می‌پرسم: آیا بنده به مردم گچساران توهین نموده‌ام یا کسی که با برنامه ریزی خود و اطرافیانش، با نیمه تعطیل نمودن ادارات و استفاده از امکانات عمومی، به بهانه استقبال، کارناوال تبلیغاتی و انتخاباتی در شهر راه می‌اندازد؟؟ آیا بنده به شعور مردم توهین کرده‌ام یا کسانی که با مظلوم‌نمایی و تحریک احساسات، از پاسخگویی به مطالبات به حق مردم در شرایط کنونی که اتفاقاً خود ایشان بعنوان رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از مسببان اصلی این شرایط است طفره می‌رود؟
  ۵) تصور می‌کردم که پاره ای از هواداران متعصب آقای تاجگردون نخواسته‌اند و یا نتوانسته‌اند مفهوم سخن بنده در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان را دریابند. ولی گویا ایشان نیز از سر عجله و بی توجهی یا تجاهل به مبنای آن اظهارات که یکی از مباحث مهم در حوزه علوم سیاسی است پی نبرده است، و آن اینکه آیا مقبولیت و محبوبیت (به دلیل کثرت رأی در روزگار ما و یا بیعت در گذشته)، دلیل بر مشروعیت و حقانیت و یا انقلابی‌گری است؟ بدیهی و معلوم است که در فرهنگ دینی و الهی ما به هیچ‌وجه مقبولیت و محبوبیت به تنهایی دلیل بر مشروعیت و حقانیت نیست، چرا که ممکن است فردی یا جریانی با تطمیع، وعده مقام و پول و تهدید و ارعاب یا تزویر و فریب و… رأی یا بیعت مردم را به دست بیاورد اما فاقد شرایط و روحیات انقلابی‌گری باشد.
  بر این اساس در آن جلسه دانشجویی گفته شد، اگر محبوبیت و مقبولیت را دلیل بر مشروعیت و انقلابی‌گری بدانیم باید یزید را نیز انقلابی بدانیم.
  کجای این سخن یعنی اینکه فلان آقا یزید و پدر و مادرش، پدر و مادر یزید هستند؟
  البته از کسی که اطلاعاتش در زمینه مسائل مبنائی و منطقی اندک است شاید انتظاری بیش از این نباشد.
  ۶) آقای تاجگردون! انقلابی‌گری یعنی اینکه در روزگار فتنه، پشت سر ولی بر فتنه و فتنه گران بتازیم و چهره کریه آنان را برای مردم افشا کنیم یا اینکه حتی برای یکبار از آنان ابراز برائت و تنفر نکنیم؟
  -آقای تاجگردون! انقلابی‌گری یعنی اینکه از کسی که «باغی» علیه نظام و انقلاب است و با ارتباط با ملک عبدالله و جورج سوروس یهودی، زمینه کودتای رنگین علیه نظام و انقلاب را فراهم می‌کند اظهار برائت کنیم یا اینکه به او اظهار ارادت کنیم و به دستبوسی ایشان برویم؟
  – آیا انقلابی‌گری یعنی اینکه در چینش نیروها برای مدیریت استان، شایسته سالاری و پاکدستی و امانتداری و خدمتگزاری را ملاک قرار دهیم یا بر اساس روابط خویشاوندی و باندی کسانی را بر مردم مسلط کنیم که هم‌اکنون پرونده‌هایشان به دلیل سوءاستفاده‌ها و تخلفات عدیده در حال رسیدگی است؟؟
  -عدالتخواهی یعنی اینکه در توزیع فرصت‌ها و منابع، عدالت را معیار و مبنا قرار دهیم یا باج‌خواهی و تبعیض را؟
  ۷) ایشان بر خلاف «شعار زنده باد مخالف من» جریان متبوعش که حتی تظاهرات علیه خدا و انتقاد از امام معصوم (ع) را جایز می‌شمرد، از دعوت اینجانب برای سخنرانی در یادواره شهدا در شهر گچساران اظهار نگرانی می‌کند. این هم یکی دیگر از مصادیق توهین به شعور مردم!
  ۸) نکته دیگری که آقای تاجگردون خوب است جواب بدهد این است که اگر در سخنان بنده جرمی هست چرا شورای نگهبان مرجع رسیدگی شود نه قوه قضائیه؟ جزاین است که ایشان همه چیز را با عینک انتخابات می‌بیند و هر جلسه ای را جلسه انتخاباتی تلقی می‌کند و احیاناً هم نگران آینده …
  ۹) البته طبق گفته قبلی خودش که ترجیح می‌دهد با آقای روحانی به جهنم برود و بنده با آقای رئیسی به بهشت بروم، دیداری در قیامت بین من و ایشان نخواهد بود، ولی چرا دیدار به قیامت؟! بنده رسماً اعلام می‌کنم هر وقت آقای تاجگردون اعلام آمادگی کند در یک برنامه زنده تلویزیونی در منظر و محضر همه مردم عزیز استان و یا در یک محفل دانشگاهی و دانشجویی در خصوص شاخص‌های انقلابی گری مناظره داشته باشیم؛ لذا منتظر اعلام آمادگی ایشان هستیم.
  والسلام علی من اتبع الهدی

  برچسب ها:

 • ۲۱ نظر برای “پاسخ تند و دعوت به مناظره هدایت‌خواه به سخنان غلامرضا تاجگردون/پاره ای از هواداران متعصب تاجگردون نخواسته‌اند مفهوم سخن بنده را دریابند/چرا دیدار به قیامت، در محفل دانشگاهی مناظره کنیم”
  1. غلام گفت:

   درود بر دکتر هابت خواه که شفاف سازی کردی

  2. روایت گفت:

   درود بر دکتر هدایت خواه شیر مادرت حلالت ؛ انسانیت هنوز نَمُرده
   کاش مثه یه مرد این مناظرو قبول کنه اون موقع میشه خوب وبدو تشخیص داد
   همیشه میگفتم تاجگردون درمقابل هدایت خواه کم میاره همانطور که درمقابل پاکدل کم اورد، اینجا ثابت میشه که حرف
   حقو کی میزنه ما منتظر این مناظره هستیم

  3. حبیب گفت:

   درود بر شرف و شعور و دلاوری دکتر هدایتخواه..حمایتت میکنیم.

   • ناشناس گفت:

    حتما تو هم زخم خورده و از اون عقده ای هایی مثل هدایت خواهی که چشم دیدن و شنیدن افتخارات دکتر تاجگردون را نداری

  4. علیرصا گفت:

   من از دانش آموزان شما در شهر باشت بودم . خدا میداند در همان دوره با دانش آموزان معصوم باشت نیز عقده ای برخورد میکردی . امروز هم که خود را انقلابی میدان پس وای بر ما که تو از انقلابیون قلابی آنی . دلیل پسرفت انقلاب ما خصوصا در بحث مسائل اقتصادی برنامه ریزیهای اقتصادی نیست . بلکه چرند پرندهای سیاسی بود که در همه دوره ها از خودتان نشان دادید . اسم خاتمی را آوردید . به نظر من حیف از این سید دوم خردادی که از حنجره ی نفاق ؛ تزویر ، دروغ و شیطانی تو بیرون آمد .

  5. حق گفت:

   باسلام جناب هدایتخواه به عرض جنابعالی برسانم باتوجه به نزدیکی انتخابات امثال جنابعالی برای نام ونشانی جاگذاشتن ازخودتان می باشیدبه نظراینجانب شما درجایگاهی نیستی که بتوانی بایک چهره ملی کشور مناظره درخواست نمایید مردم ازما خیلی باهوشتر وآگاهتر به مسائل روز هستند نیروهای توانمند ولیدرهای جریان تاج گردون دراستان امادگی کامل برای مناظره دریکی ازدانشگاهای استان راباشماوتفکر خشک وخشن شماراکه تاریخ مصرف آن گذشته رادارنددرصورت امادگی درهمین سایت اعلام نمایید تایکی ازدوستان تاج گردون که تعداد انها هم کم نیستند جهت مناظره باشما امادگی خود رااعلام نمایند

  6. امینی گفت:

   درود و هزاران درود بر میرشکال باشت باوی و چهره ملی و سالار سازندگی ………..تا بترکد هرآنکس که نتواند ……….تورو ببیند …..آقای هدایت خواه به جز در خواب ناز ببینی با اقتصاد دان و سالار سازندگی و چهره ملی استان و کشورت دکتر تاجگردون هم صحبت شدی

  7. امینی برق گفت:

   به قولی گفتن کبوتر با کبوتر باز با باز …………….جهت اطلاع آقای هدایت خواه تو جوجه گنجشک هم نیستی که میای میرشکال باشت و باوی را دعوت به مناظره میکنی اما از چشمت هم نمیبینیم فکر میکنی سالار سازندگی و افتخار استان و چهره ملی کشورت هم مثل خودت وقت اضاف داره …..هرچند آرزوته هم نشینی با دکتر تاج اما همون قیامت ههههههههههه

  8. بازار گفت:

   ای خاک تو سر کچلت

  9. سجاد شاکری از یاسوج،سپیدار گفت:

   من یه سوال از آقای هدایت خواه دارم.
   در زمانیکه خودت نماینده بویراحمد و دنا بودید چه گلی به سر مردم زدید؟چه وعدهایی که به مردم ساده دل بویراحمد و دنا و بخصوص مردم بخش سپیدار دادید و هیچکدوم عملی نشدند،فقط این را میدانم که امثال تاجگردون و تاجگردون ها خیلی بهتر از تو و امثال تو واسه مردم و شهرشون کار کردند،کاش ما هم یکی مثل تاجگردن داشتیم تا مثل یه امامزاده میپرستیدیمش،به امید اینکه روزی تاجگردون بیاد و بشه نماینده ما در مجلس شورای اسلامی.

  10. ناشناس گفت:

   تاج فقط اهل هوچی گری است و بس نه اهل منطق است نه حق و حقیقت ایمان و اعتقاد

  11. ناشناس گفت:

   اقای هدایت خواه فکر کنم هر که مثل نجفی کناری اراء مردم گچساران و باشت و کهگیلویه و بویراحمد را بیاورد اانقلابی هست و برود تو مجلس و بر علیه ولابت فقیه موزه بگیرد و شما امثال تو کی به محبوبی خاتمی و روحانی می شویدتو ای یزید زمان فقط ادعای امام زمانی نکرده ای که حتما در اینده ی نزدیک این ادعا را خواهی کرد استاد پر ادعا کسبیمومن است که مردم از او به نیکی یاد کنند مگر یادت رفته فتنه ی زمان باشت را تا جایی که می دانم ادعای خدایی هم کرده ای در کلاس دوم دبیرستان ادعا کردی که کاو ماده و یا الاغ که در دید عوام قرار می گیرد با ید با پارچه ای بدن ان را پوشاند تا اینکه حجاب را رعایت نمود که من به شما گفتم استغفر اله مگر خدتوند این را نمی دانست

  12. ناشناس گفت:

   هدایت خواه مال کجاست کیه چه شرکتی برای استانبول آورده من تا زنده ام فقط تاچ

  13. امیرعلی گفت:

   اقای هدایتخواه شما اگه میتونستین کاری بکنی برا همون مردم یاسوج میکردی تو دوره نمایندگی ،،مطمن باش حنا شما دیگه رنگی نداره ،،ازموده رو ازمودن خطاست،،مردم خیلی اگاه شدن دیگه،،که گول امثال شما افراطی ها رو بخورن ،،بعد اگه هم اقای تاج شخصیتش اجازه بده با شما همکلام بشه مطمن باش کم میاری جزبا هوچی گری ،،

  14. بیراحمد گفت:

   مگه مناظره زمان دانشگاه،با زیبا کلام یادت رفته اون دانشجو غیره بومی چطوری خاموشت کرددوباره میخای تو دانشگاه مناظره کنی،

  15. شهروند درجه 2 گفت:

   جناب دکتر هدایت خواه عزیز انقلابی گری بدون مناظره بدون اثبات مال شما بعد اگه خواستی یه کم بده به اون معامله گر ما گرسنه ایم،گرسنه ،میفهمی گرسنه،ادم گرسنه کاری به انقلابی گری و دین ایمان شما و تاجگردون نداره کسی که در وحله اول بهش غذا برسونه بعد ماهیگیری یادش بده که جلوی زن و بچهاش شرمنده نباشه
   جناب هدایت خواه مردم از این حرفها خسته شدن،از اوردن دین و به دنبال ان ریا کاری ، تملق،ظاهر سازی و ظاهر بینی خسته شدن. اگر میخواهید به مردم کمک کنید مناظره بزارید که کدام یک طرح و برنامه بهتری دارید و خارج از حب و بغض اشتباهات یکدیگر را با ارائه راه حل بیان کنید نه اینکه شاخصه های انقلابیگری چیست و کدام انقلابی تر هستید که به خدا این دردی از من بیکار چاره نخواهد کرد فقط تظاهر شما را بیشتر نمایان میکند و شما دو نفر را بیشتر از چشم ملت می افتین. جناب هدایت خواه عزیز این سخنان یزید و….. در محافل مذهبی باید بیان شوند که الحمدا… روحانیون به شدت فعال هستن و شما لطف کنید در زمینه های اشتغال،اقتصاد و معیشت مردم انتقاد کئید و نظریه پردازی کنید الحمدا… جامعه اسلامی،شیعی و معتقد هستن و این بحثها با این وضعیت معیشت دردی دوا نمیکنه و شاید خدای ناکرده مردم از دین زده شوند.
   مردم به این یارو بخاطر دین و مذهب و انقلابی گری و… رای ندادن، بخاطر اینکه کارخانه بیاره،جاده بیاره ،اشتغال و… بیاره رای دادن و به امید اینکه رانت نده،عدالت اجتماعی را برقرار کنه رای دادن لطف کن در این زمینه ها به مناظره دعوت کنید نه تخصص خودتون
   با تشکر

  16. منطق گفت:

   آقایانی که تاجگردون بدردتون خورده و یا قوم گرا هستید همان قدر که شما از تاجگردون خوشتون میآید ما اکثریت مردم باشت و گچساران که شهروند درجه دو هستیم و از همه چیز محرومیم از تاجگردون متنفریم و هر چه از این کامنت ها بگذارید بیشتر از چشممون میافتد

  17. فرهاد از باشت گفت:

   من کاری به حرفای آقای هدایتخواه ندارم فقط یه سوال از آقای تاجگردون و هواداراش دارم ؟ ۱_آیا شما چیزی به نام فتنه و فتنه گر رو که مدام رهبری در سخنرانیهاشون بیان میکنند قبول دارید یا خیر ۲_ آیا شما اصل ولایت فقیه و در راس بودنش رو قبول دارید یاخیر


  امروز دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
  آخرین مطالب