١٩ آبان | پشت پرده عدم انتصاب یک گچسارانی در مدیرعامل شرکت گاز / آیا تاجگردون می‌داند؟

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۷ آبان , ۱۳۹۷ | ۲۱:۰۰ | کد خبر : 22889 |
 •   

  .

  در حالی که تمام رسانه‌های کشوری و کهگیلویه و بویراحمد خبر انتصاب محسن دلاویز را در رسانه های خود منتشر داده بودند اما با حکم وزیر نفت حسن منتظر تربتی به ‌عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران منصوب شد.

  در متن حکم وزیر نفت خطاب به منتظر تربتی آمده است:
  «جناب آقای مهندس حسن منتظر تربتی
  بنا به پیشنهاد اعضای محترم هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران، به استناد حکم ذیل ماده ۵ قانون وظایف و اختیارات وزارت نفت مصوب ۹۱/۲/۱۹ مجلس شورای اسلامی، با استعانت از خداوند قادر متعال، بدین وسیله به عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران و معاون وزیر منصوب می‌شوید.
  امید است با اتکال به خداوند دانای توانا و تعامل با کارکنان صدیق و وظیفه‌شناس آن شرکت در انجام امور محوله موفق باشید.»
  تاکنون حمیدرضا عراقی مدیرعاملی شرکت ملی گاز را برعهده داشت که با توجه به رسیدن به سن بازنشستگی و بر اساس قانون منع بکارگیری بازنشستگان از این شرکت خداحافظی کرد. امروز همچنین وزیر نفت طی حکمی مسعود کرباسیان را جایگزین علی کاردر در شرکت ملی نفت کرده بود.
  با این اوصاف از سه شرکت اصلی زیرمجموعه وزارت نفت، فقط شرکت ملی صنایع پتروشیمی هنوز مدیرعامل جدید خود را نشناخته است.

  روز گذشته ۲۶ آبان ماه غلامرضا تاجگردون و زنگنه وزیر نفت در مراسم ختم دکتر سید تقی نوربخش در مسجد نور تهران دیدار مختصری داشتند.
  به نظر می‌رسد در این دیدار مطالبی مطرح شده است که شاید آقای تاجگردون بهتر از هر کسی بداند که چرا محسن دلاویز بر صندلی مدیرعاملی شرکت گاز ننشسته است.

  یکی از مواردی که منتقدین همواره متوجه تاجگردون می دانند حمایت نکردن از نیروهای توانمند بومی در جایگاه های مهم و رشد دادن به این مدیران بوده است

   

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۲ نظر برای “پشت پرده عدم انتصاب یک گچسارانی در مدیرعامل شرکت گاز / آیا تاجگردون می‌داند؟”
  1. ناشناس گفت:

   اقای تاج گردون به هر که رشد نداد به خانوداه دلاویز معادل کل باشت و با وی رشد داده.بیش از حد هم به دلاویز رشد داده. دگه باید چکار کنه انتظار داره بشه معاون وزیر.حیا هم حدی داره


  امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب