١٩ آبان | مواضع شجاعانه رئیس دستگاه قضا در برخورد با استخدام‌های فله‌ای

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۷ آبان , ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۲ | کد خبر : 22853 |
 •   

  ادریس کشاورز

  این روزها مردم با حمایت از رئیس دستگاه قضا استان سد راه آن‌ها خواهند بود و یقینا همه آن‌ها باید پاسخگوی اعمال خود باشند.

  بدون تردید اگر محبوب‌ترین دستگاه و نهاد این روزهای استان کهگیلویه و بویراحمد دستگاه قضایی نباشد، یقینا یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های اداری استان است که اخیرا مورد توجه جدی افکار عمومی و رسانه‌ها قرار گرفت.

  اقدامات  و موضع گیری‌های مردمی و شجاعانه حجت‌الاسلام مزارعی علاوه بر ایجاد نوعی امید در مردم،ترس عجیب و خارج از تصوری در بین کسانی به وجود آورده که سال‌هاست یا  با استفاده از ظرفیت‌ها و خلأها، نسبت به استخدام بستگان نزدیک خود در دستگاه‌ها و نهادهای استان مبادرت ورزیدند.

  مردم رنجور و محروم کهگیلویه و بویراحمد که همواره در طول تاریخ انقلاب نقش مهمی در تحولات سیاسی و اجتماعی داشتند، ناامید از هر کس و هر جایی تقریبا امیدی به مبارزه با این افراد و اطرافیان آنها نداشتند که مزارعی با شجاعت و جسارت تمام،تمام قد در مقابل آن‌ها ایستاد و قول داد برای مقابله و مبارزه با این پدیده شوم که خاطر مردم نجیب استان را سال‌هاست مکدر کرده بایستند و حتی با ایراد جمله‌ای معنادار گفته« عمامه‌ام را کفنم قرار داده‌ام»که عنوان این جمله  نشان می‌دهد عزم خود را جزم کرده و کمر همت با نیروی تقوا و حمایت مردم بسته تا با مقابله و برخورد با مفسدان نام نیکی از خود به یادگار بگذارد.

  استان کمتر برخوردار کهگیلویه و بویراحمد که در اکثر شاخص‌های توسعه رتبه خوبی در کشور ندارند و این علی رغم داشتن امکانات و پتانسیل‌های بالقوه‌ای است که به ندرت استان‌های کشور از آن برخوردارند مانند؛ طبیعت بکر و چهار فصل،دارا بودن منابع عظیم نفتی و گازی،استعدادهای درخشان در تمام جغرافیای استان ،وجود آب فراوان و نزدیکی با شهرهای بندری و استان‌های توسعه یافته و ده‌ها شاخص دیگر که با در نظر گرفتن همه شرایط این سوال به ذهن می‌رسد که چرا و به چه دلیل این استان ثروت‌دار اما فقیر  باید همیشه رتبه خوبی در شاخص‌ها توسعه و پیشرفت  نداشته باشد ؟ آیا جز سوء مدیریت و نداشتن تعهد و تخصص عامل دیگری برای آن می‌توان یافت !؟

  با در نظر گرفتن شرایط فوق این روزها افکار عمومی استان با حمایت از مواضع شجاعانه رئیس دستگاه قضا چشم و امیدشان به اقدامات وی است اما رئیس دستگاه قضا باید بداند این روزها لشکر محرومان کهگیلویه و بویراحمد با حمایت از وی از اقدامات وی حمایت خواهند کرد ؛ رصد فضای مجازی و محافل مردمی مؤید این مطلب است که مردم از مزارعی و اقدامات وی قطعا حمایت خواهند کرد.

  برخورد با برخی مدیران متخلف نشان از عزم جدی مزارعی دارد که دیگران نیز بدانند در هر جا و مقام و منصبی در امان نخواهند بود و صد البته این موضوع می‌تواند نقطه امید کار آفرینان و مدیرانی باشد که صادقانه و بر اساس قانون در حال خدمت به جامعه خود هستند.

  مردم و رسانه‌ها در کنار رئیس دستگاه قضا استان خواهند بود تا اولا همه مفسدان و مجرمان ضمن اعمال شدیدترین برخوردهای قضایی و امنیتی نسبت به  و حذف استخدام‌های غیر قانونی و اساسا هر گونه سوء استفاده از مال و اموال مردم به نحو احسن و اکمل اقدام شود و دوما؛ از این پس راه‌های سوء استفاده نیز با قدرت و دقت و تکیه بر مردم و نیروی ایمان و اعتقاد و عمل به قانون  برای همیشه بسته شود.

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • نظرات در مورد » “مواضع شجاعانه رئیس دستگاه قضا در برخورد با استخدام‌های فله‌ای”
  1. شرمنده از معرفی گفت:

   به جناب مزارعی خط ندهید . ایشان از همه آگاه تر هستند که مفسدین زمین خوار خون مردم را مکیده اند . هستند کسانی که صدها هکتار زمین را تصاحب کرده و به قیمتهای گزاف فروخته اند و ظاهرا اسناد مالکیت دارند . ولی در بررسی پای رانت و ……. در میان بوده


  امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب