• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۵ آبان , ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۹ | کد خبر : 22782 |
 •   

  .

  بررسی وضعیت کسانی که به صورت غیر قانونی استخدام شده اند در دستور کار قرار بگیرد این درخواست عمومی جامعه از سازمانها و نهادهای بازرسی و قضایی است که رئیس کل دادگستری استان بر آن تاکید نمود و اظهار داشت: کسانی را به عنوان شرکتی و یا از راههای دیگر  می آورند و بعد استخدام می کنند .

  حجه السلام غلامرضا مزارعی افزود: فرقی نمی کند از استانداری، علوم پزشکی و حتی دادگستری و یا هر سازمانی شروع کنید و اغماض نیز نکنید.

  وی که قطعا اطلاعات کافی و مستند از وضعیت استخدام ها در استان را نیز دارد در ادامه گفت: اگر من هم برای بچه خودم کاری کرده ام از من هم کسی نگذرد. وی افزود: اگر یکی از بچه های من در کل قوه قضائیه جمهوری اسلامی استخدام شد نیز رحم نکنید. چرا که بچه من نباید در چارچوب قانون هم یک ذره سوءاستفاده کند.

  رئیس کل دادگستری در ادامه به بررسی وضعیت کسانی که به این صورت استخدام شدند نیز اشاره کرد و گفت: وضعیت افرادی که به این صورت استخدام شدند نیز باید در دستور کار قرار گیرد و اصل کار این است و فضایی اشغال شده است و جای یک بچه مسلمانی را گرفته است که  مثلا  امتیاز ۴۰ دارد و ایثارگر هم هست می گویند تو نرو و کسی  که امتیاز ۲۰ دارد و مثلا مزارعی را دارد تو بیا و این جوری نمی شود.

  رفتارها و برخوردهای قانونی رئیس کل دادگستری این روزها بیشتر روزنه ها ی امید را در دل کسانی  باز کرد ه است که تا دیروز شاهد به کارگیری نیروهایی بودند که به هر علت و سببی به افراد ذی نفوذ وابسته بودند و شاید هم احساس نمی کردند که کسی بیایید و به این وضعیت رسیدگی قاطع و قانونی نمایند . کسانی نیز که به صورت غیر قانونی و در لابه لای زد و بندهای فاسد در ادارات و سازمانها به کار گرفته شده بودند و حق دیگران را ضایع نمودند نیز در سایه همان حمایت های پیدا و پنهان افراد با نفوذ احساس امنیت  می کردند اما سخنان رئیس کل دادگستری استان این  نوید را می دهد که نه تنها مدیران  و مسولین متخلف  مورد بازخواست و اعمال قانون قرار خواهند گرفت که کسانی که با استفاده از رانت ها و سوءاستفاده های دیگر به ناحق و به صورت غیر قانونی به کار گرفته شدند مورد بررسی قرار گیرند تا مردم بیش از گذشته به اقتدار و قانونگرایی دستگاه قضا که آخرین مامن و پناهگاه مردم است امیدوارتر باشند.

  حال مردم منتظرند  با این شرایط و قانونگرایی که رئیس کل دادگستری استان با قاطعیت قانونی از آن حرف می زند شاهد اعلام اخبار و نتایج این بررسی ها و برقراری  عدالت در بکارگیری نیرو در سازمان ها و نهادهای دولتی در استان باشند.

   

  برچسب ها:

 • نظرات در مورد » “افرادی که به صورت غیر قانونی استخدام شدند زیر تیغ دستگاه قضا / از هیچ کس و هیچ نهادی اغماض نکنید”
  1. محمدی گفت:

   لطفا اول جهادکشاورزی رابررسی کنیددل ماخون است ازاستخدام خواهروبرادرودامادوپسرخاله ودخترخاله ودخترعمه وعمومنتظراقدامات. قانونی هستیم


  امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
  آخرین مطالب