١٩ آبان | بارش رحمت الهی و اشک های سرازیر شده در تالار فرهنگیان

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۶ آبان , ۱۳۹۷ | ۱۹:۰۱ | کد خبر : 22390 |
 •   

  علی پناهی

  با اینکه ۳۳پاییز از زندگی خودراسپری میکنم با اینکه شاید داشتن ۳۳سال تجربه زیادی نباشد اما به اقتضای سنم چند سطر یادداشت درخصوص این تغییر وتودیع معارفه بنگارم .
  حضور چند دقیقه ام در تالار فرهنگیان و دیدن این تصاویر و فضای حاکم بر این تودیع معارفه ازیک طرف برایم زیبا بود وازطرف دیگر سخت .
  در روزی که تالار فرهنگیان گرایش سیاسی اصلاح طلب واصول گرا.تندرو و میانه رو باوی و بویراحمد ترک ترک ولر بختیاری و اصفهانی بهبهانی و….همگان درکنار هم بودند دیدن این افراددرکنار هم با گرایش های مختلف سیاسی در شهرم گچساران کم سابقه بود
  به هر حال نمیدانم چه کسانی باعث و بانی این تغییر بودند درست در روزهایی که بدلیل نوسانات بازار ثبات خوبی بر کشور ما بخصوص شهرمان حکم فرما نبود ولی آموزش پرورش گچساران از ثبات و آرامش خوبی برخوردار بود و میشد از آموزش پروش وثباتش در مثالهامون استفاده کنیم .
  این آرامش وثبات چند سالی بود که با مدیرت خوب سید ظهرالدین پورالحسینی حاکم شده بود کاش مسببین این تغییر دلایل را بصورت روشن برای ما مردم شهرستان عنوان میکردند سالن همایش فرهنگیان و چه بسا هیچ سالن دیگری درشهرمان که تا به حال کمتر فضای این چنینی را در خود ندیده بودند همگی نشان از توان بالا و زحمت های فراوان این سید بزرگوار بود این روز باشکوه میتواند حاوی پیام های مفیدی برای سایر مدیرانی باشد که تا الان خیلی هاشون نتوانستند درحد نام یک مدیر در عرصه خدمت خدمت بکنند واز رفتار و عملکرد پورالحسینی به عنوان یک الگو استفاده کنند .
  چه خوب میشد که مسببین این تغییر میگذاشتند روزهای خوبی که بر آموزش پرورش حکم فرما بود پیش می رفت چرا که خانواده بزرگ آموزش پرورش به عنوان یک نهاد بزرگ و حساس این روزها با رفتن پورالحسینی دچار یک شک بزرگ شده هست درپایان برای مجموعه آموزش پرورش و سرپرست جدید این اداره آرزوی موفقیت دارم

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب