١٩ آبان | بر اساس مبانی انقلابی گری گفتم تاجگردون غیرانقلابی است/کسی را به یزید تشبیه نکردم!

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۵ آبان , ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۸ | کد خبر : 22344 |
 •   
  واکنش هدایتخواه به حواشی اخیر یک نشست جنجالی:

  هدایتخواه: مبنای حقانیت، مبانی فکری و موضع گیری های عملی آن فرد است و بر اساس آن قضاوت می کنیم فرد انقلابی است یا غیرانقلابی؛ بنابراین من بر روی مبنا بحث کردم و نخواستم مقایسه کنم.

  نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی درباره حواشی به وجود آمده پس از تریبون آزاد دانشگاه فرهنگیان یاسوج گفت: غلامرضا  تاجگردون را از نظر رفتار وعمل یک عنصر انقلابی نمی دانم، رفتار انقلابی مبتنی بر تقواپیشگی و پایبندی به امور دینی در همه زمینه ها و حفظ استقلال در همه عرصه هاست. در عرصه عمل نیز رفتار انقلابی ندیده ام بنابراین من وی را فردی انقلابی نمی دانم.

  ستار هدایتخواه بیان کرد: این گونه نیست به دلیل اینکه کسی خوشش بیاید یا نیاید حقیقت را کتمان کنم! بخصوص مخاطب من که قشر جوان است که باید حقایق را بدانند و بر اساس ادله بابد با آن ها صحبت کرد.
  وی افزود: من تشبیه نکردم و به قول معروف در مثل مناقشه نیست می خواستم بگویم اگر کسی بگوید ملاک انقلابی گری و حقانیت کثرت طرفداران و رای دهندگان است، این گونه نیست.
  هدایتخواه گفت: در روزگار ما انتخابات و رای را ملاک محبوبیت می دانند و در گذشته ملاک بیعت بود، چند نفر از مردم مسلمان عصر یزید با او بیت کردند؟ همه به جز چند نفر بیعت کردند، حال آیا یزید برحق است؟ آیا یزید انقلابی بود؟ آیا یزید حقیقتا پایبند به اسلام بود؟ این چه مبنایی است که برخی می خواهند ملاک حقانیت را کثرت طرفداران قرار دهند.
  وی ادامه داد: وقتی گفتم آقای تاجگردون انقلابی نیست به جای این که با استدلال بگویند انقلابی بودن این مبانی را دارد، آیا تاجگردون به این مبانی پایبند است و عمل می کند، می گویند طرفدار دارد و محبوب است.
  هدایتخواه تاکید کرد: مبنای من این نبوده که او را به یزید تشبیه کنم، من گفتم اگر مبنای حقانیت و انقلابی گری تعداد طرفداران است، اینطور نیست.
  وی افزود: مبنای حقانیت، مبانی فکری و موضع گیری های عملی آن فرد است و بر اساس آن قضاوت می کنیم فرد انقلابی است یا غیرانقلابی؛ بنابراین من بر روی مبنا بحث کردم و نخواستم مقایسه کنم.
  هدایتخواه در پایان گفت: برخی رسانه ها از دو ساعت برنامه فقط ۵ دقیقه آن را دیدند و می خواستند فضاسازی کنند و اجازه ندهند حرف حق به گوش کسی برسد و هدف آن ها این نیست که روشنگری کنند!

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • ۳ نظر برای “بر اساس مبانی انقلابی گری گفتم تاجگردون غیرانقلابی است/کسی را به یزید تشبیه نکردم!”
  1. اسماعیل مظفری گفت:

   درود بر دکتر انقلابی هدایت خواه بزرگ

  2. مومن نسب پرهام گفت:

   کسانی که میخواهند با پوشاندن حقایق به منافع خود برسند، بدانند هیچگاه به ویژه درحال حاصر نمیتوانند درمقابل آگاهی مردم قدعلم کنند، ملاک انقلابی گری را بگوییم بهتر ازاین است دنبال این باشیم که فلانی گفته بهمانی انقلابی نیست که درست گفته البته، آقای تاجگردون در زمینه عمران وآبادی ت تغییرات آنچنانی نسبت به گذشته به وجود نیاورده،، لازم میدانم بگویم اگر دکتر هدایتخواه دنبال کاخ سازی بود هیچ مدیری الان ثروتمندتر از او نبوداما همه مستحضرید که خانه ای بعد ازسالها درروستای اطراف یاسوج ساخته با یک گروه فرزند بیکاردر آن زندگی میکندویک طبقه اش حسینیه ودر مناسبتهای مختلف محل حضور مردم همان روستاست، اگر باور نمیکنید بروید بپرسید، اگر ماه محرم دکتر را در شهر ندیدید در منزلش وهمان حسینیه مجلس عزاداری برای امام حسین ع برپا کرده، بعد بروید سراغ مدیران دیگر را هم بگیرید ببینید کجا هستند، اگر بگویید من درست نمیگویم چرا حضور مدیران برای کارهای انقلابی مثلا برپاکردن مجلس عزاداری ویا حضورشون برای کارهای مذهبی نمود ندارد ونسل جوان ما نمیبیند؟ آیا یک استاد و نخبه استانی حق ندارد برای خودیک سرپناه بسازد که مدام جریانهای انقلابی در حسینیه اش رفت وآمد دارند؟ درحالی که در کنار همه اینها با کلی مشقت بزرگترین حسینیه را درشهر درحال ساخت دارد، حقوق نمایندگی مجلس دریافت نمیکرد ، ماشین ندارد و،،، کسانی که این حرفها را میزنند وقصد رسیدن به مقصود خود دارند به قضاوت بنشینند که دیگران کوخشان الان در شهر کاخ هایی است وبه آن دل خوش کرده اند، خانواده چه کسی از ما حاضراست با این همه مشکلات زندگی وتورم حاصل از بی تدبیری وغیرانقلابی بودن ماشین نداشته باشی وحقوق از مجلس نگیری و به اصطلاح برای آینده بچه ات فرصت ها را ازدست دهیم درحالیکه استاد هدایتخواه فرصتها را زمان خدمت میداند، نمایند گان همه ادوار مجلس را با او مقایسه کنید، اگر به حقانیت پی بردید دیگر چه از روی عمد وچه از روی ناگاهی نخواهید گفت اقلام آستان قدس رضوی بر حسب مطامع دنیوی وشخصی پخش میشود

  3. یاسر گفت:

   مرتیکه احمق تو نمیفهمی حقانیت با قانون است نه اون چیزی که تو مغز فندقی تو هستش؟


  امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب