• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۵ آبان , ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۵ | کد خبر : 22341 |
 •   

  پورالحسینی در دوره جدید اندکی حلقه تنگ گذشته که تنها از نیروهای منتسب به نماینده در جایگاه‌ها استفاده می‌شد را شکست و در تغییر و تحولات آموزش و پرورش به سفارش‌ها توجهی نکرد و همین موجب شد تا عده‌ای ناراضی شده و این حرکات خودسرانه پورالحسینی را برنتابند.

   از چند ماه قبل و در محافل مختلف این گونه شنیده می‌شد که رابطه مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و مدیر آموزش و پرورش گچساران با یکدیگر شکرآب شده است.

  سید ظهیرالدین پورالحسینی مدیری که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید جای یدالله مرادی در آموزش و پرورش گچساران را گرفت و از آن تاریخ بود که نیروهای اصلاح‌طلب با مدیریت پورالحسینی تار و پود آموزش و پرورش گچساران را درنوردیدند و تغییر و تعویض‌ها شامل حال سرایداران مدارس هم شد.

  پورالحسینی از نیروهایی بود که برای تثبیت جایگاه نماینده در شهرستان و در بین قشر فرهنگی موفق عمل کرد و شاید یکی از دلایل موفقیت و رأی‌آوری تاجگردون در شهرستان گچساران عملکرد سید ظهیرالدین پورالحسینی بود.

  پورالحسینی در دوره جدید اندکی حلقه تنگ گذشته که تنها از نیروهای منتسب به نماینده در جایگاه‌ها استفاده می‌شد را شکست و در تغییر و تحولات آموزش و پرورش به سفارش‌ها توجهی نکرد و همین موجب شد تا عده‌ای ناراضی شده و این حرکات خودسرانه پورالحسینی را برنتابند.

  در این بین شکایت‌های خواص از پورالحسینی بیشتر و بیشتر شد تا جایی که هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز وارد این کشمکش و دعوا شد و از این جا بود که اختلاف میان هادی زارع‌پور مدیرکل آموزش و پرورش استان و سید ظهیرالدین پورالحسینی علنی شد و دیگر همه می‌دانستند که این دو با هم اختلاف دارند.

  اما شاید این اصل ماجرا نباشد چرا که بسیاری معتقدند با توجه به روحیات و خلق و خوی مدیرکل آموزش و پرورش استان که زیاد اهل دعوا نیست طرف اصلی این کشمکش هادی زارع‌پور نبوده و قضیه از جای دیگری آب می‌خورد.

   سید ظهیرالدین پورالحسینی با عملکردی که داشت پایگاهی برای خود دست و پا کرد و به همین دلیل در انتخابات آینده شهرستان گچساران نقش اثرگذاری خواهد داشت و با برخوردی که با وی صورت گرفته در آینده نقش اپوزسیون را مقابل دوستان گذشته ایفا خواهد کرد.فارس

  برچسب ها:

 • ۶ نظر برای “اصل ماجرای برکناری مدیر آموزش و پرورش گچساران/ پورالحسینی با چه کسی اختلاف داشت؛ زارع‌پور یا تاجگردون!”
  1. گچساران گفت:

   یک مدیر تا مدیره مردم بهش احترام میزارن مثل برادرتان بعد از اینکه رفت دیگه رفت

  2. حسینی گفت:

   غزل پورالحسینی کاربسیار به جایی بود چون واقعا آموزش وپرورش از دستش خارج شده بود وفامیل گرایی غوغا می کرد.

  3. مطلع گفت:

   بدون شک این حرکت اختلاف شدیدی بین جناح حاکم انداخت و باعث کینه شد.رفتاری که بدون مطالعه بود .حالا باید منتظر موند و دید پورالحسینی چه تصمیمی خواهد گرفت.مردی که هم حمایت مردمی برا خود ایجاد کرد وهم انجمن اسلامی معلمان بعنوان فعالترین گروه اصلاح طلب گچساران شدیدا از ایشون حمایت میکنند

  4. ناشناس گفت:

   سلام کدام جایگاه آقای پورالحسینی بزرگترین ضربه رابه اصلاح طلبان و تاج گردون زد ایشان بیشتر از آقای مرادی از اصولگرایان استفاده کرد ضمن اینکه آقای مرادی جدا از تفکر سیاسی اش بسیار بامتانت تر رفتار میکرد آقایان به دنبال دکان داری بودند

  5. گچسارانی گفت:

   سلام آقای پورالحسینی مدیری شایسته و کاردان بودند و آموزش و پرورش در زمان ایشان رشد بسیاری‌ کرد ( از حمایتهای نماینده محترم نمیشه چشم پوشی کرد )
   تغییرات در این وقت بیشتر برای انتخاب آتی است تا چیزهای دیگر
   قوم گرایی در انتصابات جدید به چشم میخوره تا زمان قبل

  6. ناشناس گفت:

   طایفه بزرگ پورالحسینی ضزبه بدی برپیکره نماینده دردورانتخابات خواهدزد


  امروز چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
  آخرین مطالب