١٩ آبان | منطقه گرایی رسانه ای به بهانه‌ی یک طرح اقتصادی

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۴ آبان , ۱۳۹۷ | ۲۱:۱۳ | کد خبر : 22333 |
 •   

  .

  تعدادی از رسانه ها به بهانه یک طرح اقتصادی در گچساران تابلوی پوسیده منطقه گرایی را علم کرده و به فرماندار گچساران تاختند.

  اکوانیان مدیر امور اراضی جهادکشاورزی استان توضیحاتی در مورد مطالب منتشر شده در سایت های استانی در مورد عدم اجازه فرماندار گچساران به براتی سرمایه گذاری که رسانه ها بویراحمدی معرفی کرده بودند توضیحاتی داد که در ادامه می خوانید.

  اکوانیان ابراز داشت:
  اگر موردی وجود داشت قطعا جلوی فرماندار اعلام می کردم و ابایی از کسی ندارم اما موضوع در مورد طرحی توسط سرمایه گذار براتی بوده است.

  اکوانیان ادامه داد:
  در جلسه اعلام کردیم که این شخص در منابع طبیعی تخصیص گرفته است،در اداره صمت به عنوان متولی موافقت اصولی صادر کرده است، زمین آن را منابع طبیعی به امور اراضی تخصیص داده است و تشکیل پرونده صورت گرفته و در کمیسیون زیربنایی و شورای برنامه ریزی مصوب شده است و همچنین در کمیسیون ماده ۳۲ به تصویب رسید و قرارداد اجاره به مدت ۱۰ سال بین امور اراضی و سرمایه گذلر در دفترخانه امضا شد اما بعد از آنکه ۳ سال کاری انجام نداده بود ما تصمیم به فسخ قرارداد داشتیم و به این خاطر در جلسه حضور داشت و اعلام کردیم که ادعا دارد فرمانداری گچساران جلوی کار را گرفته است حال آنکه دلیل را مکتوب به ما اعلام نکرده است.

  اکوانیان همچنین افزود:
  بعد از آن دکتر گوهرگانی در توضیحاتی علت را وجود نزدیکی این طرح به پتروشیمی دانست که استاندار به این شخص اعلام کرد: شما تمایل به انجام چنین طرحی دارید و زحمت بسیار کشیده اید اما به دلیل آنکه این طرح در پیشانی طرح ملی پتروشیمی قرار دارد در صورتی که قبول کنید در جایی دیگر زمین مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهیم چون ما نمی توانیم و نمی خواهیم یک طرح ملی را فدای یک طرح کوچک کنیم.

  در پایان اکوانیان رسانه ها را به رعایت امانت خبری و انتشار صحیح اخبار دعوت کرد.

   

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
  آخرین مطالب