١٩ آبان | درس بزرگ استاندار به کاسه های داغ تر از آش

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۹ | کد خبر : 22069 |
 •   

  .

   

  شاید ملتهب کردن فضای عمومی و دامن زدن به سیاست بازی خوشایند و مطلوب عده ای باشد که موجودیت و شاید آینده ی خود را در لوای وجود سیاست شبه احزاب می پندارند و به همین خاطر دنیای مجازی را بهترین جولانگاه دانسته و به زعم باطل، سیاست گذاری خود را با تکیه و تحریک احساسات جوانان که بیشترین قشر کاربر و مخاطب این دنیای تأثیر گذار هستند، می گذارند و گهگاهی که فرصتی یابند در فضای حقیقی نیز.

  بی شک وجود احزاب به شکل رسمی و شناسنامه دار، لازمه ی پویایی جامعه است و کسی با این اصل مدنی مخالفتی ندارد اما شرایط امروز جامعه ما، غالب شدن مشکلات اقتصادی و معیشتی و هجمه سیاست های برون مرزی در قالب های گوناگون و مختلف بر هیچ کس پوشیده نیست به گونه ای که نیازی به نفی و اثبات ندارند.

  محور بحث، حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ است جایی که سردار عدل هاشمی پور مکرر و در مجامع داخلی و تریبون های مختلف به آن پرداخته است.
  ماحصل کلامش این است:
  « چپ و راست کهگیلویه را نه تنها به بهشت نمی برند بلکه عامل پسرفت و عقب ماندگی آن نیز بوده اند.»
  موضوعی که نماینده دور هشتم و نهم کهگیلویه در مجلس نیز به آن اذعان نمود.

  در سفر دوره ای استاندار کهگیلویه و بویراحمد به شهرستانهای دهدشت و چرام این موضوع نیز به صورت تلویحی و غیر رسمی اما ملموس، محور جلسه شورای اداری کهگیلویه قرار گرفت.

  جائیکه نماینده شورای اداری کهگیلویه در سخنانش محکم به آن پرداخت و بیان خدمات از زبان نماینده های مردم در مجلس اعتراض نمود و دست به دامان نماینده عالی دولت شد.

  پس از او نماینده کهگیلویه پشت تریبون رفت و ضمن اصرار بر مواضع قبلی و اصل دانستن خدمت به مردم، همه دولت ها را متعلق به نظام جمهوری اسلامی دانست، و پرهیز از این مباحث و محور قرار دادن اندیشه خدمتگزاری خصوصا در نگاه مسئولان، توصیه ی اکید نمود.
  مهندس هاشمی پور نقش خود در ارائه خدمات به مردم را رایزنی، تعامل، تلاش و پشتیبانی دانست و خود را پل ارتباطی مدیران اجرایی استان با وزارتخانه ها و مدیران بالا دستی در ارائه خدمت رسانی به مردم عنوان نمود.

  اذهان و نگاه ها خود به خود منتظر دیدگاه های دکتر احمدی ماند تا اینکه رشته سخن را در دست گرفت و شاید بر خلاف انتظار عده ای گفت:
  هدف اصلی خدمت به مردم است و مهم نیست چه کسی کار می کند، مهم رضایت مردم است.

  دکتر احمدی افزود:
  از تنگ نظری، طیف بندی و نگاه های سیاسی بپرهیزید و با تغییر طرز فکر خود، نگاه را از دایره های تنگ عبور دهید.
  نماینده عالی دولت از تلاش ها، پیگیری ها و خدمات حاج عدل هاشمی پور و همراهی وی با مسئولان اجرایی در خدمتگزاری به مردم تشکر و قدردانی نمود و گریزی به نیروگاه ۷۵۰ مگاواتی سیکل ترکیبی دهدشت زد و افزود:
  برای همه مایه ی تعجب است که این طرح در مدت یک سال به سرعت در حال پیشرفت است و به آن افتخار می کنیم.

  دکتر احمدی در پایان گفت:
  به فهم مردم کهگیلویه ایمان دارم و این مردم فهیم تحولات را به خوبی رصد و آنالیز می کنند.
  به امید روزی که خدمت به عموم مردم و جلب رضایت آنان بر هر شخص و گروه و قوم و حزبی ارجح دانسته شود.
  چراکه رضایت مردم، مقدمه و لازمه ی جلب رضایت پروردگار است.

  با احترام به خوانندگان
  سید حسین رهی
  آبان ۹۷

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
  آخرین مطالب