امام‌بخش قائدی، که چند سال معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بود و بعد از آن به معاونت غذا و دارو رفت اکنون در ابلاغی مسئولیت تکمیل و تجهیز بیمارستان باشت را پذیرفته تا با پیگیری‌های بی‌وقفه و دستورات قاطع در این مأموریت جدید نیز موفق باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد که درمان درد بیمارستان زخمی شهر باشت را پیگیری و سماجت دیده است، ادامه پیگیری و نظارت بر آن را به یکی از معاونینش سپرد که شاید مسئولیتش چیز دیگری است اما تخصص و تجربه او سال‌ها در معاونت توسعه و پشتیبانی به کار می‌آید و ایلامی امیدوار است که قائدی بتواند با توانمندی‌هایی که دارد این بیمارستان را در روزهایی که غلام‌رضا تاجگردون روی تخت بیماری است،روی مدار بهره‌برداری ببرد.

در هفته‌ای که این ابلاغ برای معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج صادر شده است، او برای دومین بار به باشت رفت تا در جلسات هماهنگی، مشکلات سد راه آن را کاهش دهد و “گیر”ها را برطرف کند.

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، با حضور امام بخش قائدی، جمعی از مسوولان، پیمانکار و خیرین مشکلات بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت مجدداً بررسی شد.

بعد از ابلاغ رئیس دانشگاه علوم پزشکی برای امام بخش قائدی در خصوص پیگیری، تجهیز و بهره برداری از بیمارستان ۳۲ تختخوابی یاسوج، قائدی تمام هم وغم خود را برای نهایی شدن این پروژه و افتتاح آن توسط وزیر بهداشت و درمان گذاشته است. او در روزهای اخیر در دو سفر متوالی از بیمارستان ۳۲ تختخوابی باشت بازدید کرد.

 امام بخش قائدی معاون عذا و دارو روز جمعه ۲۷ مهرماه ۹۷ در بازدید از پروژه، اظهار کرد: امروز هم به همراه پیمانکار پروژه و چند نفر از خیرین از پروژه بازدید کردیم و تصمیمات خوبی هم اتخاذ شد.

قائدی افزود: شرکت های تجهیزاتی را ملزم کردیم که روز شنبه ۲۸ مهرماه در محل پروژه حاضر شوند و نسبت به تغییرات در خواستی و جانمایی دستگاه های رخت‌شوی خانه و اتوکلار اقدامات لازم انجام گیرد.

وی همچنین گفت: سایر نواقصات و مشکلات پروژه نیز بررسی شده است که به زودی همه مراحل قانونی تحویل پروژه انجام خواهد گرفت.