١٩ آبان | با کلی گویی چیزی تغییر نمی کند/ به جای مدیران دانشگاه گل بگذارید!

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ | ۰۷:۴۷ | کد خبر : 21742 |
 •   
  جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی کهگیلویه

  جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی کهگیلویه صبح امروز به ریاست معاون فرماندار در سالن کنفرانس فرمانداری دهدشت برگزار شد.

  معاون فرماندار کهگیلویه اظهار داشت: آسیب های اجتماعی باید در صدر برنامه ریزی مسولان باشد و برای کاهش این معضلات نیاز به همکاری همگانی است.

  ابراهیم خنجری ابراز داشت: با دعوت از مسولان استانی در جلسات آینده در این زمینه برنامه ریزی خواهد شد.

  مدیر فرهنگ و ارشاد کهگیلویه اولویت بندی آسیب های اجتماعی را ضرورتی انکار ناپذیر دانست و اظهار داشت: اگر قرار بر کلی گویی باشد چیزی تغییر نخواهد کرد.

  سیدایرج کاظمی جو ابراز داشت: اینکه در بیشتر جلسات همه میخواهند حرف نزنند پسندیده نیست بلکه باید بیان موارد باید بصورت تخصصی و کارشناسی شده باشد.

  وی با یادآوری سخنان نظری معاون سیاسی استاندار و همچنین رضایی مدیرکل مبارزه باموادمخدر استانداری در زمینه اختصاص اعتبار قابل توجه به سازمان های مردم نهاد عنوان کرد: همچنان منتطریم که تکلیف و وضعیت این اعتبارات مشخص شود چون بسیاری از مدیران سمن های کهگیلویه از این موضوع اظهار بی اطلاعی می کنند.

  وی افزود: حضور مدیران سمن ها به همراه مدیران کل در چنین جلساتی می تواند به ریشه یابی و برطرف نمودن معضلات کمک شایانی کند.

  متولی فرهنگ و ارشاد کهگیلویه با انتقاد از بی تحرکی و عدم شرکت مسولان دانشگاهی در چنین جلساتی به طعنه گفت: باید بر سرصندلی مسولان دانشگاه ها در جلسات گل گذاشت.

  در ادامه مدیر آموزش وپرورش کهگیلویه اظهار داشت: بخشی از آسیب های اجتماعی نتیجه سوء مدیریت هاست که نمونه آن در مسکن مهردهدشت دیده میشود.

  علی پورک پور ابراز داشت: در حوزه دینی تولید محتوی و افزایش اعتقاد جوانان توسط متولیان فرهنگی در کمک به جلوگیری از آسیب های اجتماعی موثر است.

  وی افزود: گفتمان شادی در بین جوانان باید ترویج داده شود.

  این مدیر ادامه داد: نیاز است که کودکان کار ساماندهی شوند.

  پورکپور تصریح کرد: به سکونت گاه های غیررسمی توجهی نداریم و در زمینه رعایت پیوست فرهنگی نیز باید مصداقی عمل نماییم

  انتهای پیام/پایگاه خبری تحلیلی 19 آبان
  برچسب ها:
 • امروز سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
  آخرین مطالب